تولید بازی Avatar: Frontiers of Pandora
یحیی رحیمی

تولید بازی Avatar: Frontiers of Pandora به پایان رسید

یحیی رحیمی 23 آبان 1402 1 دیدگاه
185 بازدید

شرکت یوبی‌سافت با انتشار توییت کوتاهی از پایان تولید Avatar: Frontiers of Pandora اعلام کرد. بازی آواتار که بر اساس فیلم بلاک‌باستر جیمز کامرون ساخته شده است، روز هفتم دسامبر (شانزده آ‌ذر) رسماً منتشر می‌شود. چندین استودیو بزرگ یوبی‌سافت در خلق بازی آواتار شرکت داشته‌اند و این پروژه یکی از مهم‌ترین عناوین سال این ناشر فرانسوی است که جزو موردانتظارترین بازی‌های سال است.

بازی آواتار بر اساس فیلم جدید جیمز کامرون ساخته شده است. بازی‌کنان نقش یک Na’vi را بازی می‌کنند که توسط سازمان RDA رشد یافته‌اند. این گروه پانزده سال در این سازمان رها می‌شوند و پس از بیداری، سعی می‌کنند تا هویت خود را بیابند. روند بازی جدید بسیار به Far Cry‌ شباهت دارد. منتقدان در مطالب پیش‌نمایش به این نکته اشاره کرده بودند، اما نوشته بودند که تغییراتی میان دو این مجموعه وجود دارد.

بازی Avatar: Frontiers of Pandora یک اثر اول‌شخص است. کارگردان بازی در مصاحبه هفته گذشته اشاره کرد که دلیل روایت بازی به‌صورت اول‌شخص، نیاز به ایمرسیو بودن و غرق‌شدن در جهان بازی بود. همچنین استفاده از سلاح‌ها و گجت‌ها در این حالت ساده‌تر می‌شوند. بازی اجازه می‌دهد تا از یک سری حیوانات برای پرواز کردن استفاده کرد و جابه‌جایی با آنها در نقشه بزرگ بازی امکان‌پذیر است.

تولید بازی Avatar: Frontiers of Pandoraپایان تولید بازی Avatar: Frontiers of Pandora

یوبی‌سافت در مورد پایان تولید Avatar: Frontiers of Pandora نوشت:‌ «فوق‌العاده مفتخریم که خبر گلدشدن بازی آواتار را اعلام کنیم. نمی‌توانیم بیشتر از این برای شروع ماجراجویی در دنیای فوق‌العاده پاندورا در هفتم دسامبر صبر کنیم. تبریک اساسی به استودیو Massive و همچنین دیگر استودیوهای همکار در سراسر جهان.» یک تیزر کوتاه از بازی هم پیوست توییت شده است که خبر پایان تولید بازی را به شکل بصری نشان می‌دهد.

یوبی‌سافت با انتشار ویدیو تازه‌ای به ویژگی‌های نسخه PS5 بازی پرداخت. افرادی که بازی آواتار را با پلی‌استیشن 5 تجربه کنند، امکان استفاده از صدای سه‌بعدی و همچنین دسته بازی ویژه دوال‌سنس را دارند. قابلیت بازخورد حسی و تریگرهای تطبیق‌پذیر به شکل نوآورانه‌ای در بازی استفاده شده است. هنگامی‌که در حال پرواز باشید یا با یک دشمن مخوف درگیر شوید، ویبره خاصی دریافت می‌کنید. تریگرهای دسته نیز بسته به هر سلاح متفاوت خواهند بود و مثل شلیک گلوله RPG نیازمند آن است که دکمه R2 را محکم‌تر فشار دهید.

افرادی که نسخه پلی‌استیشن 5 را بخرند، می‌توانند پک آیتم ویژه Aranahe Warrior را رایگان دریافت کنند. برای دریافت آیتم‌ها باید وارد حساب یوبی‌سافت شوید. این بازی قرار است برای کامپیوتر و ایکس‌باکس سری نیز در تاریخ شانزدهم آذر منتشر شود.

منبع: GamingBolt

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    سجاد

    مهمان

    یه بازی غیر بهینه دیگه از یوبی سافت شرط می بندم حتی ۴۰۹۰ هم نتونه فریم خوبی ازش بگیره تریلر های یوبی سافت خیلی خفن ولی در روز عرضه بازی داغون این تجربه شده برای ما

    پاسخ دهید