بازی The Crew Motorfest
یحیی رحیمی

یوبی سافت بازی The Crew Motorfest را معرفی کرد

یحیی رحیمی 12 بهمن 1401 بدون دیدگاه
228 بازدید

شرکت یوبی‌سافت رسماً از شماره جدید مجموعه بازی رانندگی The Crew رونمایی کرد. بازی‌کنان این بار فرصت مسافرت به جزیره هاوایی و راندن در جاده‌های استوایی را تجربه کنند. بازی The Crew Motorfest رویدادهای ویژه‌ای را در کنار مسابقات متنوع ارائه می‌کند. محتوای زیادی برای بازی در نظر گرفته است و این محصول قرار است امسال برای کنسول‌های نسل جدید، نسل هشتم و کامپیوتر منتشر شود.

بازی‌کنان می‌توانند خیابان‌های شهر هونولولو در جزیره هاوایی را بپیمایند و همچنین از فضای بازی لذت ببرند. بخش‌های متنوعی از جمله جاده‌های کوهستانی، مناطق آتش‌فشانی و سواحل ویژه طراحی شده‌اند تا بازی‌کننده حس تکرار را از خود دور کند و هر بار، تازه‌تر بازی را ادامه دهد. طراحی نقشه به نظر به بازی Forza Horizon 5 شباهت دارد و مناطقی مشابه هم طراحی شده‌اند. بازی‌کنان همچنین به تنوعی از خودروهای زیاد دسترسی دارند و می‌توانند مسابقات را با آخرین مدل از اتومبیل‌های اسپرت طی کنند.

یوبی‌سافت در توصیف بازی جدید آن را به یک فستیوال تشبیه کرده است و اینکه فرهنگ پیرامون خودروها، The Crew Motorfest را به یک بازی غنی تبدیل خواهد کرد. این بازی بر اساس نسخه‌های پیشین ساخته شده است و می‌خواهد که بهترین تجربه جهان‌باز را در این سری ارائه کند. نقشه‌ی بازی به همین دلیل با تنوع خاصی ساخته شده است و می‌توانید هم در جاده و هم در مناطق کوهستانی و جنگلی برانید و طعم رانندگی آف‌رود را با خودروهایی مانند جیپ بچشید.

معرفی بازی The Crew Motorfest

معرفی بازی The Crew Motorfest

قلب بازی The Crew Motorfest یک فستیوال فرهنگی است و در قالب آن، هر بار یک مسابقه جدید در بخش تازه‌ای را تجربه خواهید کرد. علاوه بر مسابقات رسمی، می‌توانید در چالش‌های تازه هم شرکت کنید و اگر تمام محتوا را هم چشیدید، چه‌بهتر که مسابقات مخصوص خود را طراحی کنید و دوستانتان را هم دعوت کنید. معرفی بازی جدید در حالی انجام می‌شود که خبرهای خوبی از یوبی‌سافت به گوش نمی‌رسد. این شرکت چندین پروژه را لغو کرده است و آینده بازی Skull and Bones هم مشخص نیست. در عین حال خبرهایی در مورد ساخت Far Cry 7 به گوش می‌رسد و تمرکز این ناشر فرانسوی روی بازی‌های پرطرفدار خواهد بود.

یوبی‌سافت به دنبال آن است که بازی جدید The Crew Motorfest را سال 2023 و برای کنسول‌های پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و کامپیوتر منتشر کند. تاریخ دقیق بازی مشخص نیست و همچنین احتمال تأخیر هم وجود دارد. گفتنی است بازی جدید یک اثر میان‌فصلی به‌حساب می‌آید و مخصوص نسل نهم نخواهد بود. در حال حاضر مشخص نیست چه تغییراتی در روند بازی پیش آمده است. The Crew 2 آخرین شماره این سری است که در سال 2018 منتشر شد.

منبع: GameSpot

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.