بازی GTA V
یحیی رحیمی

نحوه دویدن در بازی GTA V تغییر یافت

یحیی رحیمی 14 خرداد 1402 6 دیدگاه
20,210 بازدید

یکی از ایرادهای بازی GTA V نیاز به فشردن پشت سر هم دکمه برای دویدن سریع و شتاب گرفتن هنگام دویدن و دوچرخه‌سواری بود. آپدیت تابستانی GTA Online که روز گذشته معرفی شد، شیوه دویدن را تغییر می‌دهد و دیگر نیازی به فلج کردن انگشت خود برای شتاب گرفتن ندارید. شیوه تازه‌ای برای انجام این کار در بخش تنظیمات جی تی ای 5 اضافه شده است.

توجه طرفدارها پس از معرفی آپدیت جدید روی محتوای تازه و جنگ با ارتش قرار گرفت. محتوای San Andreas Mercenaries شما را در قالب یک گروه از خلاف‌کارها و نظامی‌های سابق قرار می‌دهد و باید یک‌تنه با نفوذ نیروی هوایی که از جمله نیروهای نظامی قدیمی در سری جی تی ای است مقابله کنید. در عین حال یک قابلیت تازه معرفی شد که طرفدارها مدت‌هاست درخواست آن را می‌کنند و آن‌هم افزودن راه تازه‌ای برای شتاب گرفتن حین دویدن است.

راک‌استار گیمز در مطلب معرفی آپدیت جدید نوشته است که یک گزینه در تنظیمات اضافه می‌شود و نحوه شتاب گرفتن در حین دویدن تغییر می‌یابد. در حال حاضر باید دکمه را پشت سر هم فشار دهید تا شخصیت اصلی بازی سریع‌تر بدود. پس از نصب به‌روزرسانی جدید کافی است دکمه را روی دسته یا کیبورد نگه‌دارید و دیگر نیازی به فشردن پشت سر هم دکمه نیست. اگر از نحوه دویدن راضی نبودید و فکر می‌کردید که انگشت شما در نتیجه تکرار فشردن دکمه X فلج می‌شود، دیگر نیازی به نگرانی نیست.

دویدن در بازی GTA V

تغییرات جدید بازی GTA V

دویدن و دوچرخه‌سواری پس از انتشار آپدیت جدید در بازی GTA V ساده‌تر خواهد شد. البته باید گفت که تنظیمات قدیمی همچنان باقی می‌ماند و افرادی که می‌خواهند همچنان دکمه را پشت‌ سر هم فشار دهند، قادر به انجام این کار خواهند بود. گفتنی است آپدیت جدید، دو خودرو تازه هم معرفی می‌کند و می‌توانید گاراژ خود را توسعه دهید. تعدادی از صفحه‌های توییتر فعال در مورد بازی جی تی ای می‌گویند که این آپدیت، آخرین به‌روزرسانی خواهد بود و پس از آن تمرکز روی GTA 6 قرار می‌گیرد. البته کارگردان بخش آنلاین گفته بود که آن‌ها هنوز تا پایان سال محتوا آماده دارند.

راک‌استار گیمز در آپدیت جدید به بازخوردهای بازی‌کنان گوش داده است. برای نمونه دیگر لازم نیست خودروها را تک‌تک از Mors Mutual Insurance دریافت کرد و بلکه می‌توان همه را یکجا وصول کرد. این تغییر چندان به چشم نمی‌آید، اما بازی‌کنان 10 سال بود که درخواست افزودن آن را داشتند و راک‌استار بالاخره آن را اضافه می‌کند. یافتن خودروها در گاراژ هم ساده‌تر می‌شود و هوای برفی نیز به بخش Rockstar Creator اضافه خواهد شد.

امسال شاهد تولد پنج‌سالگی بازی GTA V خواهیم بود و امیدواری برای رونمایی از بازی ششم بسیار زیاد است. شایعه تازه‌ای به‌احتمال سفر به کوبا در GTA 6 اشاره داشت.

منبع: TheGamer

تبليغات
دانلود

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 6 دیدگاه
 • Avatar

  Taha

  مهمان

  مشکل نی کرکی میریزیم

  پاسخ دهید
 • Avatar

  Mj28

  مهمان

  و منی که تازه 2 ماه دیگه پول دستم میاد GTA Online رو بخرم از نظر شما واسه این کار دیر شده ؟

  پاسخ دهید
  • Avatar

   MATIN_SHEILD در پاسخ به Mj28

   مهمان

   منم همینطور نه دیر نشده هنوز که هنوز پلیر میگیره

  • Avatar

   امیر در پاسخ به Mj28

   مهمان

   من دارم‌میخوای بیا از من بخر خوش قیمت بهت میدم

 • Avatar

  مهدی

  مهمان

  یعنی الان برم ۱ میلیون دیگه بدم دوباره بندازمش 😁

  پاسخ دهید
 • Avatar

  مهدی

  مهمان

  زحمت کشیدن بعد از 10 سال

  پاسخ دهید