پلی استیشن 5 اسلیم
ارحام ادبخواه

اتصال درایو نوری به پلی استیشن 5 اسلیم نیازمند اینترنت است

ارحام ادبخواه 4 آبان 1402 بدون دیدگاه
133 بازدید

برای اینکه بتوانید از درایو نوری قابل جداسازی پلی استیشن 5 اسلیم استفاده کنید، باید همواره به اینترنت متصل باشید. از آنجایی که این درایو نوری جدا شونده بدون اتصال به اینترنت قابل استفاده نیست، بحث‌ها و حاشیه‌های زیادی را به سمت خود جلب کرده است.

پس از شایعات متعدد و حدس و گمان‌های مختلف، سونی در اوایل ماه جاری میلادی بالاخره از پلی استیشن 5 اسلیم و درایو نوری جدا شدنی آن رونمایی کرد. هرچند که اسم رسمی این کنسول جدید «اسلیم» نیست، اما به خاطر کاهش سایز 30 درصدی نسبت به نسخه اولیه بین گیمرها با این نام معروف شده است. درست مانند نسخه‌های قدیمی پلی استیشن 5، سونی این کنسول‌های جدید را در دو مدل دیجیتالی و استاندارد روانه بازار می‌کند. ورژن استاندارد این کنسول شامل یک دیسک درایو جدا شدنی الترا اچ دی می‌شود.

اما دیروز در سطح اینترنت عکس‌های جالبی پخش شد که نمایانگر باندل پلی استیشن 5 اسلیم بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 بود. طبق اطلاعاتی که این تصاویر در اختیار ما قرار دادند، باندل مذکور قرار است در تاریخ 19 آبان 1402 (10 نوامبر) در دسترس قرار بگیرد. اما آنچه که باعث به وجود آمدن بحث و حاشیه‌های مختلفی در سطح اینترنت شده، به جزئیاتی مربوط می‌شود که پشت جعبه باندل Call of Duty: Modern Warfare 3 دیده می‌شود. روی این جعبه ذکر شده که برای اتصال دیسک درایو جدا شدنی به کنسول PS5 اسلیم، نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارید. هرچند که سونی این اقدام را برای به وجود آوردن امنیت بیش‌تر انجام داده، بسیاری از گیمرها از آن راضی نیستند.

پلی استیشن 5 اسلیمدرایور نوری جدا شونده PS5 Slim داستان ساز شد

اما با گذر از بحث درایو نوری جداسازی و ضرورت اتصال کنسول به اینترنت، اطلاعات جالبی از مطالعه نوشته‌های این باندل جذاب دستگیرمان می‌شود. اول از همه باید بدانید که مدرن وارفر 3 حداقل از لحاظ فضای مورد نیاز یک کالاف دیوتی واقعی و همیشگی است و برای نصب آن حداقل به 150 گیگابایت فضای خالی نیاز دارید. تازه این به غیر از یک به روز رسانی 90 گیگابایتی است که برای ورود به بازی باید آن را دانلود کنید. این باندل قرار است در تاریخ 19 آبان 1402 به دست طرفداران برسد.

حال اگر در مورد قیمت پلی استیشن 5 اسلیم کنجکاو هستید، باید بدانید که نسخه استاندارد و دیجیتالی این کنسول با یک تفاوت قیمت 50 دلاری عرضه می‌شوند. در حالی که نسخه استاندارد با دیسک درایو 499.99 دلار آمریکا قیمت دارد، نسخه دیجیتال برچسب قیمت 449.99 دلار را نشان می‌دهد. حال برای مشاهده عملکرد این کنسول و نسخه جدید کالاف دیوتی باید چند روزی برای عرضه نهایی صبر کنیم.

نظر شما در مورد باندل Call of Duty: Modern Warfare 3 و پلی استیشن 5 اسلیم چیست؟ نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.