بازی Call of Duty Warzone 2 کالاف دیوتی وارزون 2
محمد صادق شجاعی

جزئیات بازی Call of Duty Warzone 2 فاش شد

محمد صادق شجاعی 30 اردیبهشت 1401 1 دیدگاه

شرکت Activision قصد دارد در سال جاری دنباله اثر بتل رویال مشهور خود یعنی بازی Call of Duty Warzone را معرفی و منتشر کرد. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، اطلاعات و جزئیات بازی Call of Duty Warzone 2 (کالاف دیوتی وارزون 2) در فضای اینترنت فاش شده که از تصمیم سازندگان برای پیروی از حالت Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 خبر می‌دهند.

کانال NeroCinema در یوتیوب، ویدیوی جدیدی را منتشر کرده که در قالب آن جزئیات بازی کالاف دیوتی وارزون 2 فاش شده است. گفته‌های این کانال توسط تام هندرسون، از اینسایدر‌های مشهور، تایید شده و تا حدی با اطلاعات دریافتی رسانه VGC از منابع خود مطابقت دارد. بر اساس ویدیوی NeroCinema، بزرگ‌ترین تغییر اعمال شده در بازی Call of Duty Warzone 2 مربوط به Loadout، پکیج‌هایی که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را خریداری کرده و به تجهیزات و اسلحه‌های قدرتمند موجود در آن‌ها مجهز شوند، است.

کانال NeroCinema ادعا می‌کند که در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 به دست آوردن Loadout‌ها سخت‌تر از قبل خواهد بود. این امر از آن جهت بوده که در بازی مذکور Loadout‌ها در POI‌های جدیدی به نام Stronghold قرار می‌گیرند. در ویدیوی کانال NeroCinema چنین گفته شده است: «چندین مورد از آن‌ها وجود خواهد داشت. شما به یک ساختمان نفوذ می‌کنید و بسته به نوع Stronghold کارهای مختلفی انجام می‌دهید. گاهی اوقات باید یک بمب را خنثی کنید یا دشمن تحت کنترل هوش مصنوعی را بکشید. پس از انجام این اعمال به Loadout خود دسترسی خواهید داشت».

بر اساس گفته‌های NeroCinema، بازی Call of Duty Warzone 2 دارای برخی از ویژگی‌های اولین بتل رویال سری Call of Duty یعنی حالت Blackout بازی کالاف دیوتی بلک اپس 4 خواهد بود. در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 به جای این که به طور عادی بتوانید از Armor استفاده کنید، باید به یک Satchel مجهز شوید. همچنین سیستم Inventory تغییر کرده و در نسخه جدید آن می‌توانید اسلحه و تجهیزات زیادی را با خود حمل کنید.

همان‌طور که برای اولین بار در گزارش سال گذشته رسانه VGC گفته شد، بازی Call of Duty Warzone 2 در کنار تازه‌ترین اثر سری کالاف دیوتی یعنی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر خواهد شد. بازی کالاف دیوتی وارزون 2 دارای یک نقشه جدید بوده که مکان‌های مختلفی از بازی‌های قبلی سری مذکور در آن دیده می‌شوند. با استناد به اعلام NeroCinema یکی از این POI‌ها بر اساس نقشه Highrise طراحی شده است.

بازی Call of Duty Warzone 2 کالاف دیوتی وارزون 2

بازی Warzone 2 همراه با بازی Modern Warfare 2 منتشر خواهد شد

در پایان ویدیوی NeroCinema گفته شده است که بازی Call of Duty Warzone 2 دارای بخش تمرین تیراندازی خواهد بود. به کمک این بخش می‌توانید اسلحه‌های مختلف را امتحان کرده و به شرایط ایده‌آل خود برسید. شرکت اکتیویژن پیش از این تایید کرده است که بازی جدید کالاف دیوتی وارزون در حال ساخت بوده و اواخر سال جاری رونمایی خواهد شد. رسانه VGC اعتقاد دارد که بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 در اوایل ماه آینده به صورت رسمی معرفی می‌شود.

این رسانه پیش از این گزارش کرده بود که بخش داستانی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 حول محور نبرد با کارتل‌های مواد مخدر کلمبیایی خواهد بود. بر اساس گفته‌های منابع، کمپین تک‌نفره این اثر درگیر‌کننده‌تر از داستان بازی Modern Warfare بوده و دارای مبارزات نزدیک، تصمیم‌گیری‌های دشوار و لحظاتی که یاد‌آور بازی‌های پیشین سری Call of Duty هستند، است.

در اخباری که پیش از این منتشر شده، از انتشار یک نقشه جدید برای بازی Call of Duty Warzone هم‌زمان با انتشار بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 خبر داده شده است. در کنار نقشه‌های Verdansk (بر اساس بازی Call of Duty: Modern Warfare) و Caldera (بر اساس بازی Call of Duty: Vanguard)، نقشه‌ای که همراه با بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 ارائه خواهد شد، سومین نقشه جدید بازی کالاف دیوتی وارزون محسوب می‌شود. طبق گزارش‌ها، این نقشه جدید دارای POI‌های برگرفته از بازی‌های کلاسیک سری کالاف دیوتی خواهد بود.

نظر شما در مورد جزئیات بازی Call of Duty Warzone 2 چیست؟ به نظر شما این اثر قادر خواهد بود مخاطبین و علاقه‌مندان کالاف دیوتی وارزون را جذب کند؟ آیا با انتشار بازی کالاف دیوتی وارزون 2 تجربه اثر قبلی را کنار می‌گذارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید؟

منبع: Video Games Chronicle

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    Amir

    مهمان

    بیا پاین بابا بچه سرمون درد گرفت با این وارزون ی آپدیت زیادی که میدی اونوقت چیزی تعقیر انجانی نمیکنه فقط میخوام بگم یکم مولتی پلیر مپ بهش اضافه میشه که دیگه حسو حاله اولو نداره ونگاردم پلی کردم حالت تهوع گرفتم بیا تا ۷۸ میلون دولارتو پس بده مایکروسافت

    پاسخ دهید