Modern-Warfare-II
یحیی رحیمی

بازگشت مهم‌ترین مرحله تاریخ کالاف دیوتی در Modern Warfare II

یحیی رحیمی 27 مرداد 1401 1 دیدگاه

بازی Modern Warfare II به دنبال بازگردانی یکی از بهترین مراحل تاریخ کالاف دیوتی بر اساس تریلر کمپین داستانی جدید است. می‌دانیم که داستان بازی مدرن وارفر 2 به گروه‌های مختلفی در سراسر جهان می‌پردازد و نبرد مهیجی در خلیج مکزیک تجربه خواهیم کرد. تریلر جدید به همراه صحبت بازیگر شخصیت کاپیتان پرایس نشان می‌دهد که تنها بخش چندنفره Call of Duty جدید هیجان‌انگیز نخواهد بود و بلکه باید انتظار کمپین داستانی با کیفیت بالا داشته باشیم.

بازی Call of Duty 4 به‌عنوان اولین نسخه در سری جنگ مدرن، تغییرات مهمی در ژانر شوتر جنگی ایجاد کرد. اکثر بازی‌ها از آن موقع به تغییرات ایجاد‌شده وفادار بوده‌اند و از تکنیک‌های آن بازی استفاده کرده‌اند. کالاف دیوتی 4 قابلیت‌های مهمی مانند مکان جنگی، شخصی‌سازی تفنگ و مراحلی با تمرکز روی جنبه مخفی‌کاری و نیروهای ویژه را ارائه کرد و در سوی دیگر توانست جنبه سیاه و زشت جنگ را نشان دهد. ‌Blackout به‌عنوان یکی از مراحل ویژه بازی که با استفاده از دوربین دید در شب پیش می‌رفت، برای همیشه در ذهن‌ها باقی ماند.

مرحله Modern Warfare II کالاف دیوتی

بازگشت مرحله تاریخی کالاف دیوتی

مرحله بلک‌آوت بازی‌کننده را با شیوه‌ای متفاوت به عمق مقر دشمن می‌کشاند و می‌خواست که دست بازی‌کننده به خون و جنگ آلوده شود و بتواند با تنش و شرایط واقعی آن صحنه روبه‌رو شود. در مرحله دیگری به نام All Ghillied Up که پرایس جوان را به اوکراین می‌برد نیز نشان‌دهنده کیفیت بازی کالاف دیوتی 4 است. تنش در این مرحله به‌آرامی افزایش می‌یابد و در عین حال توجه روی محیط و ریتم بازی باورنکردنی است. شما در وسط جهنم قرار دارید و باید روی چمن بخزید و‌ تک‌تیرانداز دشمنان را یکی پس از دیگری از پا بیندازید. در نهایت مک‌میلان را می‌بینید که با صحنه‌ای خاطره‌انگیز به این مرحله پایان می‌دهد.

این یکی از بهترین صحنه‌ها و مراحل تاریخ بازی کالاف دیوتی است که قرار است در بازی Call of Duty Modern Warfare II روایت شود. اکتیویژن رسماً اعلام کرد که کمپین داستانی برای افرادی که بازی را پیش‌خرید کنند؛ یک هفته زودتر عرضه می‌شود. این تریلر یک تک‌تیرانداز را نمایش می‌دهد که در چمن قرار گرفته و خود را مخفی کرده است. صداپیشه شخصیت کاپیتان پرایس به نام بری اسلوئان به این صحنه از تریلر اشاره کرد و نوشت: «All Ghillied Up» که اسم همان مرحله به‌یادماندنی کالاف دیوتی 4 است. رسانه‌های نزدیک به اکتیویژن تائید کردند که این مرحله در بازی جدید باز می‌گردد و قرار است یکی از بهترین مراحل تاریخ این سری را به شیوه‌ای نو تجربه کنیم.

استودیو Infinity Ward با تغییر موتور گرافیکی طرفداران را تهییج کرده است و انتظار می‌رود که کمپین داستانی و بخش چندنفره بازی جدید، خاطرات خوش گذشته را زنده کنند.

منبع: PCGAMESN

مطالب مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    تموچین

    مهمان

    خدایا . یعنی all ghillied up برگشت ؟ . سال ۲۰۱۶ بازسازی کردند. اینبار دوباره با تغییر محیط باز هم ساختند . آقای علوی که از طراحان محیط مرحله all ghillied up بود واقعا دستش درد نکنه . یک افسانه ساخت

    پاسخ دهید