دانلود بازی Hydrofoil Generation برای PC
دانلود بازی Hydrofoil Generation برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Hydrofoil Generation برای PC

پارسی گیم 28 آبان 1402 بدون دیدگاه
1,462 بازدید

دانلود بازی Hydrofoil Generation برای کامپیوتر

به بازی Hydrofoil Generation خوش آمدید، یک شبیه‌ساز مهیج و واقع‌گرایانه دریانوردی که توسط ذهن‌های پرشور تیم Jaxx Vane Studio ساخته شده است. Hydrofoil Generation که به عنوان یک پروژه خاص توسط Stefano “kunos” Casillo، یکی از بنیان‌گذاران Kunos Simulazioni که به خاطر شاهکار شبیه سازی مسابقه‌ای Assetto Corsa شناخته می‌شود، طراحی شده است. این بازی قول یک تجربه بی نظیر در دنیای شبیه سازی قایقرانی را می‌دهد که نمونه‌اش را تابه‌حال مشاهده نکرده‌اید. این بازی از به‌روزترین تکنولوژی‌های روز برای خلق واقعی‌ترین قایق‌ها و مکانیک‌های پیچیده شبیه سازی استفاده می‌کند.

در Hydrofoil Generation، بازیکنان خود را در رأس کشتی‌های بادبانی پیشرفته می‌بینند که به طور پیچیده برای دقت فیزیکی دقیق مدل‌سازی شده‌اند. این قایق‌های بادبانی مجهز به فویل‌ها، توانایی منحصربه‌فردی برای سفر سریع بر فراز آب و دستیابی به سرعت بیش از 50 گره را دارند. به عنوان کاپیتان، مسئولیت‌های شما شامل مدیریت مسیر، تنظیم تزیینات بادبان و کنترل اساسی فویل‌ها است. چالش در حفظ تعادل کامل نهفته است. نگه داشتن قایق با حداکثر سرعت بدون خطر برهم زدن آرامش آب یا بدتر از آن واژگون شدن از اصلی‌ترین اهداف این بازی است. پس در این سفر غیر قابل پیش‌بینی برای آزمون مهارت و اعصاب آماده شوید.

شما توانایی شرکت در مسابقات چند نفره شدید با حداکثر 10 حریف را دارید. چه یک ملوان باتجربه باشید یا یک تازه وارد در سبک شبیه سازی قایقرانی، Hydrofoil Generation تجربه‌ای واقع‌گرایانه و جذاب را ارائه می‌دهد که جوهر سفرهای ساحلی را به تصویر می‌کشد. Hydrofoil Generation فقط یک بازی نیست. این یک سفر به قلب قایقرانی است، جایی که دقت، استراتژی و درک عمیق عناصر، کلید موفقیت است. چه در حال حرکت با F50 با تکنولوژی بالا یا Jx40 براق باشید، هر مسابقه فرصتی برای اثبات توانایی خود در آب‌های آزاد است؛ بنابراین، بادبان‌ها را بلند کنید، فویل‌ها را تنظیم کنید و وارد ماجراجویی هیجان‌انگیز شوید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Fishing Sim World Pro Tour و Bassmaster Fishing 2022 Lake Seminole را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Hydrofoil Generation برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-4460 or AMD FX-8120
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 460 2GB, Radeon HD 7770
Storage: 5 GB available space
Sound Card: Integrated

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Hydrofoil Generation is the realistic and exciting sailing and foiling simulator from Indie developer Jaxx Vane Studio. A passion project created by Stefano “kunos” Casillo co-founder of Kunos Simulazioni, the globally acclaimed developer behind the racing simulation masterpiece Assetto Corsa. In Hydrofoil Generation you will sit at the helm of state-of-the-art engineering marvels modeled with unprecedented physical accuracy, sailboats that can “fly” over water to speeds over 50kn.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.