خرید بازی مختار
بازی تانکی آنلاین
بازی تانکی آنلاین
صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می‌توانید آن را بازی کنید.

بازی تانکی آنلاین

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بازی زولا را می‌توان تنها بازی آنلاین و شوتر دانست که ناشر داخلی داشته و همواره از آن پشتیبانی خوبی می‌شود. شرکت سورنا گیمز در طول سال‌های متوالی، همواره برای بهبود بازی تلاش کرده و محتوای جدیدی را به آن اضافه کرده است. همچنین با بومی‌سازی این عنوان که در اصل محصول یک شرکت ترکیه‌ای است، هم‌وطنان ما می‌توانند در محیط‌های آشنا و با سلاح‌های ایرانی در این بازی به نبرد بپردازند. یکی از مورد انتظارترین بخش‌های این بازی پرطرفدار، بخش زولا بتل رویال بوده که به‌تازگی منتشرشده و این سبک محبوب را به بازی اضافه کرده است.

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد

بازی مختار فصل قیام
بازی مختار فصل قیام
شرکت منادیان یکی از استودیوهای بازی‌سازی داخلی بوده که سه‌گانه بازی سفیر عشق را در سال 1399 معرفی کرد و به‌تازگی از شماره دوم آن که با نام مختار فصل قیام شناخته می‌شود رونمایی کرده است که در آن بازیکن، نقش جنگجوی مشهور، مختار ثقفی را بازی خواهد کرد.

بازی مختار فصل قیام

دانلود زیرنویس فارسی بازی Mafia Definitnive Edition
بازی GTA V
یحیی رحیمی

تریلر GTA V برای پلی استیشن 5 رکورد دیسلایک یوتیوب را شکست

یحیی رحیمی 24 شهریور 1400 1 دیدگاه

انتشار بازی GTA V برای سه نسل از کنسول‌ها، چندان به مذاق طرفداران این مجموعه خوش نیامده و آن‌ها حسابی از خجالت راک استار درآمده‌اند. تریلر GTA V برای پلی استیشن 5 بیش از 130 هزار دیسلایک دریافت کرده و توانسته رکورد دریافت دیسلایک در 24 ساعت اولیه را بشکند. این ویدیو به دومین تریلر با بیشترین میزان دیسلاک راک استار تبدیل شده و طرفداران، سیگنال مناسبی را به مدیران راک استار داده‌اند تا اندکی در سیاست‌های خود تجدیدنظر کنند.

رویدادهای معرفی بازی و ایجاد هیجان قبل از پخش آن، می‌تواند نتیجه‌ی عکس داشته باشد. عدم معرفی بازی یا محتوایی که طرفداران می‌پسندند، می‌تواند کل مراسم را زیر سؤال ببرد و این اتفاقی است که برای پلی استیشن شوکیس امسال رخ داد. بازی‌های بسیار بزرگی از سونی معرفی شدند و در میان آن‌ها، تریلر GTA V برای پلی استیشن 5 هم وجود داشت که ویژگی‌های جدید بازی برای کنسول‌های نسل نهم را رونمایی کرد. این تریلر کوتاه، دقیقاً همان محتوای سابق را تنها با گرافیک ارتقا یافته که آن هم ازنظر طرفداران، تغییر چندان نداشته، نمایش داد و باعث عصبانیت کاربران شبکه‌های اجتماعی شد.

اولین نگاه به نسخه ارتقا یافته بازی GTA V می‌توانست طرفداران قدیمی را بار دیگر به شعف آورد و راک استار به دست‌پر به میدان بیاید؛ این در حالی بود که ویدیو از تأخیر انتشار بازی به سال 2022 خبر می‌داد و همچنین گرافیک بازی نیز دقیقاً مشابه نسخه PS4 بود و این نشان داد که راک استار، تنها به دنبال دریافت سود بیشتر از کاربران است و به درخواست‌های آنان اهمیتی نمی‌دهد. همین باعث شد تا طرفداران بازی به سوی تریلر حمله‌ور شوند و بیش از 130 هزار بار آن را دیسلایک کنند.

میزان دیسلایک تریلر GTA V برای پلی استیشن 5 بیش از سه برابر از میزان لایک آن بیشتر است و همین باعث شده تا جایگاه دومین تریلر راک استار با بیشترین میزان دیسلایک به این ویدیو برسد. جالب است که اولین تریلر با بیشترین میزان دیسلایک نیز مربوط به معرفی نسخه ارتقا یافته جی تی ای 5 است که سال گذشته در رویداد پلی استیشن نمایش داده شد. واضح است که طرفداران از سیاست راک استار رضایت ندارند و درخواست معرفی بازی‌های جدید را دارند.

تریلر بازی GTA V جی تی ای

شایعاتی در مورد ریمستر بازی‌های کلاسیک جی تی ای منتشر شده و بسیاری، انتظار معرفی آن را در پلی استیشن شوکیس داشتند. عدم نمایش بازی باعث خشم کاربران شبکه‌های اجتماعی شد و افراد زیادی به راک استار تاختند و تا توانستند، تریلر جدید را مسخره کردند. بازی GTA V اولین بار در سال 2013 منتشر شد و در طی سال‌های اخیر، بارها به اشکال مختلف منتشر شده و تقریباً از این لحاظ با Skyrim در یک رده قرار می‌گیرند.

منبع: TheGamer

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • مانی خسروی

    مهمان

    حقشونه خب بیناموسا پارمون کردن تا جی تی ای بدن

    پاسخ دهید


Adv
Adv