کرک Call of Duty Black Ops Cold War
یحیی رحیمی

بازی Call of Duty Black Ops Cold War کرک شد

یحیی رحیمی 3 آبان 1402 6 دیدگاه
6,313 بازدید

گروهی که کرک بخش چندنفره بازی Modern Warfare 2019 را منتشر کردند، موفق به کرک بازی Call of Duty Black Ops Cold War شدند. این گروه که با اسم r4v3n شناخته می‌شود در کانال دیسکورد اعلام کرد که موفق به شکستن قفل بازی شده است. آنها در حال کار روی رفع مشکلات کرک هستند و در روزهای آینده آن را در دسترس قرار خواهند داد. این کرک شامل بخش کمپین داستانی هم می‌شود.

طبق اطلاعات موجود، کرک Call of Duty Black Ops Cold War توسط یکی از اعضای کانال دیسکورد این گروه تهیه شده است. در واقع او یک کلاینت برای کلد وار ایجاد کرده است و این نشان می‌دهد که می‌توان بخش چندنفره را هم در سرور اختصاصی آنها تجربه کرد. نکته حائز توجه وجود بخش کمپین است و در نتیجه پس از مدت‌ها یک بازی کالاف دیوتی به‌طور کامل کرک شده است. فایل بازی هنوز منتشر نشده و هکر در حال رفع ایرادات است و به‌زودی می‌توانید به دانلود بازی بپردازید.

سه کلیپ برای راستی‌آزمایی در دسترس قرار گرفته‌اند. این کلیپ‌ها مربوط به تست کمپین بازی است و نشان می‌دهد که بخش داستانی در دسترس قرار گرفته است. روش پیداشده می‌تواند منجر به کرک شدن دیگر بازی‌های کالاف دیوتی شود. از آنجایی که اکتیویژن بلیزارد نیاز به اتصال به سرورهای آنلاین را اجباری کرده است، هکرها نتوانسته‌اند بازی‌های اخیر را کرک کنند. البته باید منتظر ماند و دید آیا کرک Call of Duty Black Ops Cold War نیز نیازمند اتصال به یک سرور اختصاصی است یا به‌صورت آفلاین هم بازی قابل‌اجرا است.

کرک Call of Duty Black Ops Cold Warکرک Call of Duty Black Ops Cold War

طبق جزئیات موجود، اجرای بازی احتمالاً نیازمند یک سرور کرک‌شده خواهد بود و باید منتظر اطلاعات بعدی ماند. گروهی که بازی را کرک کرده‌اند، هنوز امکان انتشار نسخه نهایی را ندارند. به نظر می‌رسد که مشکلاتی هنگام اجرا پیش آمده است که باید رفع شوند. آنها تنها خبر کرک شدن بازی را در Reddit اعلام کرده‌اند و فایلی منتشر نکرده‌اند. در نتیجه اگر وب‌سایتی ادعا کرده که کرک در دسترس قرار گرفته و آن را برای دانلود قرار داده است، مطمئن باشید که فایل جعلی است.

کرک کردن بازی‌های اکتیویژن بلیزارد در طی سالهای اخیر از شکستن دنوو نیز سخت‌تر بوده است. اکتیویژن مکانیسم ویژه‌ای را استفاده می‌کند که برای اجرای بازی باید ابتدا به سرورهای آنها وصل شد. بسیاری امیدوارند که با خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت و افزودن بازی‌ها به فروشگاه ایکس‌باکس، روند انتشار کرک بازی‌ها ساده‌تر شود. در این مورد نمی‌توان نظر داد و باید منتظر ماند. در صورتی که تابه‌حال بازی کلد وار را تجربه نکرده‌اید، منتظر انتشار کرک Call of Duty Black Ops Cold War باشید.

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 6 دیدگاه
 • Avatar

  بهزاد

  مهمان

  سایت elamigos بخش کمپین بازی رو گذاشته الان همه سایتهای تورنت هم برای دانلود بخش کمپین رو قرار دادن لطفا اگه میشه dodi کمپین رو بزارید

  پاسخ دهید
 • Avatar

  ddg

  مهمان

  سلام خسته نباشید امکانش هست لینک های دانلود رو برام بفرستید روی ایمیلم

  پاسخ دهید
 • Avatar

  mamad

  مهمان

  جنل دیسکوردشو میدین؟

  پاسخ دهید
 • Avatar

  مهدی

  مهمان

  سلام لطفا نسخه فشرده fitgirl هم قرار بدید

  پاسخ دهید
 • Avatar

  Ashkan

  مهمان

  کیی تو سایت میذارید

  پاسخ دهید
 • Avatar

  سینا

  مهمان

  این کارگروه مصادیق مجرمانه هم قسم خورده نذاره بازی کنیم.

  پاسخ دهید