دانلود زیرنویس فارسی بازی Kena Bridge of Spirits
دانلود بازی Fable II برای XBOX 360
دانلود بازی Fable II برای XBOX 360 پارسی گیم

دانلود بازی Fable II برای XBOX 360

پارسی گیم 5 شهریور 1398 بدون دیدگاه

دانلود بازی Fable II برای ایکس باکس 360

سری بازی های Fable ممکن است برای ما ایرانی‌ها آن‌چنان نام‌آشنا نباشد و دلیل آن نیز نقش‌آفرینی بودن بازی و دنیای فانتزی خاصش باشد. اولین نسخه از این فرانچایز در سال 2004 شروع به کار کرد و بعد از بالا و پایین‌هایش با مایکروسافت، توسعه‌دهنده از ردموندی ها جدا شد. بالاخره استودیو Lionhead Studios بعد از موفقیت نسخه اول دست به عرضه نسخه دوم زد و این‌طور بود که Fable II از دل این اتفاقات بیرون آمد. خواهر و برداری ژنده‌پوش با پرسه زدن در خیابان‌های شهر به جعبه موسیقی جادویی می‌خورند. فروشنده 5 سکه طلا برای آن می‌خواهد و به آن‌ها قول می‌دهد که این جعبه جادویی تمام آرزوهایشان را برآورده خواهد کرد.

این خواهر و برادر بیچاره هر طور که شده و با هزار مکافات 5 سکه طلا گیر می‌آورند و با خوشحالی آن را به فروشنده پرداخت می‌کنند. بالاخره جعبه کوک می‌شود و می‌بینند که نوری از جعبه بیرون می‌آید و بعد خاموش می‌شود و هیچ اتفاقی نمی‌افتد. تازه می‌فهمند که چه بلایی سر هزینه غذای چند روز آینده‌شان آورده‌اند و کلاه سرشان رفته است. لوسی همیشه دوست داشت که در قصر باشکوه آلبیون باشد اما حالا همه امیدها به خاکستر تبدیل‌شده‌اند. به‌هرحال این دو به خانه می‌روند و شب را به استراحت می‌پردازند اما نمی‌دانند که چه اتفاقاتی پیش روی آن‌هاست و تازه اینجاست که تراژدی بزرگFable II شروع می‌شود.

شما در بازی Fable II به‌عنوان یکی از چهار قهرمان آلبیون که خون قهرمانان گذشته در رگ‌هایتان جریان دارد وظیفه‌دارید سه قهرمان دیگر را پیدا و مجابشان کنید که با کمک همدیگر به مقابله با ظلم و تزویر پادشاه ستمگر آلبیون، «لوسین»، بروید و تاج‌وتختش را به پایین بکشید و باری دیگر صلح را به سرزمین زیبای‌تان برگردانید. راهنمای همیشگی شما در بازی ترسا، همان زن نابینای کولی مرموز است که ابتدای بازی با حضور تأثیرگذارش در داستان باعث شکل‌گیری تمامی رخداد‌های بعدی شد. ترسا در اولین افسانه خواهر قهرمان آن قسمت است و طی اتفاقاتی بینایی خود را از دست می‌دهد و در ادامه دارای قدرت پیشگویی می‌شود؛ در نسخه سفر نیز وی یکی از دو شخصیت اصلی بازی است.

بازی دارای قسمت‌های مختلفی است و می‌توانید خانه‌های مختلفی خریداری کنید و از این راه کسب درآمد کنید. مبارزات بازی نیز تا آخرین لحظه شمارا سرگرم خواهند کرد و هیچ‌گاه حس تکراری بودن به سرتان نخواهد زد. Fable II دنیایی فانتزی رنگارنگ و گیم پلی جمع‌وجوری را به ارمغان آورده است. حالا فرصت این است که سری به آلبیون بزنید و ماجراجویی خود را شروع کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Fable II با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Fable II is an action role-playing open world video game in the Fable game series developed by Lionhead Studios and published by Microsoft Game Studios for Xbox 360. It is the sequel to Fable and Fable: The Lost Chapters, it was originally announced in 2006 and released in October 2008. A compilation of the game, and its two downloadable content packs, was released on 24 October 2009, titled the “Game of the Year” edition.

The game takes place in the fictional land of Albion, five hundred years after Fable’s original setting, in a colonial era resembling the time of highwaymen or the Enlightenment. Guns are still primitive, and large castles and cities have developed in the place of towns. Unlike the original, the player may choose to be either male or female.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv