دانلود زیرنویس فارسی بازی God of War
بازی Hogwarts-Legacy
یحیی رحیمی

بازی Hogwarts Legacy ممکن است تا سال 2023 منتشر نشود

یحیی رحیمی 26 دی 1400 1 دیدگاه

بنابر ادعای یکی از خبرنگارهای صنعت بازی‌های ویدیویی، ساخت بازی Hogwarts Legacy به مشکل خورده است و امکان انتشار آن در سال 2022 وجود ندارد. بازی جدید هری پاتر که اثری در ژانر نقش‌آفرینی و قرار است به مدت یک سال در انحصار پلی استیشن 5 باشد؛ از جمله موردانتظارترین بازی‌های سال 2022 به حساب می‌آید که مدت زیادی است از آن بی‌خبریم. گزارش تازه‌ای خبر از تأخیر این بازی می‌دهد و ممکن است تا سال 2023، خبری از بازی هری پاتر نشنویم.

کالین موریارتی (Colin Moriarty) از جمله خبرنگاران نزدیک به استودیوهای بازی‌سازی در مصاحبه با پادکست Sacred Symbols+ از مشکلات توسعه بازی Hogwarts Legacy گفته است. او مدعی است که از اتفاقات پشت پرده باخبر است و بنابر گفته‌ها، احتمال انتشار بازی هری پاتر در سال جاری ضعیف است و استودیو با مشکلات بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند. این مشکلات باعث شده‌اند تا زمان انتشار بازی به سال 2023 تغییر پیدا کند.

موریارتی توضیحی در مورد شرایط فعلی استودیو Avalanche Software نداده است و دلیل تأخیر احتمالی بازی مشخص نیست. شرکت برادران وارنر که ناشر بازی است؛ زمان انتشار دقیق را اعلام نکرده و تنها به گفتن سال 2022 بسنده کرده است. سکوت خبری استودیو و غیبت آن در مراسم گیم اواردز امسال نشان داد که آمادگی برای انتشار بازی وجود ندارد. گزارش‌های پیشین از انتشار Hogwarts Legacy در 2022 خبر می‌دادند.

انتشار Hogwarts Legacy

وارنر آماده انتشار Hogwarts Legacy نیست

ریچل واکلی، مدیرکل شرکت برادران وارنر، سال گذشته در گفتگو با مجله Toy World، گزارش کوتاهی از مجموعه‌های در حال ساخت هری پاتر داده بود. بنابر گفته‌های وی، دو عنوان بزرگ در سال 2022 منتشر می‌شوند که اولی فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbeldore است و بر اساس یک نمایش‌نامه از جی کی رولینگ ساخته شده و قرار است هشتم آوریل اکران شود. دومین پروژه بزرگ نیز بازی هری پاتر است که بنابر ادعاهای جدید، تأخیر خواهد خورد.

مدیرکل شرکت وارنر آن موقع گفته بود که بازی Hogwarts Legacy ارزش صبر را دارد و شیوه‌ی تازه‌ای برای تعامل با این مجموعه ارائه می‌کند. این بدین معنی است که وارنر، عجله‌ای برای انتشار آن ندارد و احتمالاً پس از اکران فیلم جدید، منتشر نخواهد شد. تغییر برنامه‌ها با توجه به سکوت خبری استودیو منطقی به نظر می‌رسد و ادعاهای کالین موریارتی بارها تائید شده است.

بازی Hogwarts Legacy دارای قابلیت خلق شخصیت‌های تراجنسیتی است که وجود این قابلیت، پس از صحبت‌های بیان‌شده توسط جی کی رولینگ، بحث‌برانگیز شده است. خانم رولینگ به دلیل صحبت‌هایش، تراجنسیت‌هراس خوانده‌شده که باعث واکنش بازیگران فیلم هری پاتر شد. نظر شما در مورد تأخیر احتمالی بازی چیست؟

منبع: VGC

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    KING

    مهمان

    اینا تا چند تا کشته از ما نگیرن بازی به ما نمیدن دلم میخواد این گیمو تازه 1 سال هم که برای PS5 انحصاریه خداااا…

    پاسخ دهید

Adv
Adv