زمان انتشار بازی Age of Mythology: Retold
یحیی رحیمی

زمان انتشار بازی Age of Mythology: Retold اعلام شد

یحیی رحیمی 5 اسفند 1402 بدون دیدگاه
356 بازدید

مایکروسافت اعلام کرد که بازی Age of Mythology: Retold در ادامه سال 2024 برای کنسول ایکس‌باکس سری و کامپیوتر منتشر خواهد شد. نسخه کامپیوتر در فروشگاه استیم اضافه شده است و امکان افزودن آن به لیست بازی‌های مورد انتظار وجود دارد. طبق گفته‌ها، نسخه‌ای از بازی در دسترس کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس هم قرار خواهد گرفت.

تریلر تازه‌‌ای از بازی منتشر شده که حدود چهار دقیقه است. ملیندا رز، کارگردان هنری بازی تعدادی از ویژگی‌ها و شخصیت‌های جدید مانند مدوسا و پگاسوس را نشان داد. در پایان تریلر، تصویر جلد بازی نیز رونمایی شد که این تصویر را می‌توان در بالای مطلب مشاهده کنید. بازی جدید در نتیجه همکاری چندین استودیو از جمله World’s Edge و Forgotten Empires ساخته شده و ایکس‌باکس آن را منتشر می‌کند. این اثر سال 2022 معرفی شد و پس از گذشت دو سال، اطلاعات تازه‌ای از آن منتشر شد.

بازی Age of Mythology: Retold توسط سازندگان Age of Empires طراحی شده است. این بازی علاوه بر بعد تاریخی، بعد اسطوره‌ای را هم در نظر گرفته است و ترکیب بین خدایان افسانه‌ای، هیولاها و انسان‌ها را می‌بینیم. بهترین المان‌های مجموعه بازی عصر اساطیر در بازی جدید به کار گرفته شده و همچنین المان‌های ژانر استراتژی آنی یا هم‌زمان استفاده شده است. بازی Retold یک تجربه افسانه‌ای و خلاقانه برای بازی‌کنان سابق این مجموعه و همچنین طرفداران جدید است.

زمان انتشار بازی Age of Mythology: Retoldجزئیات بازی Age of Mythology: Retold

از جمله قابلیت‌های این بازی استراتژیک باید به امکان فراخواندن خدایان اشاره کرد. می‌توانید ایزدان یونان، نورث، مصر و آتلانتیس را فرابخوانید و از قدرت‌های این ایزدان همچون رعد و برق، زلزله و حتی اژدها استفاده کنید. در عین حال باید هیولاهای مختلفی مانند غول و مومیایی تربیت کنید و آنها را به جان دشمنان بیندازید. شما امکان هدایت هیولاها و نیروهای اساطیری را خواهید داشت. اگر این مجموعه بازی را تجربه کرده باشید، به‌خوبی با المان‌های آن آشنایی دارید.

کمپین داستانی بازی جدید عصر اساطیر بیش از 50 مأموریت مختلف را پوشش می‌دهد. مکان‌های مختلفی را مانند قلعه مستحکم تروی، سرزمین‌های یخ‌زده میدگارد و صحرای خشک مصر بازدید خواهید کرد و با طی کردن تمامی ماموریت‌ها، شما نیز به یک اسطوره یا حتی ایزدی نو تبدیل خواهید شد. بخش تازه‌ای اضافه شده که می‌توانید آن را گروهی نیز تجربه کنید. همراه دوستانتان وارد میدان نبرد خواهید شد و با ایزدهای باستان جانانه خواهید جنگید. این حالت به‌نوعی بی‌پایان است و می‌توانید هر چقدر دوست دارید در میدان نبرد بمانید.

بخش آنلاین بازی Age of Mythology: Retold از دوازده نفر به طور همزمان پشتیبانی می‌کند. می‌توانید همراه دوستانتان در نقشه‌های مختلف بجنگید و قدرت خود را در این بازی استراتژی به رخ آنها بکشید. شرکت مایکروسافت در طی چند سال اخیر به استودیوهای تولید بازی‌های استراتژی کمک زیادی کرده و علاوه بر عصر اساطیر، یک اثر استراتژیک جدید نیز در راه است که در ادامه سال منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد بازگشت این مجموعه بازی مشهور چیست؟

منبع: Gematsu

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.