داستان بازی Silent Hill: The Short Messag
ارحام ادبخواه

داستان بازی Silent Hill: The Short Message لو رفت

ارحام ادبخواه 19 آبان 1402 بدون دیدگاه
155 بازدید

با وجود اینکه هنوز خود بازی Silent Hill: The Short Message به صورت رسمی معرفی نشده، شاهد لو رفتن داستان آن هستیم طبق جدیدترین اطلاعات داستان بازی Silent Hill: The Short Message از طریق هیئت رده‌بندی سنی استرالیا فاش شده است.

شرکت کونامی چندین پروژه مختلف از مجموعه سایلنت هیل را معرفی کرده تا طرفداران قدیمی این مجموعه روی ابرها راه بروند. اما در کنار تمام آثاری که تا به حال به صورت رسمی معرفی شده‌اند، پروژه‌ای با پسوند The Short Message وجود دارد که هنوز به طور رسمی با عموم گیمرها به اشتراک گذاشته نشده است. با این حال منابع موثقی از وجود این بازی خبر داده‌اند تا نسبت به واقعی بودن روند توسعه آن اطمینان حاصل کنیم. حال اتفاق عجیبی که رخ داد، این است که ما متوجه جزئیات داستانی این بازی معرفی نشده هم شده‌ایم.

داستان بازی Silent Hill: The Short Message از طرف هیئت رده‌بندی سنی کشور استرالیا لو رفته که اتفاق غیرمنتظره‌ای است. با اعتنا به گزارش‌های این موسسه متوجه می‌شویم که بازی مورد بحث شامل مضامینی از جمله خودکشی، صحنه‌های ترسناک و ادبیات نامناسب می‌شود. در ادامه این گزارش‌ها آمده که Short Message یک ویدیو گیم ترسناک روانشناختی است و وقایع آن در آلمان جریان دارد. گیمرها در این اثر وارد یک ساختمان با نام The Villa می‌شوند و باید در محیط آن به ماجراجویی بپردازند.

داستان بازی Silent Hill: The Short Message

بازی Silent Hill: The Short Message به مشکلات روانی می‌پردازد

اگر به شکل دقیق‌تری توضیح دهیم باید بدانید که داستان Silent Hill: Short Message شما را در قالب شخصیتی با نام آنیتا قرار می‌دهد. وقایع این بازی از طریق یک دوربین اول شخص به تصویر کشیده می‌شود که در طی آن، باید به دنبال سرنخ‌هایی باشید که شما را از سرنوشت دوست شخصیت اصلی مطلع می‌سازد. در گزارش‌های سازمان مذکور ذکر شده که آنیتا در این ساختمان وارد حمامی می‌شود که غرق در خون است و کاشی‌های آن توسط خون به رنگ قرمز درآمده. در ادامه آنیتا تیغی که در سینک روشویی وجود دارد را بر می‌دارد و سپس یک فلش‌بک را تجربه می‌کند.

در این فلش‌بک یک صدا ناشناس آنیتا را سرزنش می‌کند و می‌گوید که تمامی اتفاق‌ها تقصیر او است و همه چیزهای شوم به خاطر او رخ می‌دهند. سپس دست چپ شخصیت ناشناس وارد تصویر می‌شود که زخم‌هایی عمیق روی آن دیده می‌شوند. با توجه به همین صحنه می‌توان حدس زد که مضامین مربوط به خودکشی از کجا نشئت می‌گیرند و چرا به آن اشاره شده است.

علاوه بر این‌ها در یک میان پرده دیگر که ترکیبی از دوربین اول شخص و سوم شخص را به تصویر می‌کشد، ما آنیتا را در حالی می‌بینیم که لب پشت بام ایستاده و به پایین نگاه می‌کند. همین موضوع می‌تواند ناشی از این باشد که دوست او از طریق ارتفاع خود کشی کرده است. در ادامه شخصیت اصلی صداهای آشفته‌ای در سرش می‌شوند که او را سرزنش و ملامت می‌کنند.

همه این جزئیات در کنار هم اشاره می‌کنند که بخشی از داستان بازی Silent Hill: The Short Message به مشکلات روانشناختی مربوط است و به موضوع عدم وجود سلامت روان می‌پردازد. به طور کلی ایده‌های این بازی جذاب به نظر می‌رسند و در صورت طراحی درست می‌توانند فوق‌العاده ترسناک و تاثیرگذار باشند. اما فعلا برای قضاوت داستان خیلی زود است و باید منتظر معرفی رسمی بازی از سوی شرکت کونامی باشیم.

نظر شما در مورد داستان Silent Hill: The Short Message چیست؟ نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Gametsu

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.