خرید بازی مختار
بازی تانکی آنلاین
بازی تانکی آنلاین
صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می‌توانید آن را بازی کنید.

بازی تانکی آنلاین

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بازی زولا را می‌توان تنها بازی آنلاین و شوتر دانست که ناشر داخلی داشته و همواره از آن پشتیبانی خوبی می‌شود. شرکت سورنا گیمز در طول سال‌های متوالی، همواره برای بهبود بازی تلاش کرده و محتوای جدیدی را به آن اضافه کرده است. همچنین با بومی‌سازی این عنوان که در اصل محصول یک شرکت ترکیه‌ای است، هم‌وطنان ما می‌توانند در محیط‌های آشنا و با سلاح‌های ایرانی در این بازی به نبرد بپردازند. یکی از مورد انتظارترین بخش‌های این بازی پرطرفدار، بخش زولا بتل رویال بوده که به‌تازگی منتشرشده و این سبک محبوب را به بازی اضافه کرده است.

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد

بازی مختار فصل قیام
بازی مختار فصل قیام
شرکت منادیان یکی از استودیوهای بازی‌سازی داخلی بوده که سه‌گانه بازی سفیر عشق را در سال 1399 معرفی کرد و به‌تازگی از شماره دوم آن که با نام مختار فصل قیام شناخته می‌شود رونمایی کرده است که در آن بازیکن، نقش جنگجوی مشهور، مختار ثقفی را بازی خواهد کرد.

بازی مختار فصل قیام

دانلود زیرنویس فارسی بازی Mafia Definitnive Edition
دانلود بازی Endzone A World Apart برای PC
دانلود بازی Endzone A World Apart برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Endzone A World Apart برای PC

پارسی گیم 30 اسفند 1399 بدون دیدگاه

دانلود بازی Endzone A World Apart برای کامپیوتر

یک‌لحظه فکرش را کنید که این فیلم‌های هالیوودی که از نابودی دنیا با یک جنگ اتمی خبر می‌دهند، به واقعیت می‌پیوستند. قطعاً اکثر انسان‌ها همان دقایق اول از بین می‌رفتند و عده بسیار کمی در مکان‌های دوردست کره زمین زنده می‌ماندند؛ اما زندگی آن‌ها چطور می‌شد؟ استودیو Gentlymad Studios سعی کرده با خلق بازی Endzone A World Apart به سؤال بزرگ ما جواب دهد. این بازی که به تهیه‌کنندگی شرکت Assemble Entertainment ساخته‌شده، یک اثر استراتژیک با محوریت ساخت و ایجاد یک شهر جدید پس از فاجعه هسته‌ای است که دنیا را تحت تأثیر قرار داده است. ساخت شهر جدیدی با تشعشعات اتمی کار راحتی نیست و جدا از کنترل المان‌های شهری، باید طوری برنامه‌ریزی کرد که از شر تشعشعات هم به دور ماند و در این دنیای بحران‌زده، زنده ماند.

بازی Endzone A World Apart با پیش‌درآمد جالبی شروع می‌شود: سال 2021 است و گروه تروریستی با منفجر کردن نیروگاه‌های هسته‌ای در سراسر دنیا، جهان را به هرج‌ومرج کشانده و آخرالزمان را جلوی چشم آورده‌اند. تنها عده بسیار کمی موفق به فرار به تأسیسات زیرزمینی به نام Endzone شده‌اند و حالا 150 سال بعد، با فروکش کردن میزان تشعشعات اتمی، انسان به سطح کره زمین برگشته‌اند و آماده دریافت دستور تحت هدایت شما هستند. به‌عنوان فرمانده دنیای جدید، کار بسیار مشکلی برای ایجاد محیط سالم و بی‌خطری دارید زیرا که همه رادیواکتیو شده و محیط‌زیست و الگوهای آب و هوایی هم کاملاً تغییریافته‌اند. برای اینکه بتوانید خود را به‌عنوان یک رهبر موفق به جهان بشناسانید، کار بسیار مشکلی پیش رودارید. بیش از 50 نوع ساختمان مختلف در بازی وجود دارند که تعدادی از آن‌ها مسکونی است و تعدادی هم خدماتی و تولیدی که با ساختمان‌های امروزی تفاوت زیادی دارند.

زنده ماندن در بازی Endzone A World Apart نیازمند مدیریت درست منابع اولیه و کنترل آن‌ها برای ساخت یک سیستم اقتصادی بهینه است که بتواند در درازمدت، باعث پیشرفت شهر و گسترش جهان تازه تأسیس شود. خطراتی مانند خاک و باران رادیواکتیو به‌شدت شما و شهروندان را تهدید می‌کند و زنده ماندن در این محیط، نیاز به مطالعه و ارسال گروه‌های مختلفی از افراد به‌منظور پیدا کردن محیط سالم و پاک است. سناریوهای مختلفی در طول بازی پیش می‌آید و ممکن است یک‌بار با طوفان مواجه شوید و حتی مجبور به جابه‌جا کردن هسته شهر شوید. پس از ویرانی هسته‌ای و نابودی بشریت، تنها قشر اندکی باقی‌مانده‌اند که به دنبال برگرداندن خاطرات خوش گذشته، تن به کار سختی داده‌اند؛ رهبری این جمعیت اندک را به دست بگیرید. اگر عاشق بازی‌های استراتژیک و ترس و بقا هستید، Frostpunk و Factorio را از دست ندهید.

در ادامه برای دانلود بازی Endzone A World Apart با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-Bit
Processor: I5-2500K, 4-Cores @3.30 GHz or equivalent AMD-Hardware
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

In 2021, a group of terrorists blew up nuclear power plants around the world and plunged the world into chaos. Only few were able to escape into underground facilities called “Endzones”. 150 years later, mankind returns to the surface – under your command! In an extremely hostile environment full of radioactivity, contaminated rain and extreme climate change, you’ll have to prove your worth as a leader.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv