دانلود بازی Afterdream برای PC
دانلود بازی Afterdream برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Afterdream برای PC

پارسی گیم 17 مهر 1402 بدون دیدگاه
2,344 بازدید

دانلود بازی Afterdream برای کامپیوتر

Afterdream یک بازی ترسناک هنری پیکسلی جذاب است که بازیکنان را در یک رؤیاهای کابوس‌وار غوطه‌ور می‌کند، جایی که فضا و حل معما در مرکز توجه قرار می‌گیرد. در این ماجراجویی هیجان‌انگیز، شما وارد روح قهرمان داستان می‌شوید که رؤیاهای واضح خود را بازگو می‌کند و به بازی اجازه می‌دهد تا روایتی پر از تصاویر سورئال و فریبنده ببافد. از نظر سیستم ترساندن، Afterdream به جای ترس‌های لحظه‌ای، ظرافت را به کار می‌گیرد. این بازی شامل لحظاتی مانند سوسو زدن چراغ‌ها، عبور سایه‌ها از درها، یا ترس از چهره‌های وهم‌آور است. به همین واسطه شاهد یک بازی ترسناک خارق‌العاده و به‌یادماندنی هستیم.

Afterdream با الهام از بازی‌های کلاسیک ترس و بقا، بازیکنان را به کاوش در محیط اطراف خود، تعامل با اشیا و حل معماهای دشوار برای پیشرفت به چالش می‌کشد. در طول سفر خود، اغلب به مواردی برخورد می‌کنید که اجزای ضروری برای پیشروی در داستان را ندارند که از شما می‌خواهد اتاق‌های مجاور را به طور کامل کاوش کنید و پس از یافتن آنچه نیاز دارید، برگردید. این موضوعات باعث خلق پازل‌های دشواری شده که قطعاً ذهن بازیکنان را به چالش می‌کشند. پس در نتیجه تنها با یک بازی ترسناک تکراری طرف نیستیم و باید به خوبی از توانایی حل پازل خود بهره ببرید تا بتوانید در داستان این بازی پیشروی داشته باشید.

در حالی که مکانیزم‌های گیم‌پلی ساده هستند، Afterdream از طریق دشواری متعادل خود، تعامل بازیکنان با داستان را حفظ می‌کند. برخی از پازل‌ها ممکن است در ابتدا شما را گیج کنند، اما ماهیت محدود بودن هر محیط تضمین می‌کند که در نهایت راه‌حل‌های لازم را رمزگشایی خواهید کرد. سرعت پیشروی در بازی یک ویژگی برجسته است که با رابط کاربری محجوب بیشتر شده است. با این حال، برخی از بازیکنان ممکن است تمایل داشته باشند که در زمان‌هایی در طول بازی برای تحرک بیشتر، توانایی دویدن را داشته باشند. با این حال جای نگرانی نیست، زیرا به سرعت با ورود به بازی درگیر اتفاقات ترسناک و عجیبش می‌شوید.

برای کمک به اکتشاف، در اوایل بازی یک دوربین به دست خواهید آورد و این دستگاه به ابزاری حیاتی برای کشف رازهای Afterdream تبدیل می‌شود. دوربین دو عملکرد اصلی را انجام می‌دهد: اول، مکانیک نور سریع را ارائه می‌کند که خیلی کوتاه محیط اطراف شما را با فلاش خود روشن می‌کند و به اشیاء خاصی نیرو می‌دهد. دوم اینکه شما را قادر می‌سازد عکس بگیرید. با استفاده از دوربین و حرکت دادن لنز، می‌توانید اشیاء پنهانی را که با چشم غیرمسلح نامرئی هستند اما در منظره یاب روشن می‌شوند، آشکار کنید. عکاسی از این اشیا باعث می‌شود که در محیط قابل لمس شوند. این موضوع در حل پازل‌ها به کار می‌آید.

Afterdream در ایجاد فضایی فراگیر نسبت به آثار دیگر برتری دارد. موسیقی هیجان‌انگیز آن حس ترس را دقیقاً در لحظات مناسب افزایش می‌دهد. جلوه‌های بصری پیکسلی که با یک فیلتر نویز ظریف تکمیل می‌شود، زیبایی‌شناسی وهم‌آور و مؤثری ایجاد می‌کند. استفاده عمدی از نوارهای مشکی در بالا و پایین صفحه، فوکوس شما را واضح نگه می‌دارد و چشم‌انداز وسیع‌تری از هر اتاق ارائه می‌دهد. اگر به دنبال یک سفر کوتاه اما دلهره آور از طریق یک دنیای دوبعدی زیبا هستید، Afterdream یک انتخاب عالی است. بازی متکی به جامپ اسکر نیست و فضای جذاب و پازل‌های چالش برانگیز آن شما را از ابتدا تا انتها درگیر می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های The Tartarus Key و Moonscars را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Afterdream برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 or later
Processor: Dual Core 2.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 4GB card capable of shader 3.0
DirectX: Version 9.0
Storage: 500 MB available space
Sound Card: DirectX 9c Compliant

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Afterdream is a 2D psychological horror adventure game. Get lost in a lucid dream, bending the lines between reality and fiction. Utilize the strange camera to navigate through the ghosts’ mysterious residence. Find the purpose of your nocturnal visit in a vivid and dreamlike setting.
Navigate the obscure location populated by ghosts, and collect items to solve puzzles as you move further through the intriguing story. Look through the lens of your strange camera and photograph highlighted objects to interact with them.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.