خرید بازی مختار
بازی تانکی آنلاین
بازی تانکی آنلاین
صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می‌توانید آن را بازی کنید.

بازی تانکی آنلاین

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بازی زولا را می‌توان تنها بازی آنلاین و شوتر دانست که ناشر داخلی داشته و همواره از آن پشتیبانی خوبی می‌شود. شرکت سورنا گیمز در طول سال‌های متوالی، همواره برای بهبود بازی تلاش کرده و محتوای جدیدی را به آن اضافه کرده است. همچنین با بومی‌سازی این عنوان که در اصل محصول یک شرکت ترکیه‌ای است، هم‌وطنان ما می‌توانند در محیط‌های آشنا و با سلاح‌های ایرانی در این بازی به نبرد بپردازند. یکی از مورد انتظارترین بخش‌های این بازی پرطرفدار، بخش زولا بتل رویال بوده که به‌تازگی منتشرشده و این سبک محبوب را به بازی اضافه کرده است.

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد

بازی مختار فصل قیام
بازی مختار فصل قیام
شرکت منادیان یکی از استودیوهای بازی‌سازی داخلی بوده که سه‌گانه بازی سفیر عشق را در سال 1399 معرفی کرد و به‌تازگی از شماره دوم آن که با نام مختار فصل قیام شناخته می‌شود رونمایی کرده است که در آن بازیکن، نقش جنگجوی مشهور، مختار ثقفی را بازی خواهد کرد.

بازی مختار فصل قیام

دانلود زیرنویس فارسی بازی Mafia Definitnive Edition
هادی اسماعیل‌زاده

اطلاعات کشف شده جدید به حالت بتل رویال در بازی Halo Infinite اشاره دارد

هادی اسماعیل‌زاده 11 مرداد 1400 بدون دیدگاه

در حالی که طرفداران فرنچایز Halo مشغول تجربه اولین نسخه آزمایشی بازی Halo Infinite هستند، برخی دیگر به شدت تلاش می‌کنند تا سرنخ‌هایی جدید در مورد بازی مورد انتظار خود پیدا کنند. اخیرا اطلاعات جدیدی از طریق نسخه آزمایشی بازی Halo Infinite به بیرون درز کرده است. این اطلاعات می‌تواند اثباتی بر وجود حالت بتل رویال در بازی Halo Infinite باشد.

نکته جالب اینجاست که بازی Halo Infinite هنوز تاریخ انتشار ندارد. فیل اسپنسر به‌تازگی فاش کرده است که چرا بازی Halo Infinite هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارد؛ به گفته وی، آن‌ها به دنبال بهترین زمان ممکن برای عرضه بازی هستند. بااین‌وجود طرفداران نیز مدت‌هاست که منتظر این بازی بوده‌اند و خواهان یک تجربه بی‌نظیر بعدازاین انتظار طولانی هستند. بااین‌حال بسیاری از طرفداران، از مدت‌ها قبل، از وجود بتل رویال در بازی Halo Infinite قطع امید کرده بودند.

حتی استریمر پرطرفداری به نام NICKMERCS، عدم وجود حالت بتل رویال در بازی را «بزرگ‌ترین فرصت ازدست‌رفته» نامیده بود؛ بنابراین واضح است باتوجه‌به این که با یک فرمول فوق‌العاده موفق سروکار داریم، بسیاری خواهان وجود این حالت در بازی باشند. قبلاً نیز جزئیاتی مربوط به حالت بتل رویال در بازی Halo Infinite منتشر شده بود. به نظر می‌رسد که استودیو 343 Industries خواهان توسعه یک حالت کاملاً جدید و ابتکاری باشد. بااین‌حال، باتوجه‌به اطلاعات جدیدی که توسط دیتا ماینرها کشف شده است، ممکن است حالت کلاسیک بتل رویال به بازی  راه یابد.

حالت بتل رویال در بازی Halo Infinite

کشف یک فایل صوتی مرتبط با حالت بتل رویال در بازی Halo Infinite

درحالی‌که نسخه آزمایشی بازی Halo Infinite هنوز در حال انجام است، طرفداران توانسته‌اند حجم زیادی از اطلاعات را از طریق فایل‌های آن استخراج کنند. استودیو 343 Industries اعلام کرده است که به طور تصادفی، برخی از فایل‌های مربوط به داستان بازی را در پیش‌نمایش فنی بازی گذاشته‌ است. بااین‌وجود این امر مانع از آن نشده است که طرفداران به کاوش در فایل‌های بازی نپردازند و حتی اشتیاق آن‌ها برای سردرآوردن از داستان بازی بیشتر شده است.

توجه به این نکته ضروری است که اطلاعات استخراج شده توسط دیتا ماینرها کاملاً قابل‌اعتماد نیست. گاهی اوقات ممکن است این فایل‌ها جزوی از محتویات استفاده نشده یا حتی حذف شده باشند. بااین‌حال یک فایل صوتی پیدا شده است که به حالت بتل رویال در بازی Halo Infinite اشاره می‌کند. طرفداران توانسته‌اند یک فایل صوتی را با صدای گوینده نمادین مجموعه Halo پیدا کنند. اگر می‌خواهید خودتان این صدا را بشنوید، به این آدرس مراجعه کنید.

درحالی‌که ما هنوز اطلاعات کمی در مورد بازی Halo Infinite داریم، اما پیش‌نمایش فنی بازی، اطلاعات بسیار خوبی را در مورد سلاح‌های بازی به ما داد. بااین‌وجود، هنوز بسیار از ویژگی‌های بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این که آیا شاهد حالت بتل رویال در بازی Halo Infinite خواهیم بود یا خیر، هنوز مشخص نیست. بااین‌حال، استودیو 343 Industries ممکن است مانند حالت Hazard Zone در بازی Battlefield 2042، طرفداران را با ارائه سبکی جدید از بتل رویال، غافلگیر کند.

منبع: THEGAMER

مطالب مرتبط

سوالات متداول در رابطه با این محتوا

حالت بتل رویال چیست؟

در حالت بتل رویال، تعداد زیادی از بازیکنان در یک نقشه مشترک با هم مبارزه می‌کنند و در پایان، آخرین بازیکنی که زنده بماند، پیروز مسابقه است.

۱

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv