خرید بازی مختار
بازی تانکی آنلاین
بازی تانکی آنلاین
صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می‌توانید آن را بازی کنید.

بازی تانکی آنلاین

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بازی زولا را می‌توان تنها بازی آنلاین و شوتر دانست که ناشر داخلی داشته و همواره از آن پشتیبانی خوبی می‌شود. شرکت سورنا گیمز در طول سال‌های متوالی، همواره برای بهبود بازی تلاش کرده و محتوای جدیدی را به آن اضافه کرده است. همچنین با بومی‌سازی این عنوان که در اصل محصول یک شرکت ترکیه‌ای است، هم‌وطنان ما می‌توانند در محیط‌های آشنا و با سلاح‌های ایرانی در این بازی به نبرد بپردازند. یکی از مورد انتظارترین بخش‌های این بازی پرطرفدار، بخش زولا بتل رویال بوده که به‌تازگی منتشرشده و این سبک محبوب را به بازی اضافه کرده است.

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد

بازی مختار فصل قیام
بازی مختار فصل قیام
شرکت منادیان یکی از استودیوهای بازی‌سازی داخلی بوده که سه‌گانه بازی سفیر عشق را در سال 1399 معرفی کرد و به‌تازگی از شماره دوم آن که با نام مختار فصل قیام شناخته می‌شود رونمایی کرده است که در آن بازیکن، نقش جنگجوی مشهور، مختار ثقفی را بازی خواهد کرد.

بازی مختار فصل قیام

دانلود زیرنویس فارسی بازی Mafia Definitnive Edition
Clash-Heroes
یحیی رحیمی

شخصیت‌ها و ویژگی‌های گیم پلی بازی Clash Heroes لو رفت

یحیی رحیمی 6 مرداد 1400 بدون دیدگاه

شرکت Supercell اوایل سال جاری شمسی، سه بازی جدید از مجموعه Clash را معرفی کرد. بازی Clash Heroes یکی از این عناوین جدید بود که موردتوجه افراد زیادی قرار گرفت. این بازی یک اثر ماجراجویی مخصوص موبایل است که کاربران را به نقاط تازه‌ای می‌برد و آن‌ها را مجبور به انجام مأموریت‌های مختلفی به‌منظور پیشرفت می‌کند. نسخه آزمایشی بازی کلش هیروز به‌تازگی منتشرشده وعده‌ای توانسته‌اند به شخصیت‌ها و وردهای جادویی مختلف بازی دست پیدا کنند و اطلاعات مناسبی از گیم پلی را با دیگران به اشتراک بگذارند. بیایید نگاهی به قهرمانان و ویژگی‌های جالب این بازی بیندازیم.

شرکت سوپرسل چندین بار در مورد شخصیت‌های موجود در بازی Clash Heroes اظهارنظر کرده و گفته که تمامی قهرمانان، از دنیای کلش گرفته‌شده‌اند و شخصیت‌های جدید را نخواهیم دید. افراد محدودی که موفق به تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی شده‌اند، تمامی شخصیت‌ها و آیتم‌های بازی را در اختیار همگان قرار داده‌اند و این در حالی است که سوپرسل از این افراد، درخواست عدم انتشار اطلاعات را کرده است.

قهرمانان بازی Clash Heroes

بازی Clash Heroes

1– بربرها

بربرها پایه و اساس بازی کلش هستند و هیچ نسخه‌ای از بازی بدون حضور آن‌ها منتشر نخواهد شد. این سربازان تخریب‌گر، با ظاهر تازه‌ای در بازی Clash Heroes حضور پیدا خواهند کرد که می‌توانید پوسته‌های مختلف آن‌ها را در تصویر بالا ببینید. در حال حاضر ویژگی‌ها و قابلیت‌های این افراد مشخص نیست اما خرید آیتم‌های الحاقی آن‌ها، نیازمند هزینه‌ی بالایی است.

آرچر کلش هیروز

2- کماندار

کماندارهای ماهر و بامزه‌ی بازی کلش آف کلنز، این بار بالباس‌های متنوعی در کلش هیروز شرکت خواهند کرد. واضح است که این قهرمانان، قادر به کشتن حریف از راه دور هستند و قطعاً به یکی از مهم‌ترین هیروهای بازی تبدیل خواهند شد.

بازی Clash Heroes

3- ویزارد

ویزارد یا جادوگر، امکان پرتاب گلوله‌های آتشین باانرژی بالایی را دارد و یکی از محبوب‌ترین قهرمانان بازی کلش به‌حساب می‌آید. سوپرسل بیش از 5 اسکین و لباس مختلف برای او در نظر گرفته که قیمت آن‌ها از 350 الماس شروع‌شده و تا 650 الماس می‌رسد.

بمبر کلش هیروز

4- بمبر

قهرمانان دیوار شکن بازی کلش آف کلنز را به یاد دارید؟ این افراد قرار است بخشی از گیم پلی بازی Clash Heroes باشد و بمب‌های مهیبی را روی دشمن بیندازند. سوپرسل سه پوسته‌ی مختلف برای آن‌ها در نظر گرفته و مشخص نیست آیا قدرت بمب‌ در تمامی حالات یکسان خواهد بود یا خیر.

بازی Clash

5- آشپز سلطنتی و ماجراجو

آشپز سلطنتی از شخصیت‌های جدید بازی کلش هیروز است که فعلاً قابلیت‌های تهاجمی و دفاعی او مشخص نیست. او دارای سه پوسته و لباس مختلف است و باید ببینیم چطور به گیم پلی بازی کمک خواهد کرد. شخصیت ماجراجو هم دیگر قهرمان جدید بازی است که از کوله‌پشتی استفاده می‌کند و یک طناب محکم هم به دست دارد. متأسفانه قابلیت‌های این شخصیت جدید هم مشخص نیست.

وردهای جادویی بازی Clash Heroes

وردها یا آیتم‌های جادویی، قدرتی ماورائی به قهرمانان بازی می‌دهند و بازی‌کنندگان قادر به خرید آن‌ها توسط اکسیر خواهند بود. این وردها قابلیت ارتقاء را خواهند داشت و فعلاً چند عدد از آن‌ها معرفی‌شده‌اند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

Heal Clash Heroes

1- Heal

همان‌طور که از اسم آن می‌توانید حدس بزنید، وظیفه‌ی این ورد، افزایش جان سربازان در حین نبرد است و قبلاً آن را در عناوین کلش آف کلنز و کلش رویال هم دیده‌ایم. مشخصات آماری این آیتم را در زیر ببینید.

 1. میزان هیل آنی: 1375
 2. نرخ جان بخشی: 137/s
 3. دامنه‌ی تاثیر: بزرگ
 4. مدت زمان اثر: 10s
 5. ظرفیت: 2

گردباد Clash Heroes

2- گردباد

گردباد یکی از کارت‌های جالب بازی کلش رویال است که در بازی Clash Heroes هم حضور خواهد داشت. هدف اصلی این ورد، ایجاد گردباد شدید و محو کردن سربازان است.

 1. تخریب: 300
 2. دامنه‌ی اثر: Large
 3. مدت زمان اثر: 9s
 4. بالاترین سطح ممکن: Champion
 5. ظرفیت: 2

Clash Heroes

3- رعدوبرق

رعدوبرق توانایی زیادی در نابودی دشمن دارد و می‌توانید با انتخاب آن، دشمنان حاضر در میدان نبرد را در کسری از ثانیه نابود کنید.

 1. میزان تخریب: 300
 2. دامنه‌ی اثر: Small
 3. تعداد : 5
 4. ظرفیت: 2

earthquake

4- زلزله

زلزله یکی از وردهای کاربردی بازی کلش هیروز است و امکان ایجاد یک موج قوی و صدمه‌ی جدی را به سربازان حاضر در نقشه دارد.

 1. میزان تخریب: 900
 2. دامنه‌ی اثر: متوسط
 3. زمان اثر: 3s
 4. بالاترین سطح ممکن: Elite
 5. ظرفیت: 1

rage

5- خشونت

خشونت از مهم‌ترین کارت‌های بازی کلش رویال است که سرعت سربازان را چند برابر می‌کند، این ورد در بازی جدید شرکت سوپرسل هم حضور خواهد داشت.

 1. افزایش سرعت حمله: 50%
 2. دامنه‌ی اثر:  متوسط
 3. زمان اثر: 10s
 4. ظرفیت: 1

freeze

6- فریز

فریز نیازی به معرفی ندارد و در صورت استفاده از آن، سربازان موجود برای چند ثانیه قفل خواهند شد و امکان واردکردن صدمه به آن‌ها افزایش پیدا می‌کند.

 1. دامنه‌ی اثر : بزرگ
 2. زمان اثر: 5s
 3. میزان افزایش صدمه: 70%
 4. بیشترین سطح ممکن: Champion
 5. ظرفیت: 2

منوهای بازی کلش هیروز

در این بخش به بررسی منوهای نسخه‌ی آزمایشی بازی Clash Heroes خواهیم پرداخت. اولین بخش که بیشتر به چشم می‌آید، نقشه‌ی اصلی است که مشابه بازی‌های ماجراجویی موبایل طراحی‌شده و یک سری مراحل دیده می‌شوند که بازی‌کننده باید آن‌ها را طی کند. فعلاً سه مرحله در نسخه‌ی پیش آلفا گنجانده‌شده است. دیگر منو، صفحه‌ی ورود است که نیاز به واردکردن ایمیل خواهید داشت و سپس وارد لابی خواهید شد. لابی بازی کلش هیروز با عناوین قبلی اندکی تفاوت دارد و می‌توانید بخش‌های مختلف مانند رنک و تعداد سکه و جم را مشاهده کنید.

تصاویری از دشمنان حاضر در بازی هم لو رفته که بیشتر آن‌ها را در عناوین قبلی مجموعه‌ی کلش دیده‌ایم؛ اما تعدادی شخصیت جدید هم دیده می‌شوند که باید منتظر معرفی آن‌ها در طی ماه‌های آینده باشیم. افرادی که بازی را تجربه کرده‌اند، گیم پلی را مهیج و سرگرم‌کننده توصیف کرده‌اند و به نظر می‌رسد که بازی جدید شرکت سوپرسل، به موفقیت بزرگی تبدیل شود. نظر شما چیست؟

منبع: GamingPhone

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
 • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv