گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت استور یک فروشگاه آنلاین برای خرید انواع گیفت کارت PSN، خرید استیم والت، ایکس‌باکس لایو ، گیفت کارت اپل و گوگل و دیگر سرویس‌های بازی است که بستری ایمن را برای شما فراهم کرده تا با خیال راحت بتوانید به بازی‌های مختلف دسترسی داشته باشید.در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید

جایگاه پست تبلیغاتی
ما یک تبلیغات خاص به شما پیشنهاد داده ایم که می توانید روی آن کلیک کرده و وارد سایت فوق شوید.

جایگاه پست تبلیغاتی

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
با خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌توانید اکانت PSN خود را شارژ کرده و به تمامی بازی های این سرویس، به خصوص بازی های تخفیف خورده دسترسی داشته باشید. پس هم اینک خود را برای اولین خرید و تجربه کار با بهترین بازی‌ها آماده کنید.

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی

xbox-series-xs-fps-boost
Avatar

قابلیت FPS Boost کنسول‌های جدید Xbox باعث کاهش رزولوشن برخی از بازی‌ها می شود

علی رحمانیان 4 اسفند 1399 بدون دیدگاه 140 بازدید

FPS Boost قابلیت جدیدی است که شرکت مایکروسافت در کنسول‌های نسل نهمی خود یعنی Xbox Series X/S قرار داده تا باعث بهبود عملکرد بازی‌ها شود. این قابلیت نرخ فریم برخی از بازی‌ها را به طرز قابل‌توجهی افزایش می‌دهد، بدون آنکه سازندگان بخواهند تغییری در بازی‌هایشان به وجود آورند. این‌گونه که به نظر می‌آید این افزایش فریم ریت گاهی درازای کاهش رزولوشن برخی از بازی‌ها صورت می‌گیرد.

طبق مصاحبه‌ی اخیری که با Jason Ronald ، رئیس بخش برنامه‌ریزی ایکس باکس صورت گرفته است، او می‌گوید که مایکروسافت در جریان آزمایش قابلیت FPS Boost متوجه شد که کاهش رزولوشن برخی از بازی‌ها منجر به دو برابر شدن نرخ فریم آن بازی می‌شود. رونالد البته می‌گوید مایکروسافت از این موضوع مطلع است که شاید برخی از بازیکنان رزولوشن بهتر را به فریم ریت بالاتر ترجیح بدهند که این دسته از افراد هر موقع که بخواهند می‌توانند این قابلیت را غیرفعال کنند.

در برخی از بازی‌ها ما به این نتیجه رسیدیم که اگر وقتی بازی در حال اجرا است اندکی رزولوشن را کاهش دهیم، می‌توانیم به طرز مؤثری نرخ فریم را دو برابر حالت عادی بکنیم. این خودش دلیل خوبی است که ما این قابلیت را به‌صورت پیش‌فرض برای بازیکنان فعال کنیم ولی باز این به انتخاب آن‌هاست که بخواهند غیرفعالش کنند یا خیر

xboxfpsboostsocial

قابلیت FPS Boost در حال حاضر از بازی‌های New Super Lucky’s Tale، Sniper Elite 4، Far Cry 4، Watch Dogs 2 و UFC 4 پشتیبانی می‌کند ولی به گفته‌ی مایکروسافت در آینده بازی‌های بیشتری به این لیست افزوده خواهند شد. این قابلیت جدید مایکروسافت جالب به نظر می‌رسد و می‌تواند به یکی از برگ برنده‌های Xbox Series X/S در رقابت با PS5 تبدیل شود.

منبع: GamingBolt

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv