بازی The Elder Scrolls 6
ارحام ادبخواه

دلیل معرفی زودهنگام بازی The Elder Scrolls 6 مشخص شد

ارحام ادبخواه 4 آبان 1402 بدون دیدگاه
277 بازدید

به گفته یکی از اعضای سابق استودیو بتسدا گیمز، آن‌ها دلایل موثقی برای معرفی زودهنگام بازی The Elder Scrolls 6 داشتند. این فرد اظهار می‌کند که فشار طرفداران برای تایید ساخت الدر اسکرولز جدید باعث شد که بتسدا، آن را حدود یک دهه پیش از عرضه معرفی کند.

معرفی زودهنگام بازی TES 6 و منتظر نگه داشتن گیمرها برای یک مدت نامعلوم حاشیه‌های خاص خود را به وجود آورده است. حدود پنج سال پیش و در سال 2018، بتسدا از دو پروژه بزرگ و جدید خود رونمایی کرد که نمایانگر دو بازی Starfield و بازی The Elder Scrolls VI بودند. حالا با گذشت پنج سال از آن زمان، استارفیلد پس از مدت‌ها انتظار به تازگی منتشر شده است. بدین ترتیب، ما هنوز چند سال تا عرضه شماره جدید مجموعه الدر اسکرولز فاصله داریم.

اما اگر این سوال در ذهن‌تان به وجود آمده که چرا بتسدا آنقدر زود از الدر اسکرولز 6 رونمایی کرده است، پاسخ معقولی برای شما وجود دارد. بروس نسمیت که یکی از طراح‌های سابق استودیو بتسدا گیمز به شمار می‌رود، از دلیل معرفی زودهنگام The Elder Scrolls VI آن هم حدود یک دهه پیش از عرضه رسمی پرده برداشت. نسمیت که حدود دو سال پیش از جمع سازندگان اسکایریم جدا شد، دلیل این کار را با حافظه کوتاه مدت طرفداران در مورد بازی‌های ویدیویی مرتبط می‌داند.

بروس نسمیت اغراق کرد که در آن زمان طرفداران به اعضای بتسدا فشار می‌آوردند تا آن‌ها ساخت بازی The Elder Scrolls 6 را تایید کنند. این فشارها در نهایت باعث شد که تاد هاوارد به عنوان کارگردان بازی تصمیم نهایی خود را بگیرد. او تصمیم گرفت که ساخت بازی مورد بحث را تایید کند تا طرفداران از عرضه این بازی در آینده (هرچند که آینده‌ای نامشخص باشد) مطمئن شوند.

بازی The Elder Scrolls 6

به همین زودی‌ها منتظر بازی The Elder Scrolls VI نباشید

طراح سابق استودیو بتسدا گیمز توضیح می‌دهد:«بتسدا چندین سال فشار طرفداران را تحمل کرد تا در مورد بازی The Elder Scrolls 6 صحبت نکند. اما تاد هاوارد هم درست مانند من فکر می‌کند و اعتقاد دارد که صنعت بازی‌های ویدیویی حافظه کوتاه مدتی دارد. شرکت‌هایی که سال‌ها زودتر (از زمان موعد) شروع به تبلیغ بازی‌های خود می‌کنند، خودشان را خراب خواهند کرد. بهترین زمان برای شروع صحبت در مورد بازی‌ها 6 ماه قبل از انتشارشان است.»

اما احتمالا با خود می‌پرسید که اصلا این حرف‌ها چه ربطی به قضیه داشت؟ بروس نسمیت در ادامه توضیح داد که آن‌ها همیشه اعتقاد داشتند که باید بازی را در نزدیکی پنجره انتشار معرفی کنند. اما خب فشار طرفداران باعث شد که آن‌ها سیاست خود را تغییر دهند و سال‌ها زودتر از زمان موعد به معرفی محصول خود بپردازند. ولی با وجود معرفی زودهنگام بازی The Elder Scrolls 6 نباید به این زودی‌ها منتظر اطلاعاتی جامعی در مورد آن باشید. به عبارتی دیگر، جزئیات دقیق مربوط به این بازی هم همان حدود 6 ماه پیش از عرضه رسمی در دسترس قرار می‌گیرند.

با وجود اینکه حدود پنج سال از معرفی اولیه این بازی می‌گذرد، بدون شک هنوزم که هنوزه فاصله زیادی تا عرضه رسمی داریم. شایعاتی که در چند وقت اخیر منتشر شده‌اند ادعا می‌کنند که نباید پیش از فرا رسیدن سال 2026 میلادی منتظر TES 6 باشیم. تازه اگر همه چیز خوب پیش برود و ما هم خوش بینانه به قضیه نگاه کنیم احتمال دارد که اثر مذکور در 2026 به دست طرفداران برسد. ولی به هر حال در حال حاضر کاری به غیر از دندان روی جگر گذاشتن از دست عاشقان سبک نقش آفرینی بر نمی‌آید.

نظر شما در مورد معرفی زود هنگام بازی The Elder Scrolls 6 چیست؟ نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: ComicBook

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.