بازی Roller Champions
یحیی رحیمی

بازی Roller Champions شرکت یوبی سافت هفته آینده منتشر می‌شود

یحیی رحیمی 29 اردیبهشت 1401 بدون دیدگاه

بازی Roller Champions به‌عنوان یک اثر ورزشی رایگان 3v3 قرار است هفته آینده رسماً برای کنسول‌های بازی و کامپیوتر منتشر شود. این بازی اولین بار در سال 2019 معرفی شد و استودیو مونترآل یوبی سافت به‌عنوان توسعه‌دهنده اعلام شد. روز 25 مه (4 خرداد) رسماً به‌عنوان زمان انتشار بازی اعلام شد.

طبق آخرین اخبار بازی، Roller Champions هفته آینده برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری و پلی استیشن 5 و البته کامپیوتر منتشر می‌شود. نسخه کامپیوتر بازی از طریق فروشگاه یوبی سافت قابل دسترس خواهد بود. این بازی همچنین برای کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم استادیا و آمازون لونا در تاریخ دیگری منتشر خواهد شد. نسخه‌ای از بازی نیز برای فروشگاه اپیک گیمز آماده شده و فعلاً زمان انتشار آن مشخص نیست.

روند بازی رولر چمپیونز بدین شکل است که دو تیم سه نفره هر بار جلوی یکدیگر قرار می‌گیرند و در میدان مسابقه‌ای مخصوص باید یکدیگر را حذف کنند. هدف بازی بسیار واضح و مشخص است. هر تیم که بتواند به پنج امتیاز دست پیدا کند؛ برنده می‌شود. تیم برنده باید در حین اسکیت کردن مواظب توپ باشد و کنترل آن را به دست بگیرد. پاس دادن توپ به دیگر هم‌تیمی‌ها و تکل‌های به‌موقع از جمله راه‌های کسب امتیاز است. هر دو تیم باید تلاش کنند تا توپ را وارد دروازه یکدیگر کنند.

بازی Roller Champions رایگان

ویژگی‌های Roller Champions

بازی‌کنان پس از آنکه با شیوه‌های مسابقه آشنا شدند؛ امکان تمرین کردن را در پارک اصلی بازی خواهند داشت. امکان انجام حرکات نمایشی و تمرین‌های مختلف برای بالا بردن سطح تجربه و توانایی فراهم شده است و پیشنهاد می‌شود که ابتدا به‌خوبی نحوه اسکیت کردن را آموخت و سپس در مسابقات جدی شرکت کرد. در صورتی که بتوانید مانورهای نمایشی در بازی به‌جا بگذارید؛ امتیاز بیشتری عاید شما خواهد شد.

یوبی سافت گفته است که بازی Roller Champions از قابلیت کراس‌پلی هنگام انتشار پشتیبانی می‌کند. می‌توانید همراه دوستانتان روی تمامی پلتفرم‌ها بازی کنید و همچنین با داشتن یک حساب کاربری، فعالیت خود را در دیگر پلتفرم‌ها ادامه دهید. برای نمونه اگر با کامپیوتر بازی می‌کنید، تنها یک اکانت کافی است تا فعالیت شما روی کنسول نیز ادامه یابد. برنامه‌هایی برای افزودن یک Roller Pass رایگان وجود دارد تا بازی‌کنان با انجام مسابقات، آیتم‌های تزئینی دریافت کنند.

رولر پس پولی نیز در نظر گرفته شده است تا بازی‌کنان بتوانند محتوای اختصاصی دریافت کنند. این آیتم‌ها در فروشگاه‌ موجود نخواهند بود. در صورتی که به بازی‌های رایگان علاقه دارید و می‌خواهید همراه دوستانتان اوقات مفرحی تجربه کنید، بازی Roller Champions را در تاریخ 4 خرداد دریافت کنید.

منبع: VGC

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.