دانلود زیرنویس فارسی بازی GTA III
مارسی (Marci) بازی Dota 2 (دوتا 2)
محمد صادق شجاعی

Marci به عنوان تازه‌ترین هیروی بازی Dota 2 معرفی شد

محمد صادق شجاعی 25 مهر 1400 بدون دیدگاه

یکی از سوالاتی که ذهن طرفداران بازی Dota 2 را به خود مشغول کرده، زمان اضافه شدن شخصیت‌های انیمیشن Dota: Dragon’s Blood به این اثر است. شرکت Valve برای این دسته از بازیکنان خبر‌های خوشحال‌کننده‌ای دارد. بر این اساس، در جریان مسابقات The International 2021 از شخصیت مارسی (Marci) به عنوان تازه‌ترین هیروی بازی دوتا 2 رونمایی شد.

مارسی شخصیت همراه میرانا (Mirana) است که نقشی بین خدمتکار و دوست را ایفا می‌کند. او به ندرت کلامی را به زبان آورده و هیچگاه با صدای بلند صحبت نمی‌کند. این شخصیت ترجیح می‌دهد که با ایما و اشاره و با علائم با طرف مقابل ارتباط برقرار کند. اگر چه مارسی در ابتدا به عنوان دوستی مهربان ظاهر می‌شود، اما در مواقع لزوم مهارت و قدرت مثال‌زدنی در مبارزه با دست خالی از خود نشان می‌دهد. قدرت مارسی در انیمیشن Dota: Dragon’s Blood هم به عنوان شوخی و طنز و هم به عنوان سلاحی کشنده مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تریلر زیر می‌توانید نحوه مبارزه و تبدیل مارسی از انیمیشن دو بعدی به مدل سه بعدی در بازی Dota 2 را مشاهده کنید:

مارسی (Marci) بازی Dota 2 (دوتا 2)

مارسی چه زمانی به هیروهای بازی Dota 2 اضافه می‌شود؟

تعداد کمی از طرفداران بازی Dota 2 انتظار اضافه شدن شخصیت مارسی را داشتند. این امر از آن جهت بوده که کاراکتر فیمرین (Fymryn) هم شخصیت برجسته‌تری است و هم به دلیل برخورداری از توانایی تلپورت گزینه مناسب‌تری برای تبدیل شدن یه یک هیرو محسوب می‌شود. با این حال مارسی یکی از شخصیت‌های پر‌طرفدار انیمیشن Dota: Dragon’s Blood است که اکثریت بازیکنان از حضور او استقبال می‌کنند. تا‌کنون هیچ اطلاعاتی در مورد توانایی‌های مارسی منتشر نشده، اما در بخشی از تریلر معرفی این شخصیت به اضافه شدن او به جمع هیروهای بازی دوتا 2 در فصل پاییز امسال اشاره شده است.

برخی از بازیکنان حدس می‌زنند که با توجه به قدرت مارسی و نمایش مبارزه او با هیولاها در تریلر معرفی، این شخصیت رول هارد کری (Hard Carry) را بر‌عهده خواهد داشت. اگر این تصور به حقیقت تبدیل شود، مارسی اولین شخصیت هارد کری در طی چند سال اخیر خواهد بود. ارک واردن (Arc Warden)، آخرین شخصیت هارد کری است که در سال 2015 به بازی Dota 2 اضافه شد.

نظر شما راجع به شخصیت مارسی چیست؟ آیا از این شخصیت در تجربه خود استفاده می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: PC Gamer

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv