دانلود زیرنویس فارسی بازی Kena Bridge of Spirits
Dota 2
یحیی رحیمی

Dota 2‌ پشتیبانی از سیستم‌های 32 بیتی را قطع می‌کند

یحیی رحیمی 27 شهریور 1400 بدون دیدگاه

رقابت‌های The International پس از یک سال غیبت با تمام قوا بر خواهد گشت و بالاخره تیم استریمرها نیز با معرفی Ephey تکمیل شد. قرار است چند روز آینده، فروش بلیت مسابقات که در شهر بخارست از کشور رومانی برگزار می‌شود، شروع شود و بالاخره رقابت‌های هیجان‌انگیز Dota 2 را مانند گذشته تماشا کنیم. اگرچه خبرهای خوبی در طی چند روز گذشته برای طرفداران بازی دوتا 2 منتشرشده، اما Valve خبرهای بدی برای بازی‌کنانی دارد که بازی Dota 2 را با سیستم‌های قدیمی تجربه می‌کنند.

بر اساس اعلامیه جدید شرکت Valve، پشتیبانی از سیستم‌های 32 بیتی و همچنین نسخه‌های قدیمی سیستم‌عامل مک و دایرکت ایکس 9 به زودی قطع می‌شود. افرادی که از سیستم‌های قدیمی و 32 بیت استفاده می‌کنند، دیگر امکان اجرای بازی Dota 2 را نخواهند داشت. این کار به منظور ارتقاء موتور بازی و اعمال تغییرات جدید انجام خواهد شد.

شرکت Valve به دلیل پوشش همه‌جانبه از سیستم‌های مختلف، امکان تغییرات گسترده در بازی Dota 2 را ندارد و همین باعث شده تا پشتیبانی از سیستم‌های 32 بیت و قدیمی را قطع کند تا توسعه بازی ساده‌تر شود. بر اساس متن اعلامیه، فعلاً هیچ تغییری در بازی ایجاد نمی‌شود و قرار است خبرهای بیشتری در ماه‌های آینده بشنویم.

بازی دوتا 2 Dota 2قابلیت‌های جدید در راه بازی Dota 2

والو به این زودی پشتیبانی از سیستم‌های قدیمی را قطع نمی‌کند و این اتفاق به مرور در طی ماه‌های آینده اتفاق می‌افتد. در صورتی که هنوز از یک سیستم 32 بیت استفاده می‌کنید، وقت آن است به فکر ارتقا سیستم و نصب ویندوزهای جدید باشید. پشتیبانی از نسخه‌های قدیمی مک او اس نیز ادامه نمی‌یابد و اگر نسخه 10.14 به پایین را نصب کرده‌اید، بهتر است به فکر نصب آپدیت‌های جدید باشید. در آخر باید بگوییم که پشتیبانی از دایرکت ایکس 9‌ و Open GL نیز کنار گذشته می‌شود و به جای آن از دایرکت ایکس 11 و Vulkan استفاده می‌شود.

بخش بزرگی از بازی‌کنان، هیچ تغییری را نخواهند دید. حذف این فناوری‌های قدیمی به تلاش‌های ما نظم می‌بخشد و همچنین امکان استفاده از API‌های جدید را به منظور ایجاد تجربه‌‌ای بهتر از بازی دوتا فراهم می‌کند.

مایکروسافت سال گذشته پشتیبانی از سیستم‌های 32 بیت را قطع کرد و کمتر نرم‌افزاری از این معماری قدیمی پشتیبانی می‌کند. در صورتی که ویندوز 10 را نصب دارید، نگران عدم اجرای بازی Dota 2 نباشید. در خبر دیگری، آپدیت‌های جدید بازی دوتا 2 در هفته‌های آینده منتشر می‌شود که رابط کاربری بازی را آماده تماشای مسابقات آنلاین بازی می‌کند.

منبع: PCGAMER

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv