آپدیت بازی Alan Wake 2
یحیی رحیمی

آپدیت بزرگ Alan Wake 2 با بیش از 200 تغییر مختلف منتشر شد

یحیی رحیمی 11 آبان 1402 بدون دیدگاه
1,624 بازدید

استودیو رمدی اولین آپدیت بزرگ Alan Wake 2 را برای هر سه پلتفرم منتشر کرد. به‌روزرسانی جدید بیش از 200 تغییر مختلف ایجاد می‌کند و باگ‌های زیادی را رفع می‌کند. این تغییرات مربوط به نسخه کامپیوتر و همچنین باگ‌های تعدادی از مأموریت‌ها می‌شود. آپدیت 1.08 با حجم حدوداً 3.3 گیگابایت در دسترس قرار گرفته است.

در صورتی که بازی را از طریق کنسول ایکس‌باکس سری اس اجرا می‌کنید، آپدیت Alan Wake 2 باعث افزایش کیفیت بصری بازی می‌شود. همچنین مشکلاتی مانند هماهنگ نبودن صدا و تصویر در تعدادی از صحنه‌ها و ایرادهای گرافیکی دیگر هم برطرف خواهند شد. آپدیت تازه باعث شده تا نورپردازی، نشانه‌گیری، جزئیات نقشه و گرافیک بازی بهتر شوند. نسخه کامپیوتر نیز آپدیت 1.08 را دریافت کرده که امکان مدیریت آیتم‌ها را ساده‌تر می‌کند، ایرادات موس و کیبورد برطرف شده و همچنین باگی که باعث می‌شد تا تنظیمات گرافیکی پس از بستن و اجرای بازی به حالت اول بازگردد، رفع شده است.

این اولین آپدیت الن ویک 2 نیست، اما مهم‌ترین آن‌هاست که برای تجربه بهتر حتماً باید آن را نصب کنید. فهرست ایرادات برطرف‌شده بسیار زیاد است. اگر به‌طور خلاصه به آنها اشاره کنیم، باید بگوییم که مشکلات مربوط به زیرنویس و صدای بازی کاملاً حل شده‌اند. رابط کاربری بازی بهتر شده است، گیم‌پلی یا جریان بازی روان شده است. باگ‌هایی که اجازه نمی‌داد تا مأموریت پیش برود و گیمر نمی‌توانست راهی برای پیشرفت پیدا کند، حذف شده‌اند.

آپدیت بازی Alan Wake 2تغییرات آپدیت Alan Wake 2

میزان کرش‌های بازی به لطف Alan Wake 2 به حداقل رسیده است و دیگر هیچ گلیچ گرافیکی هم نخواهید دید. در صورتی که داخل یکی از ماموریت‌ها گیر افتاده‌اید و برای نمونه دکمه فعال‌سازی دیالوگ بعدی کار نمی‌کند، یا اینکه پرونده و سرنخ‌های روی دیوار شما را به‌جایی نمی‌رسانند، آپدیت جدید را باید نصب کنید. آپدیت قبلی مربوط به 1.06 بود که باگ‌ها را کاهش دهد و اندکی از ایرادات کاست، اما آپدیت 1.08 تغییرات زیادی ایجاد می‌کند و باعث می‌شود تا بدون مشکل بازی را تمام کنید.

حالت عکاسی (Photo Mode) قرار است به‌زودی اضافه شود و نیوگیم پلاس هم در راه است. تجربه بازی با نیو گیم پلاس اجازه می‌دهد که شما همچنان آیتم‌ها و قدرت قبلی را حفظ کنید و بازی را با قدرت بیشتری دنبال کنید. البته از آنجایی که با یک اثر تقریباً خطی روبه‌رو هستیم، نیوگیم پلاس چندان تجربه تازه‌ای در اختیار شما قرار نمی‌دهد. گفتنی است آپدیت 1.08 کرک شده و فایل آپدیت هم در دسترس قرار گرفته است. می‌توانید به‌زودی آن را برای کامپیوتر دانلود کنید.

نحوه نصب آپدیت

برای اینکه آپدیت 1.08 را نصب کنید، باید به نسخه بازی دقت کنید. اگر نسخه 1.05 را که همان نسخه Rune است دانلود کرده‌اید، باید ابتدا آپدیت 1.06 را دانلود و نصب کنید. سپس آپدیت 1.08 را دانلود کنید و آنگاه فایل نصب را اجرا کنید. پس از  اجرای فایل، مکان نصب بازی را به آن معرفی کنید. سپس منتظر بمانید تا فرایند بررسی فایل‌های بازی و نصب آپدیت تکمیل شود. اگر حافظه HDD دارید، این روند بیشتر طول می‌کشد. در پایان می‌توانید فایل کرک را بار دیگر کپی و جایگذاری کنید، اما اجبار در انجام آن نیست.

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.