بازی رومیزی God of War
ارحام ادبخواه

بازی رومیزی God of War معرفی شد

ارحام ادبخواه 17 آبان 1402 بدون دیدگاه
429 بازدید

در حالی که هیچکس انتظار و احساس نیاز به این موضوع را نداشت، بازی رومیزی God of War معرفی شد. این بردگیم که توسط شرکت CMON منتشر خواهد شد، در سال 2025 به دست طرفداران خواهد رسید.

در سال‌های اخیر عرضه بازی رومیزی فرنچایزهای بزرگ به یک سنت تبدیل شده و همچنان هم ادامه دارد. ما در چند وقت اخیر شاهد بازی رومیزی فرنچایزهایی نظیر ویچر و گرز آف وار بوده‌ایم. حال طبق جدیدترین اخبار مجموعه گاد آف وار هم در آینده‌ای نزدیک میزبان یک بازی رومیزی خواهد شد. بازی رومیزی God of War که توسط شرکت CMON منتشر خواهد شد، با الهام از نسخه سال 2018 ساخته شده است. بدین ترتیب این بازی شامل دو شخصیت کریتوس و آترئوس می‌شود که قصد دارند به بلندترین نقطه 9 قلمرو میتولوژی نورث برسند.

هرچند که اطلاعات زیادی در مورد این اثر وجود ندارد، اما می‌دانیم که شامل مجسمه‌های معروف شرکت CMON خواهد بود. علاوه بر این، شرکت مورد بحث در همکاری با استودیو سانتا مونیکا و سونی این کار را انجام می‌دهد تا از نظر سازندگان بازی اصلی هم آگاه باشد. طبق اطلاعات موجود طرفداران بازی‌های رومیزی می‌توانند در سال 2025 منتظر عرضه و تجربه این بازی باشند.

اما نکته جالب این است که شرکت CMON پیش از این هم یک بازی رومیزی از سری گاد آف وار را منتشر کرده بود. این بازی که در سال 2019 روانه بازار شد، به اندازه‌ای که انتظار می‌رفت سر و صدا نکرد و موفق نبود. به هر حال شرکت سازنده تصمیم دارد یک بار دیگر شانس خود را امتحان کند و این بار تجربه غنی‌تر و سرگرم‌کننده‌تری را ارائه دهد.

بازی رومیزی God of War

بازی رومیزی گاد آف وار در 2025 عرضه می‌شود

جف اسکینر که معاون ارشد مدیر CMON محسوب می‌شود، در طی مصاحبه خود بازی جدید را این گونه توصیف کرد:«ما سال‌ها روی این بازی کار کرده‌ایم و فکر می‌کنیم که هم گیمرها و هم طرفداران گاد آف وار نتیجه نهایی را دوست خواهند داشت. هدف اصلی ما همیشه این بوده است که به پاسخ این سوال برسیم؛ آیا این بازی حس گاد آف وار می‌دهد؟ من فکر می‌کنم که طراحان ما در این زمینه کار فوق‌العاده‌ای انجام داده‌اند. کار کردن با سانتا مونیکا و شرکت سونی یک رویای بزرگ است. آن‌ها نه تنها در ساخت بازی کمک می‌کنند، بلکه به ما اجازه داده‌اند کارهایی که در آن خوب هستیم را انجام دهیم.»

بازی رومیزی God of War فعلا نزدیک دو سال با زمان عرضه فاصله دارد و احتمالا پروژه سرگرم کننده و جذابی خواهد بود. اما باید صبر کرد و دید که نتایج نهایی و سیاست‌های شرکت CMON این مسیر را به چه سر مقصدی می‌رساند.

نظر شما در مورد بازی رومیزی گاد آف وار چیست؟ نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: ComicBook

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.