دانلود زیرنویس فارسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
بازی Resident Evil Outrage
محمد صادق شجاعی

بازی Resident Evil Outrage به عنوان اثری چند‌نفره توسط کپکام لغو شد

محمد صادق شجاعی 13 آذر 1400 بدون دیدگاه

سری Resident Evil جزو قدیمی‌ترین و مشهورترین مجموعه‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی بوده که تا‌کنون آثار مختلف و متعددی از آن در دسترس مخاطبین قرار گرفته است. در سال جاری علاقه‌مندان این مجموعه توانستند دو بازی Resident Evil Village و Resident Evil 4 VR را تجربه کنند. با این حال این پایان کار شرکت Capcom با سری رزیدنت اویل نیست و علاوه بر ریمیک کامل بازی رزیدنت اویل 4، آثار دیگری نیز در دست ساخت قرار دارند. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، مشخص شده که اثری چند‌نفره از سری Resident Evil با نام بازی Resident Evil Outrage توسط شرکت کپکام لغو شده است.

اوایل سال جاری، به دلیل افشای حجم عظیمی از اطلاعات مربوط به شرکت Capcom و همچنین شایعات داخلی مختلف، خبر ساخت پروژه‌ای تحت نام بازی Resident Evil Outrage در رسانه‌های مختلف مخابره شد. شایعات اولیه حاکی از آن بود که این بازی انحصاری زمانی کنسول نینتندو سوییچ محسوب شده و شخصیت ربکا چمبرز، کاراکتر اصلی بازی‌های Resident Evil و Resident Evil Zero، در آن حضور خواهد داشت. با این حال طبق گزارش NateDrake، اینسایدر مشهور نینتندو، با وجود تغییرات گسترده نسبت به نسخه اولیه، روند ساخت بازی مذکور لغو شده است.

NateDrake در انجمن Famiboards به کاربران دیگر گفته که بهتر است بازی Resident Evil Outrage را فراموش کنند. زمانی که در این رابطه از او سوال شد، NateDrake گفت که اگرچه احتمال دارد این پروژه هنوز به شکل‌های مختلفی وجود داشته باشد، اما روند ساخت این بازی به طور رسمی لغو شده است. همچنین او گفته است که علی‌رغم گزارش‌های قبلی، بازی Resident Evil Outrage اثری چند‌نفره بوده و شباهتی به بازی شرح داده شده ندارد. NateDrake در مورد عرضه انحصاری برای کنسول Nintendo Switch گفته که اثر در نظر گرفته شده برای این کنسول متفاوت از بازی لغو شده است. با این حال او مطمئن نیست که آیا کپکام همچنان قصد عرضه آن را دارد یا این اثر نیز یکی از بازی‌های کنسل شده کپکام محسوب می‌شود.

بازی Resident Evil Outrage

ربکا چمبرز شخصیت اصلی بازی Resident Evil Outrage بود

از آن جایی که بازی چند‌نفره سری رزیدنت اویل هیچگاه به صورت رسمی معرفی نشد، تمام اطلاعات مربوط به آن در حد شایعه باقی می‌مانند. همچنین این احتمال وجود دارد که شرکت کپکام یا دیگر منابع هرگز جنبه‌های مختلف این اثر را به بازیکنان شرح ندهند. با این حال با توجه به گفته‌های NateDrake، بازی Resident Evil Outrage به هر شکلی که بوده لغو شده یا در پروژه‌های دیگر سری Resident Evil ادغام شده است.

نظر شما در مورد بازی لغو شده سری Resident Evil چیست؟ آیا این اثر چندنفره در صورت عرضه، می‌توانست موفق باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv