خرید بازی مختار
بازی تانکی آنلاین
بازی تانکی آنلاین
صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می‌توانید آن را بازی کنید.

بازی تانکی آنلاین

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بازی زولا را می‌توان تنها بازی آنلاین و شوتر دانست که ناشر داخلی داشته و همواره از آن پشتیبانی خوبی می‌شود. شرکت سورنا گیمز در طول سال‌های متوالی، همواره برای بهبود بازی تلاش کرده و محتوای جدیدی را به آن اضافه کرده است. همچنین با بومی‌سازی این عنوان که در اصل محصول یک شرکت ترکیه‌ای است، هم‌وطنان ما می‌توانند در محیط‌های آشنا و با سلاح‌های ایرانی در این بازی به نبرد بپردازند. یکی از مورد انتظارترین بخش‌های این بازی پرطرفدار، بخش زولا بتل رویال بوده که به‌تازگی منتشرشده و این سبک محبوب را به بازی اضافه کرده است.

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد

بازی مختار فصل قیام
بازی مختار فصل قیام
شرکت منادیان یکی از استودیوهای بازی‌سازی داخلی بوده که سه‌گانه بازی سفیر عشق را در سال 1399 معرفی کرد و به‌تازگی از شماره دوم آن که با نام مختار فصل قیام شناخته می‌شود رونمایی کرده است که در آن بازیکن، نقش جنگجوی مشهور، مختار ثقفی را بازی خواهد کرد.

بازی مختار فصل قیام

دانلود زیرنویس فارسی بازی Mafia Definitnive Edition
ماد بازی Resident Evil Village
یحیی رحیمی

بازگشت لئون کندی در ماد جدید بازی Resident Evil Village‌

یحیی رحیمی 4 مرداد 1400 بدون دیدگاه

ماد یکی از بخش‌های مهم هر بازی ویدیویی است و خوشبختانه مادسازهای بسیار خلاقی در صنعت بازی فعالیت می‌کنند و توانسته‌اند ایده‌های جالبی را در بازی‌های محبوب بگنجاند. موفقیت بازی Resident Evil Village باعث جلب نظر خالقان ماد شد و تابه‌حال مادهای مختلفی برای لیدی دیمتریس ساخته‌شده و در تازه‌ترین قدم، شخصیت محبوب لئون کندی از بازی رزیدنت ایول 2 به تازه‌ترین اثر شرکت کپکام اضافه‌شده است.

بازی Resident Evil Village تازه‌ترین اثر از مجموعه ترسناک شرکت کپکام است که در طول ماه گذشته، طرفداران بسیار زیادی پیداکرده است. کسی باور نمی‌کرد شخصیتی مانند لیدی دیمتریس بتواند قهرمان داستان را بشوید و کنار بگذارد و به سوژه‌ی کاربران شبکه‌های اجتماعی تبدیل شود. بازگشت پرقدرت شرکت کپکام در طی چند سال اخیر، با شروع پروژه‌های جالبی مانند انیمه رزیدنت ایول همراه شده و علاوه بر آن، شاهد حضور شخصیت‌های معروف بازی مانند جیل ولنتاین و لئون کندی در اثر آنلاین Dead by Daylight هم بودیم؛ به لطف یک ماد جدید، امکان حضور لئون کندی در بازی رزیدنت ایول 8 هم فراهم‌شده است.

بدون شک لئون از محبو‌ب‌ترین شخصیت‌های مجموعه رزیدنت ایول است که تابه‌حال، همراه وی در نسخه‌های متفاوتی بوده‌ایم. شرکت کپکام در دو نسخه اخیر به یک شخصیت جدید به نام ایتن وینترز رو آورده و لئون را کنار گذاشته؛ اما این بدین معنی نیست که دست طرفداران برای بازگردانی وی به بازی Resident Evil Village کوتاه باشد و خوشبختانه کاربری با نام JTegh توانسته ماد تازه‌ای بسازد که ایتن وینترز را از بازی حذف می‌کند و لئون کندی را به‌جای او قرار می‌دهد.

ماد جدید بازی Resident Evil Village کیفیت گرافیکی مناسبی دارد و بدن لئون و انیمیشن‌های او را از بازی Resident Evil 2 Remake برداشته با ارتقاء گرافیک، امکان تجربه‌ی بازی توسط شخصیت دیگری را فراهم کرده است. خوشبختانه تمامی افرادی که نسخه کامپیوتر بازی رزیدنت ایول 8 را دانلود کرده‌اند، قادر به نصب این ماد خواهند بود. نکته‌ی مهم آن است که امکان تجربه بازی به‌صورت اول‌شخص از دست خواهد رفت و درنتیجه باید یک ماد دیگر همراه آن نصب کنید. اگر از طرفداران رزیدنت ایول باشید، قطعاً می‌دانید که بازگشت لئون، ارزش نصب چند ماد را خواهد داشت.

بر اساس گفته‌ی توسعه‌دهنده، ماد لئون کندی بازی Resident Evil Village یک پروژه‌ی در دست‌ساخت است و احتمال بروز مشکل در بازی وجود دارد و ممکن است تعدادی از حرکات شخصیت اصلی با بازی هماهنگ نباشد. فعلاً صورت لئون هیچ احساساتی را بروز نمی‌دهند و واضح است که صدای او هم تغییر نکرده است. به‌هرحال دیدن خلاقیت مادسازها و طرفداران بازی‌های ویدیویی، اتفاقی شیرین است و چه اتفاقی بزرگ‌تر از بازگشت کندی به رزیدنت ایول! متاسفانه فعلا این ماد در دسترس دانلود قرار داده نشده و روند ساخت آن هنوز ادامه دارد اما تصاویر منتشر شده، احتمال اتمام ساخت ماد در طی هفته‌های آینده را مطرح می‌کند. نظر شما در مورد این ماد جدید چیست؟

  1. داستان زندگی لیدی دیمتریس در Resident Evil Village: خواننده‌ی جاز که خون‌آشام شد

منبع: Screenrant

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv