دانلود بازی Minekos Night Market برای PC
دانلود بازی Minekos Night Market برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Minekos Night Market برای PC

پارسی گیم 8 مهر 1402 بدون دیدگاه
1,200 بازدید

دانلود بازی Minekos Night Market برای کامپیوتر

Minekos Night Market یک بازی جذاب و عجیب است که عناصر شبیه‌ساز مدیریت کسب‌وکار را با یک خط داستانی جذاب در دهکده‌ای عجیب و غریب و روستایی ترکیب می‌کند. همان‌طور که در دنیای Mineko پیمایش می‌کنید، به عنوان یک دختر جوان بازی می‌کنید که وظیفه دارد با فروش اقلام دست ساز به ساکنان عجیب و غریب، روستا را از نظر اقتصادی احیا کند. اما این یک روستای معمولی نیست. در آن گروهی از شخصیت‌های دوست‌داشتنی زندگی می‌کنند که به خدای گربه‌سان، نیکو، خدای تجارت که اتفاقاً در آلونک شما زندگی می‌کند، اعتقاد دارند. این روایت بامزه، آغازکننده یک سفر حماسی در دنیای مزرعه داری خواهد بود.

محیط بازی تعادلی را بین سادگی روستایی و تأثیرات مدرن برقرار می‌کند. با جلوه‌های رنگارنگی که یادآور یک کتاب مصور کودکانه است و فضایی جذاب و بامزه ایجاد می‌کند. این دهکده سرشار از فولکلور سنتی ژاپنی است که دارای زیارتگاه‌ها و مجسمه‌هایی است که به نیکو، مانکی‌نکو و هفت خدای ثروت تقدیم شده‌اند. داستان حول محور محافظت از نیکو در برابر مأموران دولتی مرموز است که به نظر می‌رسد قصد دارند خدا را دستگیر کنند. در هسته خود، Minekos Night Market یک شبیه‌ساز مدیریت کسب‌وکار است که برای موفقیت باید عوامل مختلفی را متعادل کنید تا در نهایت وضعیت روستایتان را سروسامان دهید.

با کاوش در مکان‌های مختلف، درگیر شدن در فعالیت‌هایی مانند ساخت و ساز، خرد کردن چوب و ماهیگیری، منابع را جمع آوری خواهید کرد. این فعالیت‌ها شامل رویدادهای سریع‌السیر هستند که عنصری از مهارت را به مأموریت‌های شما اضافه می‌کنند. تمرکز اصلی بازی، بازار شبانه نام دارد، رویدادی پر جنب و جوش و شلوغ که عناصر یک جشنواره فرهنگی و دیدارهای مبادله‌ای را ترکیب می‌کند. هدف اصلی شما ایجاد و فروش اقلام دست ساز در بازار شبانه برای کسب درآمد است. با این حال، اقتصاد بازی به طور قابل توجهی متورم است و خرید ابزارها و آیتم‌های ضروری را به چالش می‌کشد که تبدیل به لذت اصلی بازی خواهد شد.

با پیشروی در Minekos Night Market، مدیریت استقامت بسیار مهم می‌شود زیرا فعالیت‌ها انرژی شما را تحلیل می‌برند و شما فقط می‌توانید روزانه مقدار محدودی غذا و نوشیدنی مصرف کنید. تعامل با روستاییان بخش مهمی از گیم پلی بازی را تشکیل می‌دهد. هر روستایی درخواست‌ها و سطوح دوستی منحصر به فردی دارد که می‌توانید با برآورده کردن خواسته‌های آنها، این سطح را بهبود ببخشید. این مأموریت‌ها اغلب شامل ساخت آیتم‌های خاص می‌شود و تکمیل آنها می‌تواند منجر به پاداش‌های اولیه و ارتباط عمیق‌تر با روستاییان شود. این روستاییان در مقابل هر رفتار شما، واکنش خاص و کاملاً متفاوت از دیگری را نشان می‌دهند.

یکی از چالش‌های اصلی بازی، هزینه گزاف ابزارها و آیتم‌های حیاتی داستان است. با پیشرفت، این هزینه‌ها افزایش می‌یابد و پیگیری خواسته‌های خط داستانی را دشوار می‌کند. این تغییر در پویایی گیم پلی می‌تواند منجر به احساس خستگی و ناامیدی شود. ولی نباید سریعاً امید خود را از دست بدهید. زیرا راه‌های زیادی برای کسب درآمد وجود دارد. بازی مینی گیم‌های ساده‌ای را برای جمع‌آوری منابع معرفی می‌کند. در نهایت، Minekos Night Market ترکیبی جذاب از شبیه‌ساز مدیریت کسب‌وکار و داستان‌سرایی را ارائه می‌دهد که در یک دهکده روستایی جذاب با ترکیبی منحصربه‌فرد از فولکلور باستانی ژاپن و تأثیرات مدرن اتفاق می‌افتد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Rune Factory 3 Special و The Wandering Village Ocean را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Minekos Night Market برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i3-2100 or AMD Phenom II X4 965
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GT 730, 2 GB or AMD Radeon R7 240, 2 GB
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: Low 720p @ 30 FPS

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-3470 or AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti, 2 GB or AMD Radeon R7 360, 2 GB
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: High 1080p @ 60 FPS

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Mineko’s Night Market is a game that celebrates Japanese culture while introducing a heartwarming story about friendship, tradition, and many, many cats. Play as Mineko, a curious girl who has just arrived at her new home on a struggling Japanese-inspired island at the base of Mount Fugu. The superstitious locals on the island worship the Sun Cat, Nikko. What was always thought to be a long-told myth has the town puzzled, as sightings of Nikko have begun to surface among the residents of the island in recent days. Discover the secrets behind the town and restore the struggling village to its former glory. All the while, manage your daily activities, complete various jobs, venture on whimsical quests, and craft peculiar items in preparation for the weekly Night Market!

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.