بازی مختار فصل قیام
نوید قادری

بازی مختار فصل قیام عرضه شد

نوید قادری 25 شهریور 1400 2 دیدگاه

شرکت منادیان امروز بازی مختار فصل قیام را به صورت دیجیتالی منتشر کرد. این بازی جدیدترین ساخته تیم بازی‌سازی شرکت منادیان و دومین قسمت از سه‌گانه سفیر عشق محسوب می‌شود که داستان مختار را طی دوره‌ای 6 ساله روایت می‎کند؛ به همین مناسبت سازندگان تریلر هنگام عرضه این بازی را عرضه کرده‌اند که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

بازی مختار فصل قیام طی مدت یک سال ساخته شده و این بار به جای مهران، مختار شخصیت اصلی است هرچند مهران همچنان یکی از شخصیت‌های بازی محسوب می‌شود؛ مدت زمان به اتمام رساندن این بازی در مجموع 6 ساعت است و همچنین سازندگان برای این قسمت 45 دقیقه میان پرده سینماتیک تهیه‌کرده‌اند.

برای ساخت و طراحی محیط بازی مختار فصل قیام از هزاران قطعه عکس و فیلم استفاده‌شده و بازی در مجموع شامل 7 لوکیشن عظیم و چند محیط کوچک تشکیل می‌شود. بازی مختار فصل قیام هم مانند سفیر عشق با استفاده از آنریل انجین 4 ساخته شده است و سازندگان تلاش کرده‌اند تا مشکلات فنی نسخه پیشین را مرتفع کنند. علاوه بر ساخت 45 دقیقه میان پرده، استفاده از دوبلورهای مشهور تلویزیون و سینما باعث شده است تا مختار فصل قیام بیش از پیش حال و هوای آثار سینمایی را داشته باشد. سازندگان برای این کار از 21 دوبلور مشهور استفاده کرده‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به استاد منوچهر والی زاده در نقش مهران و استاد میثم نیکنام در نقش مختار اشاره کرد.

گیم پلی بازی مختار فصل قیام شبیه به سفیر عشق است هرچند سازندگان با استفاده از فیدبک مخاطبان بخشی از ایردات آن را رفع کرده‌اند. وجود 5 سلاح قابل بازی، استفاده از اسب، وجود درخت مهارت و قابلیت ارتقای سلاح‌ها، قابلیت مخفی کاری و قابلیت Rage از جمله ویژگی‌های گیم‌پلی این بازی است.

بازی مختار فصل قیام تنها به صورت دیجیتالی منتشر شده است و علاقه‌مندان می‌توانند این عنوان را از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی Gameup.ir و Hayoola.com برای کامپیوترهای شخصی تهیه کنند.

مطالب مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 2 دیدگاه
 • Avatar

  Hamid Storm

  مهمان

  سلام. یه باگ خیلی مسخره داره اونم اینکه تیر تیرکمان تموم میشه و دیگه نمیشه باهاش دشمنای بالای ساختمون رو کشت. برا همینم حذفش کردم …

  پاسخ دهید
 • Avatar

  علی

  مهمان

  سلام من این بازی رو نصب کردم خیلی باگ دارهلطفا رسیدگی کنید ممنونم

  پاسخ دهید