دانلود بازی Wizard with a Gun برای PC
دانلود بازی Wizard with a Gun برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Wizard with a Gun برای PC

پارسی گیم 2 آبان 1402 بدون دیدگاه
2,328 بازدید

دانلود بازی Wizard with a Gun برای کامپیوتر

Wizard with a Gun یک بازی جذاب و متفاوت است که بازیکنان را در نقش دلهره آور یک جادوگر قرار می‌دهد که مأموریتی پرمخاطره را بر عهده دارد. از آنجایی که زمان هر دست تنها در پنج دقیقه به پایان می‌رسد، شخصیت جادوگر شما باید در قلمروی که به صورت تصادفی ایجاد شده را در فضای خالی حرکت کند و قبل از اینکه آخرالزمان قریب‌الوقوع ویرانی به بار آورد، به دنبال اجزای جادویی برای تعمیر یک ساعت مخصوص باشد. این کمبود وقت و فوریت در بازی شرایط را برای یک تجربه هیجان انگیز و همه‌جانبه فراهم می‌کند. این با داشتن المان‌های روگ لایک و زمان کوتاه برای تجربه‌اش، طرف‌داران زیادی پیدا کرده است.

این بازی ترکیبی جذاب از عناصر دیگر آثار خاص درون صنعت گیم، با شباهت به بازی‌هایی مانند Don’t Starve و Enter the Gungeon را ارائه می‌دهد. در Wizard with a Gun، سفر شما زمانی موفقیت‌آمیز تلقی می‌شود که بتوانید اشیای دزدیده شده را از باس‌های مهیب ساکن در حومه دنیای بازی بازیابی کنید. برای مقابله با این دشمنان قدرتمند، به تجهیزات پیشرفته و جادوهای قدرتمند نیاز دارید که بسیار کمیاب هستند. در ابتدا، گلوله‌های طلسم شما ممکن است ضعیف به نظر برسند، اما هدف آنها جمع‌آوری منابع برای ارتقای امکانات ضروری در پایگاه شما، از جمله ساخت و ساز، زمین بارگیری مجدد و ایستگاه‌های تحقیقاتی است.

یکی از ویژگی‌های برجسته بازی، کتاب طلسم خودآموز است که The First Edition نام‌گذاری شده است و به بازیکنان با تهیه دستورالعمل‌هایی برای اسکن دشمنان شکست خورده پاداش می‌دهد. در کنار این، شما از ابزاری شبیه به سلاح گرم به نام The Groundlayer استفاده می‌کنید که می‌تواند مواد خام را به کاشی‌هایی تبدیل کند که می‌توانید روی زمین قرار دهید. این ترکیب منحصر به فرد از ابزار و تجهیزات به شما فرصتی برای مبارزه در برابر هرج و مرج و تخریب می‌دهد. ساختار منعطف بازی اجازه می‌دهد تا سبک‌های متنوعی در هر دست داشته باشید که باعث می‌شود هر تجربه این بازی منحصر به فرد و جذاب باشد.

گلوله‌های طلسم شده به محور استراتژی مبارزه شما با گزینه‌هایی برای ایجاد ارتش کوچک، ترس برای متفرق کردن دشمنان و برای مقابله با دشمنان سطح بالا تبدیل می‌شوند. توانایی ترکیب دو نوع گلوله طلسم مکمل در یک اسلحه واحد، فرصت‌های زیادی را برای رویکردهای مبارزاتی خلاقانه باز می‌کند. بازی Wizard with a Gun در خلق این حس که هر دست به پیشرفت شخصیت شما کمک می‌کند، عالی است و حس هدفمندی و موفقیت شما را تقویت می‌کند که باعث می‌شود برای تلاش‌های بیشتر برای پیروزی برگردید. گرافیک زیبا و خیره کننده بازی نیز آن را یک مرحله جلوتر از سایر آثار ژانر روگ لایک درون بازار قرار خواهد داد.

بازی Wizard with a Gun یک تجربه خاص جذاب و اتمسفریک را ارائه می‌دهد که عناصر کاوش، استراتژی و جادو را در هم می‌آمیزد. در حالی که مبارزات ممکن است خیلی نوآورانه نباشند، توانایی بازی برای سرمایه گذاری بازیکنان از طریق سیستم پیشرفت افزایشی و پاداش، آن را از بسیاری دیگر از آثار ژانر روگ لایک متمایز می‌کند. با وجود نقص‌های جزئی در سیستم مبارزات، ترکیب منحصربه‌فرد تجهیزات، گلوله‌های طلسم شده و سیستم‌های پیشرفت، یک حلقه گیم‌پلی جذاب و خیره کننده ایجاد می‌کند که بازیکنان را در دنیای پرمخاطره جادوگری که در برابر نیروی شرور کیهانی قرار می‌دهد. پس آن را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Battle Shapers و Days of Doom را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Wizard with a Gun برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 x64
Processor: Intel Core i3-4160 / AMD FX-4300
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GT 640 / Radeon HD 7750 / Intel UHD Graphics 620
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 x64
Processor: Intel Core i5-7600k / AMD FX-9590
Memory: 12 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1060 / Radeon R9 390X / Intel Arc A750
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Wizard with a Gun is an online cooperative sandbox survival game set in a magical wilderness wrought with dangerous creatures and arcane mysteries. Embark on a journey alone or with a friend to collect, craft, and outfit your wizard however you see fit as you explore the unknown. Carefully design weapons, bullets, and furnishings for your tower home but try not to burn it all down as the magic you wield escalates beyond your control…
Experiment with new spell combinations and find out how they affect enemies and the world around you the hard way. Creative arrangements can lead to powerful creations that overwhelm your foes while untethered amalgamations can be a recipe for disaster!

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.