خالق Fallout سریال فال اوت
یحیی رحیمی

رضایت خالق Fallout از سریال اقتباسی آمازون

یحیی رحیمی 25 فروردین 1403 بدون دیدگاه
70 بازدید

تیم کین، اسطوره بازی‌سازی و خالق بازی Fallout به مراسم اکران سریال اقتباسی آمازون دعوت شده بود. او دو قسمت اول سریال فال اوت را تماشا کرده و رضایت خود را در ویدیو تازه‌ای بروز داد. تیم کین معتقد است که سریال Fallout توانسته حس و حال آن آثار کلاسیک را حفظ کند و جزئیات قابل‌توجهی دارد و نکته منفی در سریال پیدا نکرده است.

خالق بازی فال اوت در مهمانی پس از اکران سریال شرکت کرده و با شورانرها از جمله گراهام واگنر صحبت کرده است. تیم کین در گفتگو با شورانر، رضایت خود را از سریال و کیفیت ساخت آن نشان داده و معتقد است که طراحی صحنه آن فوق‌العاده است. او می‌گوید که توجه زیادی به جزئیات صحنه کرده و صحنه آن‌قدر خوب طراحی شده که گاهی یادش رفته دیالوگ‌ها را دنبال کند. واکنش خالق Fallout می‌تواند خیال سازندگان سریال و همچنین طرفداران را راحت کند. تعدادی از طرفدارهای افراطی این مجموعه بازی، ایرادهای مختلفی گرفتند و به نظر می‌رسد که این ایرادها بی‌اساس هستند.

تیم کین در ادامه صحبت‌هایش گفت: «از سریال خیلی خوشم آمد. از لحاظ بصری خیلی خوب بود. طنز تلخ هم خیلی خوب رعایت شده بود و آن حس و حال بازی‌ها هم حفظ شده بود. همچنین بازیگری عالی بود و من واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم.» تیم کین در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت که بازیگران سریال نیز علاقه زیادی به مجموعه بازی فال اوت دارند. تعدادی نیز بازی Fallout 4 را بسیار خوب می‌شناختند. در عین حال شورانر، تمامی بازی‌های این مجموعه را از اول تا آخر تجربه کرده و طرفدار پر و پا قرص آنها است.

خالق Fallout سریال فال اوتنظر خالق Fallout در مورد سریال آمازون

تیم کین به اختلاف‌های میان خالقان اصلی فال اوت و بتسدا اشاره کرد. بتسدا در سال 2007، مالکیت مجموعه بازی فال‌آوت را بر عهده گرفت و تنش‌هایی بین خالقان اثر و مدیران بتسدا پیش آمد. تیم کین گفت که هیچ اختلافی بین آنها وجود ندارد و اینکه با تاد هاوارد و دیگر مدیران بتسدا، رابطه نزدیکی دارد. او به طرفداران افراطی گفت که ای کاش قبل از اینکه برای بقیه حرف دربیاورند، سازنده‌های بازی و سریال را از نزدیک ملاقات کنند. او معتقد است که طرفدارها، رفتارهای زشتی در قبال خالقان اثر دارند.

گروهی از طرفدارهای افراطی روز گذشته با بررسی بیش از حد سریال Fallout‌ به این نتیجه رسیدند که داستان بازی Fallout New Vegas، کانن نیست یا به داستان اصلی این سری وصل نیست. نویسنده بازی سوم و چهارم به این صحبت‌ها واکنش نشان داد و گفت که داستان تمامی بازی‌ها کانن است و این تئوری طرفدارها را رد کرد. کارگردان بازی نیو وگاس هم به تمسخر افرادی پرداخت که به کانن بودن بازی شک داشتند. نظر شما چیست؟ آیا موفق به تماشای سریال اقتباسی آمازون شدید؟

منبع: TheGamer

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.