دانلود بازی Days of Doom برای PC
دانلود بازی Days of Doom برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Days of Doom برای PC

پارسی گیم 12 مهر 1402 بدون دیدگاه
3,226 بازدید

دانلود بازی Days of Doom برای کامپیوتر

Days of Doom یک بازی اکشن است که بازیکنان را به قلب یک دنیای آخرالزمانی پر از زامبی می‌برد. این بازی که توسط استودیوی لیتوانیایی SneakyBox توسعه یافته ، ترکیبی جذاب از استراتژی، عناصر روگ لایک و مبارزات نوبتی را ارائه می‌دهد. این بازی در دنیایی اتفاق می‌افتد که در آن بازیکنان گروهی از بازماندگان را هدایت می‌کنند که سعی می‌کنند از طریق نقشه‌ای که به‌صورت تصادفی تولید شده و پر از برخوردهای تصادفی و جنگ‌های چالش‌برانگیز است، راهی به بهشتی افسانه‌ای به نام Sanctuary پیدا کنند. این بازی ترکیبی منحصر به فرد از استراتژی و تصمیم گیری را ارائه می‌دهد که منحصر به فرد است.

با این هدف اولیه بازی به نظر ساده و سر راست است، با این حال، هر قدم در این سفر خطرناک، بنزین گران‌بهایی را مصرف می‌کند که باید از طریق مبارزه، تجارت یا انتخاب‌های تصادفی در طی برخوردهای تصادفی دوباره پر شود. هسته Days of Doom حول محور مبارزه با استراتژی نوبتی می‌چرخد. بازیکنان تیمی از بازماندگان را کنترل می‌کنند که هر کدام متعلق به یک کلاس متفاوت هستند، از جنگجویان مسلح به اسلحه سرد تا تفنگ به دستان قدرتمند. هر شخصیت دارای مجموعه‌ای منحصر به فرد از مهارت‌ها و توانایی‌های ویژه است که هر کدام دوره آماده شدن خاص خود را دارند و باید با دقت از آن‌ها در بازی استفاده شود.

در طرف دیگر میدان نبرد، بازیکنان با مجموعه‌ای از دشمنان، از زامبی‌های بی مغز گرفته تا جهش‌یافته‌های غول‌پیکر روبرو می‌شوند که همگی با گرافیکی پویا به سبک کارتونی که با دست طراحی شده‌اند، زنده شده‌اند. زامبی‌های متورم و چندش آور به خصوص در ظاهر نفرت انگیز خود به یاد ماندنی هستند. هنگامی که بازیکنان پیروز از نبردها بیرون می‌آیند، منابع را جمع آوری می‌کنند، شخصیت‌های خود را ارتقا می‌دهند و جایزه‌ها و آیتم‌های اضافی را جمع آوری می‌کنند. اقلام یکبار مصرف مانند مین، بمب یا کالاهای مصرفی مانند گوشت کمیاب هستند. پس بهتر است سریعاً و بدون فکر از همه ابزار خود در بازی استفاده نکنید.

Days of Doom یک جنبه روگ لایک و تصادفی بودن را در گیم پلی خاص خود گنجانده است. اگر همه شخصیت‌ها از بین بروند یا بنزین کامیون تیم تمام شود، بازی به پایان می‌رسد. در نتیجه بازیکنان با انتخاب‌های چالش برانگیزی روبرو هستند. این بازی دارای یک سیستم پیشرفت است که هم برای بازیکنان باتجربه و هم برای بازیکنان تازه کار ارائه می‌شود. بازیکنان بی‌تجربه از مزایای مختلفی برخوردار می‌شوند، از جمله اعضای اضافی تیم در شروع، مجموعه‌ای از آیتم‌ها و فرصت‌هایی برای جمع‌آوری ارز بیشتر برای سهولت در سفر خود در بازی. پس نیازی نیست که نگران سخت بودن و یا پیچیده بودن مکانیک‌های بازی باشید.

Days of Doom یک گام امیدوارکننده برای ژانر خود است. این بازی مکانیک‌های خاص و سبک هنری غوطه ور را به علاقه‌مندان به آثار آخرالزمانی می‌کند. برای افزایش جذابیت بیشتر، بازیکنان ممکن است از محتوای اضافی مانند حالت New Game + و انواع مختلف دشمن برای تشویق تاکتیک‌های متنوع بهره ببرند. علی‌رغم کاستی‌های جزئی، Days of Doom با موفقیت استراتژی، تصمیم‌گیری و عناصر روگ لایک را با هم ترکیب می‌کند و تجربه‌ای لذت‌بخش و جذاب را برای بازیکنانی که به دنبال عبور از چالش‌های آخرالزمان زامبی هستند، ارائه می‌کند. پس وقت را تلف نکرده و این اثر شگفت انگیز را سریعاً دانلود کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Yet Another Zombie Survivors و Ed 0 Zombie Uprising را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Days of Doom برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 or newer
Processor: Intel Core™ Duo or faster
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512MB
Storage: 2 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

The apocalypse wasn’t the end of the world. Just the one we knew. Enter the Days of Doom, a post-apocalyptic tactical RPG roguelite that challenges players to reach Sanctuary, a place of promise and respite in a world of colorful chaos. Starting with a small cast of survivors, you’ll chart a path to reach your ultimate destination, encountering threats, including zombies, raiders, and even zombie raiders! Along the way you will need to recruit a ragtag band of heroes to protect your growing community and fight your way forward.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.