فصل دوم سریال The Last of Us
یحیی رحیمی

پدرو پاسکال فصل دوم سریال The Last of Us را شگفت‌انگیز خواند

یحیی رحیمی 7 اسفند 1402 بدون دیدگاه
134 بازدید

پدرو پاسکال در مصاحبه تازه‌ای از میزان پیشرفت فیلم‌برداری فصل دوم The Last of Us و پروژه تولید سریال تعریف کرد. روند فیلم‌برداری با بازگشت ستاره‌های سریال از جمله بلا رمزی و پدرو پاسکال، اوایل ماه فوریه آغاز شد. شبکه HBO تائید کرد که فیلم‌برداری سریال تا اواخر سال 2024 طول خواهد کشید و در نتیجه امسال قادر به پخش فصل دوم نخواهند بود. قرار است فصل دوم سریال لست اف آس در سال 2025 پخش شود.

پدرو پاسکال که نقش جوئل را در سریال بر عهده دارد در گفتگو با ددلاین در مورد میزان پیشرفت فیلم‌برداری صحبت کرد. وی در این مورد گفت: «فیلم‌برداری شگفت‌انگیز پیش می‌رود. این میان تمرکز و تعهدی که همه‌ی اعضای تیم در فصل دوم نشان داده‌اند، تحسین‌برانگیز است.» وی در ادامه افزود: «بازگشت و بودن با آنها خارق‌العاده است و تمامی اعضا با تمام توان و فراتر از آنچه تصور می‌کردم کار می‌‌کنند و حتی شدیدتر از فصل اول که به نظرم امری غیرممکن است.»

فصل دوم سریال The Last of Us به ماجرای بازی The Last of Part 2 می‌پردازد. وقایع بازی دوم ممکن است در طی چند فصل روایت شوند و احتمال تمدید سریال برای فصل‌های آتی وجود دارد. فصل دوم با ورود شخصیت‌های جدید از جمله ابی (Abby) همراه است. تیم تولید به‌تازگی موفق به جذب کیتلین دیور برای بازی در نقش ابی شده است. طرفداران مدت‌ها بود که خانم دیور را گزینه مناسبی برای این نقش می‌دانستند و بسیاری از این انتخاب رضایت دارند.

فصل دوم سریال The Last of Usپیشرفت فیلم برداری فصل دوم The Last of Us

پدرو پاسکال به نظر حضور قابل‌توجهی در فصل دوم نداشته باشد. وقایع بازی دوم لست اف آس حول و حوش دو شخصیت الی و ابی می‌چرخد و ممکن است که دیگر پدرو پاسکال را در این سریال نبینیم. باید دید آیا نویسندگان و شورانر، تغییراتی در داستان بازی دوم ایجاد کرده‌اند یا خیر. کریگ مزین مدتی پیش گفته بود که ابایی از ویرایش و تغییر داستان ندارد و معتقد است آزادی عمل کافی در این اقتباس تلویزیونی در اختیار آنها قرار دارد.

ستاره سریال Narcos در ادامه از بازگشت به سریال و نقش جوئل گفت: «بازگشت به این نقش به طرز عجیبی حس و حالی تازه دارد. تا به حال در چنین پروژه‌ای حضور نداشته‌ام که این اندازه تازه به نظر بیاید.» چندین بازیگر دیگر از جمله یانگ مازینو در نقش جسی، ایزابلا مرسد در نقش دینا و کاترین اوهارا در فصل دوم دخالت دارند. کریگ مزین شورانر اصلی است و نیل دراکمن نیز به‌عنوان نویسنده و کارگردان حضور دارد. شبکه HBO قرار است در ادامه سال، اطلاعات تازه در مورد فصل دوم The Last of Us را اعلام کند.

منبع: ComicBook

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.