دانلود بازی Prison Architect Second Chances برای PC
دانلود بازی Prison Architect Second Chances برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Prison Architect Second Chances برای PC

پارسی گیم 28 خرداد 1400 بدون دیدگاه
4,760 بازدید

دانلود بازی Prison Architect Second Chances برای کامپیوتر

بازی‌های شبیه‌ساز ساخت‌وساز و مدیریت، از آن دسته بازی‌هایی هستند که همواره محبوبیت خودشان را میان بازیکنان حفظ کرده‌اند. این سبک تنوع زیادی داشته و امروزه می‌توان هر چیزی که به فکرتان می‌رسد را در بازی‌های ویدیویی بسازید و مدیریت کنید. زندان چطور است؟ بازی Prison Architect از استودیو Double Eleven عنوانی است که به شما اجازه می‌دهد، یک زندان بزرگ، مجهز و گسترده را بسازید و تمامی جوانب آن را مدیریت کنید. به‌تازگی بسته الحاقی Second Chances نیز برای بازی منتشرشده است.

Prison Architect Second Chances
در بسته الحاقی جدید، شما می‌توانید چیزهای جدیدتر و عجیب‌تری را در ساخت‌وساز زندان خود تجربه کنید که بیشتر روحیات و بخش روانشناسی زندانی‌های شما مربوط است. برای مثال، می‌توانید بخشی را به پرورش و تربیت حیوان‌های خانگی اختصاص دهید و یا ملاقات با افراد سالم را برای خلاف‌کاران تدارک ببینید تا استرس کمتری داشته باشند و خلق‌وخویی آرام‌تر در دوران زندان خود به دست آورند. همچنین فعالیت‌های مختلفی که زندانی‌ها انجام می‌دهند در روحیه آن‌ها و همچنین رفتارشان با سایر افراد تأثیرگذار است.

در طول بازی شما باید از یک زندان کوچک کار خود را شروع کنید و با مدیریت منابع مالی خود، به‌تدریج آن را گسترش دهید. هر چه زندان خود را ایمن‌تر بسازید، دزدها و جنایت‌کاران بیشتری توسط حکومت برای شما ارسال می‌شود و به‌تبع آن هم درآمد بیشتری برای شما حاصل خواهد شد. همچنین می‌توانید با ساخت‌وساز و برقراری شغل‌های مختلف داخل زندان، نیروی خلاف‌کاران را در مسیری مثبت به کار بگیرید و از آن‌ها استفاده بهینه کنید. مدنظر داشته باشید که این زندانیان از هر فرصتی برای فرار کردن استفاده می‌کنند و شما به‌خصوص در مراحل ابتدایی ساخت زندان باید نیروهای امنیتی را به‌سرعت به محل اعزام کنید تا اعتبارتان زیر سؤال نرود و به یک زندان ورشکسته تبدیل نشوید.

هر چه در بازی بیشتر پیشروی کنید، مشکلات این مدلی کمتری را شاهد خواهید بود و بیشتر باید به مدیریت منابع مالی و شغل‌های داخل زندان بپردازید، زیرا هم زندگی در زندان ساده‌تر می‌شود و هم امکان فرار کردن به دلیل ویژگی‌های امنیتی و فنّاوری‌های به‌روزتر، سخت‌تر می‌شود. تابه‌حال بسته‌های الحاقی زیادی برای این بازی منتشرشده که هرکدام، قابلیت‌ها، تجهیزات و شغل‌های بیشتری مانند ساخت گلخانه و غیره را به بازی اضافه کرده‌اند. جدیدتری بسته الحاقی بازی Second Chances نام دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Cities Skyline و Factorio را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Prison Architect Second Chances با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS:Windows 7
Processor:Intel Core2 Duo 2.4Ghz or Higher / AMD 3Ghz or Higher
Memory:6 GB RAM
Graphics:Nvidia 8600 / Radeon equivalent (2009 era)
Hard Drive:400 MB HD space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Prison Architect: Second Chances gives your inmates a fresh start with reform and rehabilitation features, helping them improve behaviors and reduce sentences.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.