فیلم Bloodborne بلادبورن
یحیی رحیمی

فیلم سینمایی Bloodborne در حال ساخت است

یحیی رحیمی 14 آبان 1402 بدون دیدگاه
152 بازدید

اگرچه اطلاعاتی از دنباله بازی Bloodborne در دسترس نیست، اما گزارش تازه‌ای به ساخت یک فیلم سینمایی اقتباسی از این بازی محبوب اشاره می‌کند. فیلم بلادبورن طبق گزارش‌ها توسط سونی پیکچرز و با تهیه‌کنندگی لورنزو دی بوناونتورا و نویسندگی دارن لمکه ساخته می‌شود. کارگردان اثر مشخص نیست و به نظر می‌رسد که سونی هنوز فرد مناسبی برای کارگردانی فیل پیدا نکرده است.

ادعای ساخت فیلم Bloodborne توسط دانیل ریشتمن مطرح شد. او منبع معتبر و قابل استنادی در زمینه فیلم است و اطلاعات صحیح بسیار زیادی را فاش کرده است. توضیحات منتشرشده هیچ اطلاعات خاصی در مورد فیلم بلادبورن در اختیار علاقه‌مندان قرار نمی‌دهد. ممکن است ساخت فیلم بلادبورن با پورت بازی برای کنسول‌های جدید و کامپیوتر همراه شود و یک کمپین تبلیغاتی بزرگ به راه بیفتد.

دارن لمکه از جمله نویسنده‌های قهار سریال و فیلم‌های مشهوری مانند Shazam و The Wheel of Time است و تجربه زیادی در زمینه فیلم‌نامه‌نویسی دارد. لورنزو دی بوناونتورا نیز از سال 2005 مشغول تولید فیلم بوده است و روی فیلم‌های بلاک‌باستر مانند تبدیل‌شوندگان کار کرده است. وی تهیه‌کننده فیلم‌های اقتباسی ویدیوگیم همانند Doom بوده است و در این زمینه مهارت زیادی دارد.

فیلم Bloodborne بلادبورنفیلم سینمایی Bloodborne

سند فاش‌شده نشان می‌دهد که فیلم بلادبورن همان روند بازی اصلی را دنبال می‌کند. هانتر به شهر ویکتوریایی و گوتیک یارنام سفر می‌کند که ساکنان آن به دلیل یک بیماری تغییر شکل داده‌اند و به موجودات ترسناکی تبدیل شده‌اند. در توضیحات فیلم نوشته شده است که شخصیت اصلی برای یافتن راز ماجرا و منبع شیوع طاعونی که به جان شهر افتاده با موجودات خطرناک مبارزه می‌کند. این توضیحات در مورد فیلم همان تشریح بازی است و برای دریافت اطلاعات دقیق باید منتظر خبرهای رسمی ماند.

تابه‌حال یک فیلم سینمایی از آثار استودیو فرام‌سافتور ساخته نشده‌اند. گزارش‌هایی از پروژه‌های متعدد وجود دارد و شایعات ضعیفی در مورد یک اقتباس سینمایی از الدن رینگ نیز مطرح شده بود. مسئله اصلی آن است که آیا می‌توان به شایعه جدید باور کرد؟ باید گفت که سونی از سال 2015 تا به امروز هیچ تصمیمی در مورد Bloodborne نگرفته است. این بازی برای پلی‌استیشن 5 پورت نشده است و همچنین خبری از دنباله اثر نیست. شایعات زیادی از ریمستر بلادبورن و انتشار آن برای کامپیوتر وجود دارد که هیچ‌کدام تائید نشده‌اند.

در حال حاضر نمی‌توان به‌طور قطع ادعا کرد که فیلم Bloodborne تولید می‌شود، اما منبع گفته‌شده معتبر است. البته اگر شایعه هم صحیح باشد، احتمال تغییر وجود دارد و به نظر می‌رسد که زمان زیادی تا تولید جدی و پخش فیلم باقی مانده است. نظر شما چیست؟

منبع: ComicBook

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.