بسته الحاقی God of War Ragnarok
یحیی رحیمی

بسته الحاقی God of War Ragnarok به‌زودی معرفی می‌شود

یحیی رحیمی 11 آبان 1402 بدون دیدگاه
272 بازدید

گزارش تازه‌ای نشان داد که پلی‌استیشن و استودیو سانتا مونیکا به‌زودی از بسته الحاقی God of War Ragnarok رونمایی می‌کنند. شایعاتی در ماه گذشته پخش شد که نشان از تولید یک محتوای اضافه برای بازی اخیر خدای جنگ می‌داد. پلی‌استیشن تا به امروز واکنشی به شایعات نشان نداده است، اما یک منبع معتبر مدعی است که معرفی DLC داستانی قبل از پایان سال 2023 انجام می‌شود.

خبرگزاری اسپانیایی Areajugones مدعی است که اطلاعات رسمی از بسته الحاقی God of War Ragnarok به دست آورده است. در واقع یک منبع که اسم او فاش نشده است به اطلاع این خبرگزاری رسانده که دی‌ال‌سی داستانی بازی رگناروک واقعی است و اینکه قبل از پایان سال 2023 به‌طور رسمی منتشر می‌شود. البته تاریخ دقیق معرفی مشخص نیست. مراسم گیم اواردز در اوایل ماه دسامبر برگزار می‌شود و احتمال معرفی آن در این مراسم وجود دارد.

این منبع مدعی است که بسته الحاقی گفته‌شده محتوای بیشتری نسبت به آنچه انتظار می‌رود دارد. در واقع باید آن را یک اثر با اندازه متوسط خواند که مشابه بازی‌های فرعی ساخته‌شده توسط اینسامنیاک گیمز است. طوری که محتوای جدید مشابه بازی Spider-Man Miles Morales طراحی شده است و اندازه‌ای متوسط خواهد داشت. این ادعا در شایعه پیشین هم مطرح شده بود و اینکه بازی جدید به‌طور کامل روی شخصیت آترئوس متمرکز است. البته این ادعا تائید نشده است.

بسته الحاقی God of War Ragnarokبسته الحاقی God of War Ragnarok

انتشار بازی فرعی God of War Ragnarok آن‌چنان که گفته می‌شود عجیب نیست. ابتدا باید گفت که پایان بازی رگناروک نشان می‌دهد که هنوز امکان ساخت یک بازی دیگر در نورس باستان وجود دارد. پلی‌استیشن در طی سال‌های اخیر نشان داد که به انتشار بازی‌های کوتاه که به عناوین انحصاری تراز اول‌اش مرتبط هستند، علاقه‌مند است. مایلز مورالس، Lost Legacy و محتوای اضافه Horizon Forbidden West نمونه‌ای از همین بازی‌های متوسط هستند. پلی‌استیشن به نظر چنین برنامه‌ای برای بازی گاد آو وار هم دارد.

طرفداران بازی‌های ویدیویی با انتشار گزارشی از بسته الحاقی God of War Ragnarok، شروع به گمانه‌زنی کردند. عده‌ای باور دارند که نسخه کامپیوتر بازی رگناروک با معرفی بسته الحاقی تائید خواهد شد. بازی گاد آو وار حدود دو سال پیش برای کامپیوتر منتشر شد. از آنجایی که عناوین جدید پلی‌استیشن راهی PC می‌شوند، احتمال انتشار رگناروک از طریق استیم وجود دارد. گفتنی است نسخه کامپیوتر Horizon Forbidden West اوایل سال آینده میلادی منتشر می‌شود.

در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی از بازی تازه مجموعه خدای جنگ وجود ندارد. نظر شما چیست؟ آیا از چنین محتوای الحاقی برای PS5 استقبال می‌کنید؟

منبع: ComicBook

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.