آیدا امشاسفند

New Game Plus در بازی استارفیلد چیست؟

آیدا امشاسفند 16 مهر 1402 بدون دیدگاه
773 بازدید

رویکرد بازی استارفیلد به New Game+ تا حدودی منحصربه‌فرد است و بازیکنان می‌توانند داستان را دوباره تجربه کنند یا از منظری جدید به آن نزدیک شوند. مانند بسیاری از همتایان خود، بازی استارفیلد دارای حالت New Game Plus است. با این حال، به جای اینکه فقط تکرار داستان اصلی با آیتم‌های جدید و دشمنان سخت‌تر باشد، توسعه‌دهندگان تصمیم گرفتند کاری کمی متفاوت انجام دهند که در نتیجه یکی از منحصربه‌فردترین و به خوبی اجرا شده‌ترین حالت‌های New Game Plus در دنیای گیمینگ تبدیل شد. در این مطلب نگاهی به این بخش از بازی Starfield خواهیم داشت.

دنیای جدید و خلاقانه بازی استارفیلد

مطمئناً این مود ارزش بررسی را دارد، اگرچه بازیکنانی که می‌توانند صدها ساعت در محتوای جانبی بازی غرق شوند، ممکن است برخی کنجکاو باشند تا بدانند دقیقاً چه چیزی در بازی New Game Plus Starfield وجود دارد. برخی دیگر ممکن است بخواهند نحوه شروع یک اجرای New Game+ یا مدت زمان اجرای آن را بیابند. ما در این مطلب کوتاه راهنمایی برای این ویژگی جدید بازی استارفیلد را ارائه خواهیم داد. در نظر داشته باشید که این مطلب اسپویلرهای داستانی زیادی را از این بازی دربر دارد.

New Game Plus چیست؟

بازی Starfield

داستان اصلی Starfield عملاً یک حلقه بی پایان است، به این معنی که بازیکنان پس از اتمام بازی به طور خودکار یک بازی New Game Plus را شروع می کنند. قدم زدن در نور در یونیتی باعث می‌شود که آن‌ها به‌عنوان یک Starborn تناسخ پیدا کنند، در این مرحله، آن‌ها می‌توانند از همان ابتدا بازی را مجدداً پخش کنند یا از طریق نسخه‌ای خلاصه شده از داستان بازی کنند که می‌تواند در حدود ۹۰ دقیقه کامل شود. آنها همچنین به برخی از گزینه های گفتگوی جدید و همچنین یک کشتی جدید براق دسترسی خواهند داشت.

چه جزئیات جدیدی در New Game Plus بازی استارفیلد است؟

جزییات جدید بخش New Game Plus در بازی Starfield

کسانی که وقت خود را صرف ساختن building outposts کرده‌اند یا در side quest گذرانده‌اند، ممکن است از این مسئله که تنها چیزهایی که در در New Game Plus بازی استارفیلد به شما منتقل می‌شود، تجربیات شخصیت قابل بازی است ناراحت شوند. به عبارت دیگر، سطح و مهارت های بازیکن آنها را در بازی جدید خود دنبال می‌کند، و همچنین هر XP یا پیشرفت چالشی که در جهت ارتقاء سطح آنها انجام داده است. روابط، پیشرفت‌ها و building outposts از بین می‌روند، و همچنین تمام تجهیزات، اعتبارات و منابعی که بازیکن در طول اجرای فعلی خود جمع کرده است، در این مدل از بازی وجود ندارد و منتقل نمی‌شود.

آیا برای تکمیل حالت New Game Plus در بازی Starfield پاداشی وجود دارد؟

بخش New Game Plus بازی استارفیلد

با توجه به اینکه داستان اصلی Starfield یک چرخه بی پایان است، بازیکنان می توانند هر چند بار که دوست دارند حالت New Game Plus را تکمیل کنند؛ با این حال، پاداش برای انجام این کار تا حدودی محدود است. جدای از اینکه می‌توانید در پایان بازی چه کسی را تغییر دهید، تنها چیزی که واقعاً در چندین دوره تغییر می‌کند، نام کشتی بازیکن است که نشان می‌دهد چند بار شخصیت قابل بازی دوباره متولد شده است. شایان ذکر است که چند تفاوت کوچک دیگر بین اجراهای New Game Plus وجود دارد که قابل توجه ترین آنها کیفیت لباس فضایی و کشتی شروع بازیکن است. با هر اجرا جدید، هر دو کمی قدرتمندتر می‌شوند، اگرچه تفاوت بین یک اجرا و اجرای بعدی نسبتاً ناچیز است. همانند کشتی Starborn بازیکن، باز کردن همان قدرت در چندین مرحله Starfield NG+ نیز منجر به ظاهر شدن یک عدد رومی در کنار نام قدرت می‌شود که نشان می‌دهد بازیکنان چند بار آن را باز کرده‌اند. با این حال، وقتی صحبت از اثربخشی قدرت به میان می‌آید، تشخیص تفاوت بیش از حد دشوار است.

تغییرات جهان جایگزین

تغییرات جهان بازی در New Game Plus استارفیلد

علاوه بر تغییرات و تجهیزات فوق، این امکان نیز برای بازیکنان وجود دارد که خود را در جهان های جایگزینی بیابند که در آن چیزها کاملاً متفاوت از حالتی هستند که آنها در دنیایی که پشت سر گذاشته بودند، متفاوت هستند. همه این احتمالات بسیار جالبند و برخی کاملاً خنده دار، بنابراین بازیکنان باید در صورت داشتن فرصت حتماً آنها را بررسی کنند.

 نتیجه گیری

این حالت New Game Plus بازی Starfield، «تجربه‌ای منحصربه‌فرد و هیجان‌انگیز» را ارائه می‌دهد و بازیکنان را به ادامه دادن بازی و پایان چندباره‌ی آن تشویق می‌کند. در این دنیاهای متفاوت و زندگی‌های متفاوت می‌توانید با افراد بیشتر و جزئیات جدیدی آشنا شوید که می توانند لذت این بازی را برای شما چند برابر کنند؛ بنابراین توصیه ما به شما این است که حتما سری به این سری بزنید و اطلاعات مختلف و دنیاهای خاص را بررسی کنید. حتما نظرات خود را درمورد بازی استارفیلد و این حالت جدید بازی با ما در اشتراک گذاشته و برای ما بنویسید!

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

سوالات متداول در رابطه با این محتوا

آیا بازی استارفیلد دارای بخش New Game Plus است؟

بله. این بازی را بعد از اتمام بخش داستانی می توانید ادامه داده و وارد بخش New Game Plus شوید.

۱
تغییرات عمده در بخش New Game Plus بازی استارفیلد چیست؟

اضافه شدن لباس و زره مخصوص که با هر بار اتمام بازی قوی تر می شود. دسترسی به سفینه جدید و خاصی که فقط در این بخش در دسترس است و هم چنین تغییرات جزئی در دنیای بازی و کاراکترهایی که ملاقات می کنید.

۲
arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.