تاخیر کالاف دیوتی وارزون موبایل
یحیی رحیمی

بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل تا بهار 2024 تاخیر خورد

یحیی رحیمی 15 مهر 1402 1 دیدگاه
199 بازدید

شرکت اکتیویژن بازه زمانی انتشار بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل را تغییر داد. این محصول جدید قرار بود در پاییز امسال برای اندروید و آی‌او‌اس منتشر شود، اما دچار تاخیر شده است. تاخیر وارزون موبایل باعث شد تا زمان انتشار به بهار سال 2024 منتقل شود. به عبارت دیگر، حداقل شش ماه دیگر باید منتظر دریافت Call of Duty Warzone Mobile ماند.

اکتیویژن سال گذشته میلادی از ساخت وارزون موبایل در طی یک همکاری همه‌جانبه خبر داد. این بازی توسط استودیو شانگهای اکتیویژن، Beenox، دیجیتال لجندز و Solid State ساخته می‌شود. اکتیویژن ناشر بازی است و تمام سود را دریافت خواهد کرد. کالاف دیوتی موبایل توسط تنسنت ساخته و منتشر شده است و اکتیویژن سهم زیادی در درآمد این بازی ندارد. مایکروسافت سال گذشته از تعطیلی کالاف دیوتی موبایل خبر داد که این خبرها توسط اکتیویژن رد شد و آن‌ها همچنان به پشتیبانی از آن ادامه می‌دهند.

گیمرهای چندین کشور قادر به تجربه کالاف دیوتی وارزون موبایل بوده‌اند. نسخه آزمایشی ابتدا در دسترس گیمرهای استرالیایی قرار گرفت و سپس پشتیبانی از کشورهای دیگر مانند شیلی، نروژ و سوئد نیز اضافه شد. طبق آمار رسمی، 45 میلیون نفر برای دریافت بازی ثبت‌نام کرده‌اند که آمار خیره‌کننده‌ای است. اکتیویژن امیدوار است این بازی بتواند درآمد آن‌ها در بازار موبایل را افزایش دهد و به یکی از موفق‌ترین و جامع‌ترین بازی Call of Duty روی موبایل تبدیل کند.

تاخیر کالاف دیوتی وارزون موبایلتاخیر انتشار وارزون موبایل

رویداد اخیر کالاف دیوتی نکست، خبرهای خوبی برای طرفداران بازی داشت. وارزون موبایل قرار است نقشه وردانسک را دریافت کند. این اولین نقشه بازی وارزون بود که هنوز طرفدارها درخواست بازگشت آن را دارند. همچنین جزیره Rebirth نیز قرار است برای اولین بار پا به دنیای موبایل بگذارد. این باعث می‌شود تا وارزون موبایل یک تجربه همه‌جانبه ارائه دهد و حتی پا فراتر از کالاف دیوتی موبایل بگذارد. بازگشت وردانسک باعث تهییج طرفداران شده است و بسیاری بی‌صبرانه منتظر دریافت بازی هستند.

بازی Call of Duty Warzone Mobile تنها به حالت بتل رویال 120 نفره خلاصه نمی‌شود. حالت‌های چندنفره مانند Team Deathmatch و Domination در دسترس خواهند بود. این دو حالت به این منظور طراحی شده‌اند که بازی‌کنان بتوانند سریع‌تر تفنگ‌ها و کاراکتر خود را ارتقاء دهند. این باعث می‌شود تا بازی‌ای بهتر از کالاف دیوتی موبایل ارائه شود که ممکن است در نهایت منجر به کنار گذاشتن بازی قبلی شود. در صورتی که منتظر عرضه بازی در پاییز امسال بودید، باید چند ماه دیگر صبر کنید. بهار سال آینده به‌عنوان زمان انتشار جدید اعلام شده است. نظر شما چیست؟

منبع: VGC

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    Reza

    مهمان

    نه این اشتباه که جزیره Rebirth برای اولین بار به دنیای بازی های مبایل میاد تو کلاف مبایل هم الکاتراز بود که همون جزیرهRebirth بود به خاطر تفاوت در اسم خیلی ها فکر میکنن این دو مپ باهم فرق دارن ولی یکی هستن لطفا بیشتر تحقیق کنید و اطلاعات اشتباه ندید تو سایت های ایرانی به دلیل اینکه نویسنده ها خودشون یه چیز بی پایه و اساس مینویسن گیمرهارو سردر گم می کنن لطفا بیشتر تحقیق کنید

    پاسخ دهید