سیستم مورد نیاز Cities Skylines 2
یحیی رحیمی

سیستم مورد نیاز بازی Cities Skylines 2

یحیی رحیمی 23 مهر 1402 بدون دیدگاه
353 بازدید

بازی Cities Skylines 2 هفته آینده رسماً منتشر می‌شود و بازی‌کنان انتظارات زیادی از آن دارند. توسعه‌دهنده سعی کرده تا به اکثر بازخوردها گوش دهد و تغییرات قابل‌توجهی در بازی جدید ایجاد کند. طوری که احتمالاً با یکی از بهترین بازی‌های شهرسازی در طی چند سال اخیر روبه‌رو خواهیم بود. در صورتی که علاقه‌مند به تجربه این عنوان هستید، بهتر است نگاهی به سیستم مورد نیاز Cities Skylines 2 بیندازید و خود را آماده روز انتشار کنید.

سیستم مورد نیاز بازی دوم نسبت به Cities Skylines تفاوت قابل‌توجهی دارد. اجرای بازی جدید با توجه به شبیه‌سازی دقیق شهرها و رفتار شهروندان، نیازمند سخت‌افزار قدرتمندی است. نگرانی‌هایی در مورد عملکرد بازی هنگام انتشار وجود دارد و باید دید توسعه‌دهنده چطور از پس بهینه‌سازی اثر برآمده است و اینکه می‌توان با حداقل سیستم هم آن را اجرا کرد یا خیر.

سیستم مورد نیاز Cities Skylines 2

برای اجرای بازی جدید با کمترین گرافیک ممکن، نیازمند پردازنده اینتل Core i7-6700K یا Ryzen 5 2600X هستید. هشت گیگابایت حافظه رم باید داشته باشید و همچنین کارت گرافیک GTX 970 با چهار گیگابایت VRAM لازم است. بهتر است سیستمی با مشخصات بهتر داشته باشید و در این حالت می‌توانید بازی را با کیفیت Low و وضوح 1080p اجرا کنید. در غیر این صورت نیازمند ارتقاء سیستم هستید. طبق نظرسنجی جدید استیم، اکثر گیمرهای این پلتفرم از کارت گرافیک RTX 3060 استفاده می‌کنند و این کارت به یک انتخاب معمول میان گیمرها تبدیل شده است.

سیستم پیشنهادی شامل پردازنده اینتل Core i5-12600K یا Ryzen 7 5800X است. شانزده گیگابایت حافظه رم باید داشته باشید و همچنین کارت گرافیک RTX 3080‌ با ده گیگابایت VRAM پیشنهاد می‌شود. چنین سیستمی امروزه از اجرای هر بازی تراز اول برمی‌آید و به نظر می‌رسد که اجرای بازی با وضوح 4K به چنین سخت‌افزاری نیاز دارد. همان‌طور که می‌بینید، بازی از لحاظ گرافیکی و فنی پیشرفت زیادی داشته است، اما پیشنهاد این کارت گرافیک برای چنین اثری همچنان باورنکردنی است.

سیستم مورد نیاز Cities Skylines 2

حداقل سیستم مورد نیاز :

  • سیستم‌عامل: Windows 10 Home 64 Bit
  • پردازنده: Intel Core i7-6700K | AMD Ryzen 5 2600X
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • کارت گرافیک: Nvidia GeForce™ GTX 970 (4 GB)

سیستم پیشنهادی :

  • سیستم‌عامل: Windows 10 Home 64 Bit | Windows 11
  • پردازنده: Intel Core i5-12600K | AMD Ryzen 7 5800X
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • کارت گرافیک: Nvidia GeForce RTX 3080 (10 GB)

توسعه‌دهنده کد بازی را در اختیار وب‌سایت‌های معتبر قرار داده است و منتقدان در حال بررسی بازی هستند. یکی از کاربران ردیت اشاره کرده بود که استودیو سازنده به تولیدکننده‌های محتوا توصیه کرده که در مورد عملکرد بازی صحبت نکنند. به نظر می‌رسد که بازی هنگام انتشار دارای ایراداتی خواهد بود و آن‌چنان‌که انتظار می‌رود بهینه نیست. شبیه‌سازی بسیار دقیق بازی باعث شده تا سیستم مورد نیاز Cities Skylines 2 نسبت به بازی قبلی تفاوت چشم‌گیری داشته باشد.

شرکت پارادوکس انتشار نسخه کنسول Cities Skylines 2 را تا سال آینده به تأخیر انداخت. نسخه کامپیوتر روز 24 اکتبر منتشر می‌شود.

منبع: GameWatcher

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.