دانلود بازی Tanuki Sunset برای PC
دانلود بازی Tanuki Sunset برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Tanuki Sunset برای PC

پارسی گیم 17 آذر 1399 1 دیدگاه
6,477 بازدید

دانلود بازی Tanuki Sunset برای کامپیوتر

حیوانات مختلفی در جهان زندگی می‌کنند که هرکدام عادت و رفتار خاص خود را دارند و بیشتر آن‌ها در جنگل‌های زیبای سراسر جهان زندگی می‌کنند؛ استودیوهای مختلفی برای نمایش زندگی حیوانات، به سراغ آن‌ها رفته و شبیه‌سازی دقیق از محیط را برای علاقه‌مندان به ارمغان آورده‌اند اما در این میان طراحان خلاقی وجود دارند که حیوانات را در جهان انسان‌ها استفاده کرده و به‌نوعی ترکیبی هیجان‌انگیز را برای ساعت‌ها سرگرمی ایجاد کرده‌اند. در بازی Tanuki Sunset شاهد یک راکون بامزه هستیم که به‌واسطه اسکیت برد خود می‌تواند حرکات نمایشی جذابی را انجام داده و از موانع، یکی پس از دیگری عبور کند. این عنوان جذاب را توسعه دهندگانی از استودیو Rewind Games طراحی و محصول نهایی خود را برای علاقه‌مندان به بازی‌های ورزشی منتشر کرده‌اند.

Tanuki Sunset یک بازی ورزشی و ماجراجویی جذاب بوده که از منظر سوم شخص روایت می‌شود که در آن بازیکنان کاراکتر اصلی، یعنی Tanuki که یک راکون است را کنترل می کنند. او که به‌خوبی بر اسکیت برد خود مسلط شده، رؤیایی را در سر می‌پروراند و قصد دارد با انجام حرکات نمایشی در سراسر جهان، عکس خود را روی مجله Sunset Island FISH به نمایش بگذارد.

بازیکنان باید به‌واسطه تمرین بسیار بتوانند یک لانگ بورد را کنترل کنند و به‌نوعی با آن بتوانند در مناطق مختلف از جمله دامنه‌های کوه، محیط‌های شهری و مسیرهای سراشیبی منتهی به ساحل، دریفت کشان از آن‌ها عبور کنند. در طول مسیری که در حال پیمودن آن هستید، می‌توانید در هنگان عبور از موانع متعدد، با تانوکی حرکات نمایشی جذابی را انجام دهید؛ اما در هنگام انجام این حرکات، باید به مکان فرود خود نیز مسلط باشید چرا که در جاده اتومبیل‌های بسیاری وجود دارد که با برخورد به آن‌ها از راکون از بین خواهد رفت. مسیری که در حال عبور از آن هستید هیچ حفاظی نداشته و جاده نیز باریک و دو طرفه است، در نتیجه اولین اشتباه، آخرین آن خواهد بود. همچنین المان‌های درخشانی وجود دارد که با گرفتن آن‌ها می‌توانید ویژگی‌های جذابی را به دست آورید.

گیم پلی علاوه بر حالت داستانی تک‌نفره، بخش‌های دیگری شامل آزمایش‌های بی‌پایان، امتیاز گیری، ثبت زمان و … می‌شود. محیط جزئیات خاصی ندارد و به شکل ساده طراحی شده اما شاید همین موضوع باعث شده تا چشمان را به خود خیره کند. در بخش منو بخش‌های متنوعی وجود دارد که می‌توان به‌واسطه آن‌ها شخصیت اصلی یعنی Tanuki را سفارشی‌سازی کرد. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های ورزشی و ماجراجویی هستید، پیشنهاد می‌کنیم محصولات مشابهی چون Steep و Skater XL و را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Tanuki Sunset با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 (32-bit)
Processor: Dual Core 2.4Ghz
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 or above
DirectX: Version 11
Storage: 500 MB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card
Additional Notes: Gamepad Recommended

تصاویری از محیط بازی :


تبليغات
دانلود
About This Game :

Tanuki Sunset is a third-person longboarding game where players follow Tanuki, a rad raccoon with a longboard and a dream to land on the cover of the #1 magazine in Sunset Island: FISH! Players must master longboard drifting to make their way from mountains ranges, through the city and down to the beach of Sunset Island. Throughout the journey players will guide Tanuki to perform rad tricks, jump-off ramps, all while avoiding cars and multiple obstacles. Collecting Tanuki Bits along the way is important to redeem for items and gear at Bob’s Skate Shop, where players can customize Tanuki’s outfit and longboard to better suit their personal style.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    XDsas

    مهمان

    ین از اون دسته بازیای چرت و پرته که روزتو میسازه (: واقعا عالی ممنون از سایت خوبتو راستی با کنترلر هم میشه بازیش کرد

    پاسخ دهید