گرالت بازی Fortnite فورتنایت
محمد صادق شجاعی

گرالت از ویچر 3 به بازی Fortnite می‌پیوندد

محمد صادق شجاعی 15 آذر 1401 بدون دیدگاه

طبق جدید‌ترین اخبار بازی، در قالب تریلر رونمایی از چپتر چهارم بازی فورتنایت مشخص شده است که به زودی کاراکتر‌های متعددی از جمله پروتاگونیست سری ویچر یعنی شخصیت گرالت به بازی Fortnite اضافه خواهند شد.

با پایان فصل چهارم از چپتر سوم بازی فورتنایت، دوره جدیدی از این اثر مشهور و محبوب آغاز شده است. به تازگی تریلر فصل اول چپتر چهارم بازی Fortnite منتشر شده که به واسطه آن علاقه‌مندان می‌توانند تعدادی از محتوا‌های جدید را مشاهده کنند. تریلر چپتر چهارم بازی فورتنایت تایید می‌کند که The Island به فضا منتقل شده و نقشه جدید دارای تفاوت‌های مختلفی نسبت به قبل خواهد بود. علاوه بر این کاراکتر‌های جدید نیز معرفی شده‌اند.

اولین شخصیت جدید بازی Fortnite که در طول تریلر چپتر چهارم مشاهده می‌شود، کاراکتر Doom Slayer از سری بازی‌های Doom است. علاوه بر اسکین این شخصیت، شمشیر Crucible و یک Cacodemon به عنوان گلایدر نیز اضافه خواهند شد. در کنار دوم اسلیر، یکی دیگر از شخصیت‌های پر‌طرفداری که بازیکنان بسیاری خواهان اضافه شدن آن هستند، کاراکتر گرالت از سری ویچر است. طرفداران سری The Witcher می‌توانند در قالب چپتر چهارم بازی Fortnite به این خواسته خود برسند.

گرالت بازی Fortnite فورتنایت

گرالت یکی از شخصیت‌های جدید Fortnite است

فصل اول چپتر چهارم بازی فورتنایت، تعداد کاراکتر‌های مارولی این اثر را افزایش خواهد داد. در قالب تریلر این اثر مشخص شده است که هالک، از مشهور‌ترین کاراکتر‌های دنیای Marvel در دسترس بازیکنان بازی Fortnite قرار خواهد گرفت. دیگر شخصیت جدید اثر بتل رویال شرکت اپیک گیمز که برای بسیاری از افراد شناخته‌شده است، کسی جز یوتیوبر مشهور Mr Beast نیست.

آخرین کاراکتر جدید بازی Fornite در فصل اول از چپتر چهارم به دنیای انیمه‌ها تعلق دارد. پیش از این شخصیت‌های متعددی از جمله ناروتو، ساسوکه اوچیها و گوکو به بازی مذکور اضافه شده‌اند. حال علاقه‌مندان انیمه My Hero Academia می‌توانند در قالب بازی فورتنایت کنترل شخصیت ایزوکو میدوریا معروف به دکو را در دست بگیرند.

نظر شما در مورد اضافه شدن گرالت به بازی Fortnite چیست؟ آیا از حضور کاراکتر‌های سایر مجموعه‌ها در این اثر استقبال می‌کنید؟ به نظر شما چه شخصیت‌های دیگری به مرور در دسترس قرار خواهند گرفت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

تبليغات
دانلود

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.