دانلود زیرنویس فارسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
دانلود بازی Danger Scavenger برای PC
دانلود بازی Danger Scavenger برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Danger Scavenger برای PC

پارسی گیم 4 تیر 1399 بدون دیدگاه

دانلود بازی Danger Scavenger برای کامپیوتر

مرگبار و سریع، کسی آن‌ها را نمی‌بیند اما در لحظه‌ای وارد می‌شوند و آن‌چنان ضربه‌ای وارد می‌کنند که دشمن مدت‌ها گیج می‌شود. کمپانی بزرگ همه دنیا را فراگرفته است و این Scavengers است که به دنبال کسب آزاد کردن دنیا و نجات آن است. استودیو Piotr Wolk به همراه Star Driffters با بازی تازه Danger Scavenger پا به میدان بزرگ بازی‌های ویدیویی نهاده‌اند. این بازی یک نبرد بسیار هیجان‌انگیز با استفاده از سلاح‌های مخوف و پیشرفته است که آدرنالین را در خون شما به اوج خود خواهد رساند و اوقات خوشی برایتان خواهد ساخت. کافی است دست روی ماشه بگذارید تا قدرت شخصیت‌های این بازی و هیجان واقعی را بچشید.

یک کمپانی ظالم به نام A.I.O.N.E با استفاده از هوش مصنوعی کنترل تمام دنیا را به دست گرفته است. درواقع موقعیت بسیار پیچیده‌ای پیش رودارید که نجات یافتن از آن تنها به قدرت بازوان شما بستگی دارد. بالاخره زمان آن رسیده است که قدرت این کمپانی کاهش یابد و بالاخره کنترل دنیا به دست خود مردمان واقعی‌اش برگردد. در بازی Danger Scavenger به بیرون بروید و با سلاح خود روز دشمن را بسازید. مبارزه با هوش مصنوعی چندان کار آسانی برای شما نخواهد بود اما خوشبختانه تادندان‌مسلح هستید و همین به شما اجازه می‌دهد تا در کنار چالش، اوقات خوشی را نیز داشته باشید. در طول بازی یک سری آیتم‌ها را غارت کنید تا بتوانید قدرت خود را به آخرین حد ممکن برسانید. همچنین گنجینه‌های خوبی نیز در بازی وجود دارند که می‌تواند روند پیشرفت را سرعت بخشند و همچنین قدرت بیشتری برای مبارزه با این کله خراب‌ها به شما ببخشند.

بازی Danger Scavenger تم سایبرپانک و روگ لایک دارد که همین باعث ایجاد یک فضای تاریک اما چشم‌نواز شده است. جایی که تمامی بخش‌های کره زمین توسط هوش مصنوعی اداره می‌شود و دیگر چیزی به نام اختیار باقی نمانده است. اما جز نبردی نابرابر و تلاش برای نابودی چه‌کار می‌توان کرد؟ خوشبختانه شما مبارزه بزرگی هستید و می‌توانید ما را از این بلا نجات دهید. خطر همه جای بازی کمین کرده است و منتظر است تاجانتان را بگرید. تصمیم‌های درستی بگیرید تا در آخر جایزه بزرگی نیز دریافت کنید وگرنه تمام‌کارهای شما بی‌نتیجه خواهند بود و دست‌خالی با دنیایی نابودشده به میان انسان‌های باقی‌مانده بازخواهید گشت. از میان 4 شخصیت مختلف انتخاب کنید و با بقیه یک تیم مخوف تشکیل دهید، شما اسکونجر هستید و هیچ ترسی برای شما اهمیت ندارد. بازی‌های Gears Tactics و HyperParasite را هم در این سبک تجربه کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Danger Scavenger با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 7
Processor: AMD Ryzen 3 or Intel Core i3 (3 Ghz)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD Radeon 7970 or NVIDIA GeForce 770 or equivalent DirectX 11 card
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 10
Processor: AMD Ryzen 5 or Intel Core i5 (3 Ghz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 480 or NVIDIA GeForce 1060 or equivalent DirectX 11 card
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Deadly efficient. Highly skillful. Invisible to indifferent citizens. They fight the greedy corporations that have entire nations under their thumb. Suits scornfully called them Scavengers. It was they who first noticed that the situation turned around. And it’s an artificial intelligence A.I.O.N.E., who took over the control causing the machines to revolt against their masters.
The time has come. Step out from the shadows to face this new enemy in open battle. Soon the A.I. will have to learn how dangerous the Scavengers are.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv