بسته الحاقی Cyberpunk 2077
یحیی رحیمی

بسته الحاقی لغو شده Cyberpunk 2077 بازی‌کنان را به کره ماه می‌برد

یحیی رحیمی 27 خرداد 1403 بدون دیدگاه
126 بازدید

فایل‌هایی مربوط به بسته الحاقی لغو شده بازی Cyberpunk 2077 در فضای آنلاین منتشر شده است. اطلاعات قابل‌توجهی در مورد داستان و اتفاقات این محتوای الحاقی فاش شده است. سی‌دی پراجکت هیچ برنامه‌ای برای ساخت محتوای داستانی جدید سایبرپانک 2077 ندارد. آنها سال گذشته اعلام کردند که فانتوم لیبرتی، اولین و آخرین محتوای گستر‌ش‌دهنده بازی است و کار آنها با این اثر به پایان رسیده است.

فایل‌های دی‌ال‌سی دوم Cyberpunk 2077 در ساب‌ردیت شایعات و افشاگری‌های گیمینگ منتشر شده است. داستان این محتوا حین جنگ بین کمپانی‌ها روایت می‌شود. اگر به متن‌های داخل بازی دقت کرده باشید، می‌دانید که جنگ بزرگی در راه نایت سیتی است. هر چند این بسته الحاقی، بازی‌کنان را به کره‌ی ماه می‌برد. گفتنی است وسعت نقشه‌ی این دی‌ال‌سی حدود شش کیلومتر مربع بوده است. باید خاطر نشان کرد که نایت سیتی حدود 24 کیلومتر مربع است.

نقشه‌ی بازی چندین مقر فضایی ویژه داشت و یک وسیله‌ی نقلیه فضایی نیز برای جابه‌جایی بین آنها طراحی شده بود. افشاگر نوشته است که این بسته الحاقی مشابه Blood and Wine بازی The Witcher 3 بوده و بازی‌کنان را به یک مکان کاملاً جدید می‌برد. سی‌دی پراجکت به دنبال انتشار این محتوا در سال 2024 یا احتمالاً 2025 بوده است. از آنجایی که انتشار بازی فاجعه بود و سی‌دی پراجکت، هزینه و زمان زیادی را صرف برطرف کردن ایرادها کرد، هیچ‌گاه فرصت مناسبی برای کار روی بسته الحاقی دوم پیدا نکرد.

بسته الحاقی Cyberpunk 2077بسته الحاقی دوم بازی Cyberpunk 2077

توسعه بسته الحاقی دوم Cyberpunk 2077 پیشرفت قابل‌توجهی هم داشته است. مدل‌های سه‌بعدی مکان‌های اصلی بازی طراحی شده و می‌دانیم که یک سری مقرهای فضایی به هم وصل شده وجود داشته است. سی‌دی پراجکت در نهایت به این نتیجه می‌رسد که ساخت چنین محتوایی با توجه به برنامه‌ی کاری و پروژه‌های دیگر، غیرممکن است. البته این محتوای الحاقی کیفیت قابل‌توجهی داشته است. یک سری مأموریت‌های بسیار جالب مانند فیلم‌سازی طراحی شده است.

در صورتی که سایبرپانک 2077 و دی‌ال‌سی آن را تجربه کرده‌اید و انیمه اقتباسی به نام اج‌رانرز را هم تماشا کرده‌اید، می‌دانید که کاراکترها، علاقه زیادی به فرار به ماه دارند. یکی از پایان‌های بازی نیز شخصیت اصلی را به همان مقر فضایی می‌برد. کارگردان روایی سایبرپانک 2077‌ سال گذشته در مصاحبه‌ای اعتراف کرد که آنها برای هیچ بسته الحاقی برنامه‌ریزی نکرده بودند. در نتیجه ممکن است فانتوم لیبرتی و دی‌ال‌سی Moon Colony Bloodbath بخشی از بازی اصلی بوده‌ باشند. نظر شما چیست؟ آیا از انتشار چنین محتوای داستانی و سفر به کره‌ی ماه استقبال می‌کردید؟

منبع: Wccftech

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.