بازی Little Nightmares
یحیی رحیمی

بازی بعدی مجموعه Little Nightmares در حال ساخت است

یحیی رحیمی 4 دی 1400 بدون دیدگاه

آگهی استخدامی جدید خبر از ساخت بازی بعدی مجموعه Little Nightmares می‌دهد. تابه‌حال دو بازی از مجموعه لیتل نایتمرز منتشر شده که هر دو با استقبال بازیکنان مواجه شده‌اند و ساخت نسخه‌ی بعدی به تعداد طرفداران خواهد افزود. بر اساس آگهی استخدامی که در سایت باندای نامکو (Bandai Namco) قرار داده شده است، افراد تازه‌ای به منظور ساخت یک بازی معمایی پلتفرمر جذب خواهند شد. این آگهی نشان‌دهنده‌ی آن است که لیتل نایتمرز به یک مجموعه‌ی جدی برای ناشر تبدیل شده است.

اولین نسخه از بازی Little Nightmares در سال 2017 منتشر شد و توانست سریعاً میان طرفداران بازی‌های ترسناک و سکوبازی جا باز کند. ترکیب مراحل بامزه و همچنین ترسناک با استایل طراحی متفاوت، موردتوجه منتقدان قرار گرفت و فروش مناسب آن باعث شد تا استودیو به فکر ساخت نسخه بعدی بیفتند. انتشار بازی Little Nightmares 2 و دریافت امتیاز بالا و نقدهای بسیار مثبت، موفقیت این بازی به عنوان یک مجموعه را تضمین کرد.

آگهی استخدامی منتشر شده، نشان از نیاز استودیو به یک مدیر برند جهانی است و این بدین معنی است که باندای نامکو، Little Nightmares را به عنوان یک برند می‌شناسد. چنین فردی باید لیتل نایتمرز را به یک برند جهانی تبدیل کند و علاوه بر تبلیغات مناسب، کالاهای قابل فروش مانند تی‌شرت، ماگ و فیگور را هم بر اساس بازی طراحی کند و به فروش برساند. موفقیت بازی لیتل نایتمرز 2 باعث تغییر رویکرد ناشر نسبت به استودیو توسعه‌دهنده شده و عجیب نیست که باندی نامکو به دنبال تبدیل بازی به یک برند قابل فروش است. تابه‌حال 7 میلیون نسخه از مجموعه Little Nightmares فروخته شده است.

بازی Little Nightmares لیتل نایتمرز

Little Nightmares‌ به برندی جهانی تبدیل می‌شود

مدیر برند جهانی باید تیم‌های مختلفی را گرد هم آورد تا توسعه‌ی نسخه جدید به طرز بهینه‌تری پیش رود. این گفته بدین معنی است که لیتل نایتمرز بعدی در حال ساخت است و ممکن است به زودی اطلاعاتی در مورد بازی جدید دریافت کنیم. وجود Little Nightmares 3 در هاله‌ای از ابهام است و ممکن است که حتی مراحل پیش‌تولید بازی شروع نشده باشد؛ اما این اثر پلتفرمر معمایی قطعاً ساخته می‌شود و مسئله‌ی فعلی، زمان معرفی و انتشار است.

بازی موبایل Very Little Nightmares در کنار دو اثر اصلی نیز می‌درخشد و با ارائه المان‌های معمایی در قالبی کوچک‌تر و ساده‌تر، طرفداران زیادی پیدا کرده است. کمتر استودیویی توانسته یک بازی ترسناک را با ژانر پلتفرمر معمایی ترکیب کند و ساخت بازی جدید، خبر خوبی برای طرفداران استودیو Tarsier Studios خواهد بود. نظر شما در مورد بازی لیتل نایتمرز چیست؟‌ آیا برای نسخه بعدی هیجان‌زده هستید؟

منبع: GameRant

مطالب مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.