قابلیت‌های جدید بازی Mortal Kombat 1
ارحام ادبخواه

قابلیت‌های جدید بازی Mortal Kombat 1 مشخص شدند

ارحام ادبخواه 15 آبان 1402 بدون دیدگاه
526 بازدید

اد بون که کارگردان مورتال کامبت 1 و یکی از خالقین مجموعه است، می‌خواهد ویژگی‌های جدیدی را روانه ساخته جدید خود کند. آقای بون در مصاحبه جدید خود از قابلیت‌های تازه بازی Mortal Kombat 1 و تغییراتی که به وجود می‌آورند حرف زد.

اد بون که حکم کارگردان بازی Mortal Kombat 1 را دارد و جزو خالقین ابتدایی مجموعه هم محسوب می‌شود، از یک سری قابلیت جدید که قرار است به این بازی اضافه شوند سخن گفت. استودیو NetherRealm در مقام توسعه دهنده بازی در ماه‌های اخیر پشتیبانی مستمری را از ساخته خود به عمل آورده است. اعضای این استودیو سعی کرده‌اند با عرضه به روز رسانی‌های مختلف ایرادات بازی را از بین ببرند و تجربه کلی گیمرها را بهبود ببخشند. این به روز رسانی‌ها قرار است در هفته آتی و با در دسترس قرار گرفتن شخصیت آمنی من به نقطه اوج خود برسند.

اما حالا که در حال نزدیک شدن به عرضه این شخصیت محبوب هستیم، اد بون از قابلیت‌های جدید بازی Mortal Kombat 1 که قرار است در آینده به این اثر بیایند رونمایی کرد. این فرد در صفحه‌های اجتماعی خود گفت که استودیو NetherRealm در حال کار کردن روی یک سری ویژگی‌های آنلاین است تا آن‌ها را به بخش چندنفره بازی مبارزه‌ای خود اضافه کند. هرچند که بون در مورد تاریخ عرضه این ویژگی‌های جدید صحبت نکرد، اما اشاره کوتاهی به ماهیت و عملکرد آن‌ها داشت.

قابلیت‌های جدید بازی Mortal Kombat 1

کراس پلی به Mortal Kombat 1 اضافه خواهد شد

شاید مهم‌ترین ویژگی که قرار است به بازی Mortal Kombat 1 اضافه شود، کراس پلی است. اما علاوه بر کراس پلی قرار است شاهد مواردی مانند Ping Filter، WIFI Filter و یک سری تغییرات برای بخش Ranked باشیم. با از به راه رسیدن تغییرات بخش Ranked، گیمرها با افراد هم سطح خود در یک زمین قرار می‌گیرند و هر کس که دو عدد از سه مبارزه را ببرد پیروز میدان خواهد شد. در کنار این موارد اد بون یک نظر سنجی به راه انداخت تا متوجه شود که جامعه کاربری بازی بیش‌تر از هر چیزی به اضافه شدن چه مواردی به اثر مورد بحث علاقه دارند.

طبق نظر سنجی ذکر شده، بیش‌تر افراد بیش از هر چیزی منتظر قابلیت کراس پلی هستند تا بتوانند با دوستان خود روی سایر پلتفرم‌ها به بازی کردن بپردازند. نکته جالب این است که بازی Mortal Kombat 11 به عنوان نسخه قبلی مجموعه از کراس پلی پشتیبانی می‌کرد. همین موضوع باعث شد بسیاری از افراد فکر کنند که کراس پلی در Mortal Kombat 1 هم حاضر خواهد بود. اما همان‌طور که متوجه شدید این قابلیت حداقل تا بدین نقطه از زمان جایی در مورتال کومبت 1 نداشته است. ولی با توجه به نظر سنجی انجام شده و نتایج آن، احتمالا استودیو NetherReal هر چه سریع‌تر دست به کار می‌شود تا آن را به بازی خود اضافه کند.

اما تا زمانی که قابلیت‌های جدید بازی Mortal Kombat 1 در دسترس قرار بگیرند، همه نگاه‌ها به سمت اضافه شدن شخصیت آمنی من به لیست شخصیت‌های بازی است. این چهره معروف تا چند روز آینده راه خود را به بازی اضافه می‌کند و افرادی که Kombat Pack یا نسخه Premium Edition را تهیه کرده‌اند می‌توانند از مبارزه با او لذت ببرند.

بازی Mortal Kombat 1 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و پی سی در دسترس قرار دارد. نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Comicbook

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.