دانلود زیرنویس فارسی بازی Kena Bridge of Spirits
دانلود بازی Asterix & Obelix XXL Romastered برای PC
دانلود بازی Asterix & Obelix XXL Romastered برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Asterix & Obelix XXL Romastered برای PC

پارسی گیم 11 آبان 1399 1 دیدگاه

دانلود بازی Asterix & Obelix XXL Romastered برای کامپیوتر

آستریکس و اوبلیکس دو یار بامزه‌اند که مصداق چاق و لاغر خودمان رادارند. این داستان‌های کمیک فرانسوی توسط رنه گوسینی نوشته شده‌اند و آلبرت اودرزو آن‌ها را به تصویر درآورده است. داستان‌های بسیار زیادی از این سری منتشرشده‌اند اما پای این دو رفیق به دنیای بازی‌های ویدیویی هم کشیده شده است و حدود 10 سال پیش بود که یک بازی بسیار بامزه و بسیار جالب دریافت کردیم که به دلیل قابلیت Co-Op دو نفره سروصدای زیادی به پا کرد. استودیو OSome Studio به تهیه‌کنندگی شرکت Microids به ریمستر آن بازی قدیمی پرداخته و بازی Asterix & Obelix XXL Romastered را راهی بازار کرده تا خاطرات آن دو دوست قدیمی را در نسل هشتم زنده کند.

داستان بازی Asterix & Obelix XXL Romastered ما ر به سال 50 قبل از میلادی و شهر Gaul می‌برد که توسط رومی‌ها موردتهاجم قرارگرفته است. روستای کوچکی از این شهر باقی‌مانده که جلوی مهاجمان باجان و دل دفاع کرده و زندگی را برای سربازهای رومی را سخت کرده است. روستای Armorican که محل زندگی دو قهرمان بازی به نام‌های آستریکس و اوبلیکس است در صلح و آرامش به سر می‌برد اما وقتی‌که این دو رفیق از شکار برمی‌گردند، می‌بینند که روستایشان در شعله‌های آتش می‌سوزد و رومی‌ها حمله‌ای همه‌جانبه به آن داشته‌اند. آستریکس و دوستش تصمیم می‌گیرند که جلوی رومی‌ها بایستند و ماجراجویی جالبی را شروع می‌کنند. دست سرنوشت آن‌ها را به نقاط مختلفی از دنیا مانند یونان و مصر و بالاخره روم می‌رسند. هدف اصلی آن‌ها، رسیدن به کاخ سلطنتی سزار و آزادی روستایی‌هایی است که زمانی در صلح و آرامش به زندگی عادی خود ادامه می‌دادند.

بازی Asterix & Obelix XXL Romastered توانسته تعادل خوبی میان مبارزه و معما ایجاد کند. سفر در سراسر جهان نیاز به بازگشایی دروازه‌ها و قفل مکان‌های جدید است که توسط حل معماهای جالبی دنبال می‌شود. برای نمونه باز کردن دروازه نیاز به نگه‌داشتن اهرم دارد و رفیق شما باید سریعاً خود را به دروازه برساند از زور بازویش برای نگه‌داری آن استفاده کند تا شما موفق به گذر از آن شوید. مبارزه بسیار هیجان‌انگیز دنبال می‌شود و باید از حالت Co-Op بهترین استفاده را ببرید تا دشمنان یکی پس از دیگری به زمین بیفتند. معمولاً با سربازان زیادی سروکار خواهید داشت و پیشنهاد می‌کنیم که از مخفی‌کاری استفاده کنید تا شانس زنده ماندن شما افزایش یابد. ریمستر بازی، کیفیت گرافیکی را بالابرده اما می‌توان از گرافیک قدیمی هم استفاده کرد. مودهای مختلفی به‌کاررفته‌اند که همگی، تجربه‌ی بی‌نظیری در اختیار شما قرار خواهند داد. اگر به این سبک علاقه‌مندید، پیشنهاد ما Marvel’s Avengers و Pumpkin Jack است.

در ادامه برای دانلود بازی Asterix & Obelix XXL Romastered با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel Core i3-2125 (3,3 GHz) AMD FX 4100 (3.6GHz)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 2 GB (Geforce GTX 760/ Radeon R7 370)
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel Core i7-3820 (3,6 GHz) AMD FX 8350 (4.0 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 4 GB (Geforce GTX 970/ Radeon R9 390)
Storage: 3 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

The year is 50 B.C. Gaul is entirely occupied by the Romans. Well, not entirely… One small village of indomitable Gauls still holds out against the invaders. And life is not easy for the Roman legionaries who garrison the fortified camps of Totorum, Aquarium, Laudanum and Compendium.
Peace reigns in the small Armorican village, where the villagers go about their daily business. Our two heroes, Asterix and Obelix, hunt wild boar, the blacksmith and the fishmonger quarrel, and the village chief strolls around the village square atop his shield.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Amir

    مهمان

    آقا دمتون گرم خسته نباشید خیلی وقته میخواستم این بازیو به یاد قدیما دوباره نصب کنم ولی روی ویندوز ۱۰ نصب نمیشد

    پاسخ دهید


Adv
Adv