خرید بازی مختار
بازی تانکی آنلاین
بازی تانکی آنلاین
صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می‌توانید آن را بازی کنید.

بازی تانکی آنلاین

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بازی زولا را می‌توان تنها بازی آنلاین و شوتر دانست که ناشر داخلی داشته و همواره از آن پشتیبانی خوبی می‌شود. شرکت سورنا گیمز در طول سال‌های متوالی، همواره برای بهبود بازی تلاش کرده و محتوای جدیدی را به آن اضافه کرده است. همچنین با بومی‌سازی این عنوان که در اصل محصول یک شرکت ترکیه‌ای است، هم‌وطنان ما می‌توانند در محیط‌های آشنا و با سلاح‌های ایرانی در این بازی به نبرد بپردازند. یکی از مورد انتظارترین بخش‌های این بازی پرطرفدار، بخش زولا بتل رویال بوده که به‌تازگی منتشرشده و این سبک محبوب را به بازی اضافه کرده است.

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد

بازی مختار فصل قیام
بازی مختار فصل قیام
شرکت منادیان یکی از استودیوهای بازی‌سازی داخلی بوده که سه‌گانه بازی سفیر عشق را در سال 1399 معرفی کرد و به‌تازگی از شماره دوم آن که با نام مختار فصل قیام شناخته می‌شود رونمایی کرده است که در آن بازیکن، نقش جنگجوی مشهور، مختار ثقفی را بازی خواهد کرد.

بازی مختار فصل قیام

دانلود زیرنویس فارسی بازی Mafia Definitnive Edition
نوید قادری

تاریخ انتشار بازی مختار فصل قیام مشخص شد

نوید قادری 22 شهریور 1400 بدون دیدگاه

پس از یک سال تلاش بی‌وقفه بازی مختار فصل قیام، دومین اثر از سه‌گانه سفیر عشق در تاریخ 25 شهریور 1400 برای کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد؛ شرکت منادیان ناشر بازی مختار فصل قیام ضمن اعلان این خبر تائید کرد که این قسمت برخلاف بازی سفیر عشق تنها به‌صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد.

این بار شرکت منادیان با در نظر گرفتن شرایط ویژه بازار و مشورت با تیم سازنده تصمیم به عرضه دیجیتالی بازی مختار فصل قیام گرفت. کاهش قیمت نهایی بازی به نسبت نسخه فیزیکی، مشکلات پخش فیزیکی در دوره شیوع ویروس کرونا و همراه شدن با مسیر جهانی صنعت بازی که در آن ناشران درصد قابل توجهی از فروش خود را از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی بدست می‌آوردند؛ سه دلیلی بود که در نهایت باعث شد تا شرکت منادیان تصمیم به عرضه کامل دیجیتالی بازی مختار فصل قیام بگیرد.

بازی مختار فصل قیام برخلاف شماره نخست که طی یک بازه زمانی کوتاه‌تری اتفاق می‌افتاد و تنها دارای تعدادی فلش بک می‌شود که در یک دوره شش‌ساله جریان دارد. این موضوع باعث شده تا تیم نویسندگان عمده تمرکز خود را بر روی تحول شخصیت مختار قرار دهند و کاربران بتوانند این کاراکتر را در دوره‌های مختلف تاریخی همراهی کنند. از حضور مختار در مکه، به زندان افتادن او در کوفه و تا آغاز قیام و در نهایت پیروزی او در مقابل دشمنانش، داستان این بازی را شامل می‌شود.

یکی از ویژگی‌های مهم بازی مختار فصل قیام استفاده از موتور قدرتمند آنریل انجین است؛ استفاده از این موتور مشهور شرکت اپیک گیمز باعث شده است تا مختار فصل قیام از منظر فنی به یک بازی منحصر به فرد بین عناوین داخلی تبدیل شود. به لطف آنریل انجین تیم سازنده موفق شدند با وجود تنوع محیطی، هر لوکیشن را به بهترین شکل ممکن طراحی کنند.

بازی مختار فصل قیام در تاریخ 25 شهریور 1400 به صورت دیجیتالی و از طریق دو فروشگاه Gameup.ir و Hayoola.com برای کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

سوالات متداول در رابطه با این محتوا

بازی مختار فصل قیام در چه تاریخی منتشر می شود؟

پس از یک سال تلاش بی‌وقفه بازی مختار فصل قیام، دومین اثر از سه‌گانه سفیر عشق در تاریخ 23 شهریور 1400 برای کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

۱
بازی مختار فصل قیام برای چه پلتفرم هایی عرضه می شود؟

در حال حاضر بازی مختار فصل قیام، تنها برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود و خبری از نسخه‌ی کنسولی بازی نیست.

۲
آیا امکان خرید فیزیکی بازی مختار فصل قیام وجود دارد؟

خیر بازی مختار فصل قیام، تنها به صورت دیجیتالی قابل خریداری است. کاهش قیمت نهایی بازی به نسبت نسخه فیزیکی، مشکلات پخش فیزیکی در دوره شیوع ویروس کرونا و همراه شدن با مسیر جهانی صنعت بازی که در آن ناشران درصد قابل توجهی از فروش خود را از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی بدست می‌آوردند؛ سه دلیلی بود که در نهایت باعث شد تا شرکت منادیان تصمیم به عرضه کامل دیجیتالی بازی مختار فصل قیام بگیرد.

۳

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv