دانلود بازی FAR Changing Tides برای PC
دانلود بازی FAR Changing Tides برای PC پارسی گیم

دانلود بازی FAR Changing Tides برای PC

پارسی گیم 25 اسفند 1400 1 دیدگاه

دانلود بازی FAR Changing Tides برای کامپیوتر

امروزه شاهد تنوع بالایی از بازی‌های سبک پلتفرمر هستیم که هر کدام با حفظ اصول کلاسیک، ماجراجویی متفاوت و سرگرم‌کننده‌ای را به خورد بازیکنان می‌دهند. این تنوع بالا باعث شده تا سوژه‌های جذاب بسیاری در اختیار بازیکن قرار بگیرد و از طرفی سلایق مختلفی به سمت سبک پلتفرمر جذب شوند. بازی FAR Changing Tides از استودیو Okomotive عنوانی در همین سبک بوده که ماجراجویی‌های یک پسربچه را همراه کشتی‌اش برای شما روایت می‌کند، داستانی که در آن به دنبال محلی جدید برای زندگی کردن است.

شما در این بازی به یک کشتی منحصربه‌فرد دسترسی دارید که توانایی تبدیل شدن به زیردریایی را نیز دارد. شما در جستجوی خانه‌ای جدید، عازم سفری پرمخاطره شده و از دریاهای طوفانی، یخ‌زده و مناطق مرموز زیر آب گذر خواهید کرد. دنیای بازی به‌طور کامل با آب پوشیده شده و خرابه‌های تمدن‌های پیشین را در خود بلعیده است. کاراکتر شما Toe نام داشته در این دنیای غرق‌شده، دنبال خانه‌ای جدید برای سکونت می‌گردد.

گیم پلی بازی بین کنترل کاراکتر اصلی و همچنین هدایت کشتی در شرایط مختلف تقسیم می‌شود. زاویه دوربین دید از بغل، تمامی عناصر لازم را برای شما نمایش خواهد داد. بخش عمده بازی به گشت و گذار، پیدا کردن آیتم‌ها و منابع مهم، ارتقا قطعات کشتی و یادگیری پیچیدگی‌های آن می‌پردازد. تنوع بالای مراحل، اتمسفر قوی این دنیای غرق‌شده و تعامل شما با آن، کشتی و رازهای پنهان باعث می‌شود تجربه‌ای لذت‌بخش را به خورد خود دهید. با وجود زاویه دوربین دید از بغل، طراحی محیط و کاراکترها به شکلی سه‌بعدی و ساده انجام شده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Ori and the Will of the Wisps و It Takes Two را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی FAR Changing Tides برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit or higher
Processor: Intel Pentium G4500 or AMD FX-4350
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660, 2 GB or Radeon R7 370, 2 GB
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-8350K or AMD Ryzen 3 1300X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1060, 6 GB or Radeon RX 5500 XT, 4 GB
Storage: 4 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

An atmospheric vehicle adventure that follows the emotional journey of a boy and his ship as he embarks on a voyage to find a new home. Sail stormy waters, dive unknown depths, and explore forgotten ruins in a beautifully realised, flooded world.
Expanding on the desolate setting seen in FAR: Lone Sails, Changing Tides swaps sun scorched, dusty plains for stormy skies and high seas. With new environments, puzzles and ship mechanics, the world of FAR: Changing Tides brings an exciting experience to fans of this beloved series and new players alike with a bigger, deeper challenge.

بازی های مرتبط