گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت استور یک فروشگاه آنلاین برای خرید انواع گیفت کارت PSN، خرید استیم والت، ایکس‌باکس لایو ، گیفت کارت اپل و گوگل و دیگر سرویس‌های بازی است که بستری ایمن را برای شما فراهم کرده تا با خیال راحت بتوانید به بازی‌های مختلف دسترسی داشته باشید.در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید

جایگاه پست تبلیغاتی
ما یک تبلیغات خاص به شما پیشنهاد داده ایم که می توانید روی آن کلیک کرده و وارد سایت فوق شوید.

جایگاه پست تبلیغاتی

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
با خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌توانید اکانت PSN خود را شارژ کرده و به تمامی بازی های این سرویس، به خصوص بازی های تخفیف خورده دسترسی داشته باشید. پس هم اینک خود را برای اولین خرید و تجربه کار با بهترین بازی‌ها آماده کنید.

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی

DOOM Eternal
مهدی ملکی

سازنده DOOM Eternal احتمالاً مشغول ساخت یک بازی واقعیت مجازی است

مهدی ملکی 6 بهمن 1399 بدون دیدگاه 252 بازدید

استودیو id Software طی سالیان گذشته به دلیل توسعه سری بازی‌های DOOM بسیار مورد توجه و علاقه کاربران قرار گرفته است و نمی‌توان به سادگی از تاثیر عمیق این مجموعه بر فرهنگ بازی‌بازان عبور کرد. با این حال به نظر می‌رسد که آن‌ها برنامه‌هایی فراتر از این شوتر اول شخص سرعتی دارند و باید منتظر ماجراجویی در دنیای واقعیت مجازی نیز بود.

ظاهراً استودیو مذکور در حال حاضر روی یک اثر واقعیت مجازی انحصاری مشغول کار است که در تاریخی نامعلوم معرفی و عرضه خواهد شد. وب‌سایت DSO Gaming مدتی پیش گزارش کرد که یکی از وب‌سایت‌های رده‌بندی کشور استرالیا اخیراً نسخه‌ای واقعیت مجازی از یک اثر ساخت استودیو id Software را لحاظ کرده است. اثر مذکور در حال حاضر با نام «پروژه 2021A» شناخته می‌شود و ظاهراً از ویژگی‌های آنلاین و چند نفره هم بهره خواهد برد. همچنین اشاره شده است که بازی یاد شده خشونت بسیار تاثیرگذاری خواهد داشت و این اشاره به این موضوع با توجه به عناوین پیشین استودیو، اصلاً‌ غافل‌گیر کننده نیست.

بازی Doom Eternalاحتمال می‌رود که استودیو مورد بحث روی نسخه واقعیت مجازی بازی DOOM Eternal مشغول فعالیت شده باشد. شاید هم یک نسخه کاملاً مجزا از مجموعه DOOM با المان‌های واقعیت مجازی در نظر گرفته شده باشد که به زودی شاهد معرفی‌اش باشیم. با این حال تمام پیش‌بینی‌ها هم می‌توانند غلط از دربیایند و با یک مجموعه کاملاً جدید و تازه‌نفس مواجه شویم که تنها برای ساخت آثار واقعیت مجازی در نظر گرفته شوند.

به هر حال ما امیدواریم که اطلاعات رسمی یا حتی غیررسمی بیشتری در این‌باره دریافت کنیم. بازی DOOM Eternal هم‌اکنون روی تمام کنسول‌های خانگی نسل هشتم، نهم، رایانه‌های شخصی و البته نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

منبع: Gaming Bolt

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv