گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت استور یک فروشگاه آنلاین برای خرید انواع گیفت کارت PSN، خرید استیم والت، ایکس‌باکس لایو ، گیفت کارت اپل و گوگل و دیگر سرویس‌های بازی است که بستری ایمن را برای شما فراهم کرده تا با خیال راحت بتوانید به بازی‌های مختلف دسترسی داشته باشید.در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید

جایگاه پست تبلیغاتی
ما یک تبلیغات خاص به شما پیشنهاد داده ایم که می توانید روی آن کلیک کرده و وارد سایت فوق شوید.

جایگاه پست تبلیغاتی

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
با خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌توانید اکانت PSN خود را شارژ کرده و به تمامی بازی های این سرویس، به خصوص بازی های تخفیف خورده دسترسی داشته باشید. پس هم اینک خود را برای اولین خرید و تجربه کار با بهترین بازی‌ها آماده کنید.

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی

PlayStation Plus
مهدی ملکی

بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس ماه فوریه 2021 معرفی شدند

مهدی ملکی 9 بهمن 1399 بدون دیدگاه 229 بازدید

سونی از اوایل نسل هشتم با معرفی سرویس پلی استیشن پلاس افزون بر در اختیار گذاشتن ویژگی‌های آنلاین با کیفیت به مراتب بیشتر، ماهانه بازی‌های رایگان و تخفیف‌های بسیاری را هم در دسترس کاربران کنسول‌های پلی استیشن قرار می‌دهد. حال در آخرین اعلامیه رسمی این شرکت، بازی رایگان سرویس پلی استیشن پلاس ماه فوریه معرفی شده است.

در این بین بازی Control: Ultimate Edition هم برای کاربران پلاس پلی استیشن 4 و هم برای کاربران پلی استیشن 5 این سرویس در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حال آثار بعدی به این شکل نیستند و تنها یک عده از کاربران کنسول‌های سونی به تجربه رایگان آن‌ها خواهند پرداخت. بازی Destruction All Stars از جمله این عناوین است که تنها برای مشترکین پلی استیشن 5 عرضه می‌شود. از سویی دیگر مشترکین پلی استیشن 4 نیز می‌توانند به تجربه رایگان بازی Concrete Genie بپردازند.

بازی رایگان سرویس پلی استیشن پلاسلازم به ذکر است که رایگان شدن Destruction All Stars مزایای دیگری را هم به دنبال دارد و کاربران پلی استیشن پلاس می‌توانند به رایگان به وسایل نقلیه، قابلیت‌های قهرمانان، امتیازهای Destruction و مجموعه چالش‌ها دسترسی داشته باشند. این محتوای رایگان تا دو ماه آینده برای این مشترکین رایگان خواهد بود و پس از آن با قیمتی بالغ بر 70 دلار، جداگانه به فروش خواهد رسید. بازی Control: Ultimate Edition هم با توجه به ویرایش به خصوصش، بسته‌های الحاقی The Foundation و AWE را شامل خواهد شد. این نسخه افزون بر این بسته‌ها، در پلی استیشن 5 از Ray Tracing و فریم‌ریت 60 نیز پشتیبانی می‌کند.

بازی‌های ذکر شده در تاریخ 2 فوریه سال جاری میلادی مصادف با 14 بهمن‌ماه 1399 برای کاربران سرویس یاد شده در دسترس قرار می‌گیرند.

منبع: Gaming Bolt

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv