ریبوت Gear of War و God of War
یحیی رحیمی

خالق Gears of War: ریبوتی مشابه God of War نیاز است

یحیی رحیمی 5 آبان 1402 بدون دیدگاه
85 بازدید

کلیف بلزینسکی خالق مجموعه بازی Gears of War معتقد است که زمان ریبوت این مجموعه فرارسیده است. گیرز آو وار یکی از مهم‌ترین بازی‌ها و با ارزش‌ترین عناوین ایکس‌باکس است و طبق گزارش‌ها، نسخه جدید آن در حال ساخت است. مجموعه بازی God of War نیز در سوی دیگر چنین ارزشی برای سونی دارد. خالق گیرز آو وار معتقد است که باید تغییرات اساسی در این مجموعه پدید آید و یک ریبوت مشابه بازی گاد آو وار ببینیم.

بلزینسکی پس از انتشار بازی Gears of War 3 از این مجموعه دست کشید. او در مصاحبه تازه‌ای گفته است که زمان ریبوت این مجموعه فرارسیده است. وی در این مورد گفت:‌ «معتقدم که گیرز ریبوتی مثل God of War می‌خواهد و همیشه گفته‌ام که فیل اسپنسر شماره من را دارد و خرسندم که در این مورد به آنها کمک کنم. گیرز همیشه در قلب من هست و خواهد ماند. بعضی بعدازظهرها دلم تنگ می‌شود و سری به یوتیوب می‌زنم و یک سری کات‌سین‌ها از این مجموعه را دوباره تماشا می‌کنم.»

بازی God of War در سال 2018 با سبک خاصی و توجه روی بعد داستان‌سرایی منتشر شد. ریبوت گاد آو وار موردتوجه طرفداران قرار گرفت و نفس تازه‌ای برای این مجموعه شد. بازی God of War Ragnarok با همان فرمول منتشر شد و توانست موفقیت بیشتری کسب کند. گفتنی است پایان بازی Gears 5 به شکلی داستان شماره بعدی را مشخص کرد و نشان می‌دهد که ریبوت بزرگی در راه نیست. البته استودیو سازنده به آنریل انجین 5 کوچ کرده است و به دنبال ارائه یک بازی گرافیکی و فنی است.

ریبوت Gear of War و God of Warآینده مجموعه بازی Gears of War

بلزینسکی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به بازی لغوشده از مجموعه Alien اشاره کرد. وی پس از جدایی از اپیک گیمز، استودیو شخصی‌اش را تأسیس کرد و قرار بود یک شوتر اول شخص در دنیای فیلم بیگانه بسازند. او در این مورد گفت: «من دوستی به نام آرون لوئب دارم که در وارنر کار می‌کرد و زمانی با هم همکار بودیم. او به من پیشنهاد داد که روی مجموعه بزرگ کار کنم و در تماس بودیم تا این پروژه را بسازیم. روز جمعه بود و من ایده کلی بازی را به تیم ارائه دادم و آنها فوق‌العاده هیجان‌زده بودند.»

پس از آنکه دیزنی شرکت فاکس را می‌خرد، برنامه‌ها تغییر پیدا می‌کند و پروژه او نیز لغو می‌شود. شکست استودیو و همچنین لغو بازی تأثیر زیادی روی خالق گیرز آو وار گذاشته است. او می‌گوید که به مدت یک سال افسرده بوده است و به‌سختی توانسته ادامه دهد. او می‌گوید که مجموعه Aliens در قلبش جای دارد و در پایان از جیمز کامرون به دلیل ساخت این فیلم‌ها تشکر کرد.

منبع: ComicBook

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.